POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [13.10.2019, 12:12:27] • Dziwnów

Początek sezonu halowego

Początek sezonu halowego

fot. Organizator

Miejski Ośrodek Sportu i Kultury w Dziwnowie informuje, iż od 14 października 2019 roku (poniedziałek) w dziwnowskiej Hali Sportowo-Widowiskowej, rozpoczyna się tzw. sezon halowy. Dzieci, młodzież i dorośli będą mogli aktywnie zagospodarować swój czas wolny, biorąc udział w różego rodzaju zajęciach, które będą się odbywały od poniedziałku do piątku w godzinach 18.00-20.00.

Na bazie doświadczeń z lat ubiegłych, zostały przygotowane specjalne rekomendacje. I tak - każdy poniedziałek jest dedykowany wyłącznie najmłodszym mieszkańcom Gminy Dziwnów (przedszkolaki i dzieci klas 1-3). Szczegóły harmonogramu znajdują się poniżej. Zapraszamy do aktywnego spędzania wolnego czasu.

Poniedziałek 18.00-20.00:
* 2 sektory: Zajęcia dla dzieci najmłodszych przedszkolaki i klasy 1-3
* 1 sektor: fitness dla Pań (18.00-19.00 płatny u instruktora 10 złotych za godzinę)

Wtorek 18.00-20.00:
• Zajęcia ogólnodostępne

Środa 18.00-20.00:
• 1 sektor: SIATKÓWKA DLA DOROSŁYCH (jeżeli będą chętni)
• 2 sektory: zajęcia ogólnodostępne

Czwartek 18.00-20.00:
• 1 sektor: fitness dla Pań (18.00-19.00 płatny u instruktora 10 złotych za godzinę)
• 2 sektory: zajęcia ogólnodostępne

Piątek 18.00-20.00:
• Zajęcia ogólnodostępne

Dzieci i młodzież szkolna płaci za wejście 2pln, dorośli 3pln. Osoby nie będące mieszkańcami Gminy Dziwnów płacą 6pln.

Anna Chalcarz / www.dziwnow.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Spotkania wojewodów dla mieszkańców w każdym powiecie, scenariusze zajęć dla uczniów i seniorów oraz lekcje o bezpieczeństwie i urzędzie wojewódzkim połączone ze zwiedzaniem – wszystko po to, aby każdy w regionie wiedział, jak należy się zachować w przypadku powodzi, zatrucia wody, przerwy w dostawie prądu czy sytuacji wojennej. - Przechodzimy do kolejnego etapu realizacji ustawy o Ochronie Ludności i Obronie Cywilnej – mówi wojewoda Adam Rudawski. – W ubiegłym roku przeszkoliliśmy z zakresu ustawy wójtów, burmistrzów i prezydentów z regionu. W tym roku zorganizujemy dla nich zajęcia przypominające, ale naszym głównym celem na najbliższe miesiące jest edukacja mieszkańców. Zależy nam, aby każdy wiedział, jak należy się zachowywać w przypadku różnego rodzaju kryzysów. Najważniejsze jest bowiem opanowanie i spokój, a te będą nam towarzyszyć tylko wtedy, kiedy będziemy mieć odpowiednią wiedzę ■