POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [17.10.2019, 11:52:25] • Wolin

Wystawa autorstwa na rzecz Piotra Barańskiego

Wystawa autorstwa na rzecz Piotra Barańskiego

fot. Organizator

Serdecznie zapraszamy w najbliższy piątek, 18 października br. do Wolińskiej Mariny na wystawę malarską autorstwa Piotra Barańskiego, gdzie będziemy zbierać datki na rzecz zakupu specjalistycznej protezy dla Pana Piotra.

Do tej pory udało się zebrać 33 961 zł za pośrednictwem portalu siepomaga.pl
Brakująca kwota, to 10 033 zł.

Wystawę w Marinie będzie można oglądać do 24 października, a następnie prace będą wystawione w naszych Wiejskich Ośrodkach Kultury:
25-31.10 w Troszynie
1-7.11 w Dargobądzu
8-1411 w Wisełce

Piotr Barański całe swoje życie pomagał tym najbardziej bezbronnym i skrzywdzonym zwierzętom. Stworzył azyl, w którym opiekę, ratunek i schronienie znajdują ranne, dzikie zwierzęta. Niestety, Pana Piotra zaatakowała choroba. Był w śmiertelnym niebezpieczeństwie. Amputowano mu obie nogi. Bez naszej pomocy nie będzie mógł dalej pomagać zwierzętom! Całość opisu wraz z numerem konta pod linkiem:

www.siepomaga.pl/piotr-baranski

Autor:
Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji w Wolinie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■