Późnym popołudniem 31 stycznia br karetką dotarłem do Śniatowa. Jak wielkie było moje zdziwienie jak mnie tam przyjęto. Czekała na sala, a w niej specjalistyczne łóżko i co najważniejsze opiekunki, które gotowe były do niesienia mi pomocy. W DPS Śniatowo przyszło mi spędzić 6 miesięcy do 31 lipca br, nie ruszając się z łóżka.
Szanowna Pani Dyrektor w ciągu półrocznego mojego pobytu w Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie, miałem sposobność przekonać się z jak wielkim zaangażowaniem, wręcz poświęceniem wykonuje swą pracę, a właściwie służbę personel Pani podległy, by stworzyć pensjonariuszom jak najlepsze warunki życiowe. Przykładem może tu być śniadanie Wielkanocne. Za to wszystko należy się całemu personelowi szacunek, uznanie i podziękowanie.
Dziś, kiedy już, chociaż trudem mogę poruszać się po mieszkaniu pragnę w ten sposób na Pani ręce złożyć całemu, podległemu personelowi i Pani osobiście serdeczne podziękowania, za to wszystko, co mnie dobrego w Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie spotkało. Szczególnie za to, co spotkało mnie w 80 rocznicę moich urodzin – z samego rana pracownice wraz Panią przyszli z życzeniami i własnoręcznie zrobionym-udekorowanym tortem,życząc rychłego powrotu do zdrowia.
Kierowany przez Panią Dom Pomocy Społecznej w Śniatowie w gminie Kamień Pomorski zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie, z poważaniem – Marian Klasik.















skoro tam tak lekko to dlaczego nie ma chętnych do pracy a zapotrzebowanie jest i mają mało personelu. Dobrze jest pisać bzdury zamiast się wziąć do pracy i czekać na pomoc społeczną.
Skoro praca w DPS-ie jest taka, , łatwa, lekka i przyjemna '', jak twierdzą niektórzy nie mający o niej pojęcia to dlaczego brakuje tam rąk do pracy?Jeśli piszesz takie głupoty to przyjdź tu do pracy.Będziesz leżał i pachniał.
Do Sniatow • Piątek [16.08.2019, 21:36:16] • [IP: 217.182.175.**] a dlugo myslales(as) nad tym komentarzem... bo widze ze ponioslo
Skoro opiekunki leżą przez 9 godzin to kiedy maja czas żeby wykąpać domowników, nakarmić, przebrać, posprzątać? Skoro to 9 godzin leżenia to idź tam do pracy. Zobaczymy jak wypoczęty/ wypoczęta wrócisz po 12h zmianie. Trochę wyobraźni gościu z 21.36 16.
kazdy wie ze opiekunki to najslabsze ogniwo sniatowa. leza wiekszosc czasu w tzw przez nie akwarium. kazdy dyrektor o tym wie ale nic z tym nie robi. CZAS POWIADOMIC STAROSTE
Do gościa z dnia 15.08.Zapewne jesteś stałym bywalcem tego domu, że wszytko wiesz i jak pracuje personel w DPS.Zapewne tak samo latają wokół Ciebie jak i Pana Mariana i innych pensjonariuszy.
Brawo wy
Jaki jest koszt miesięczny?
Ooo 9 godzin no szkoda ze nie 12. .. moim zdaniem nikt nie tanczy tylko wypelnia swoje obowiązki i robi to co do niego nalezy. Duzo zdrowia dla Pana Mariana
Bardzo fajna opinia o działalności DPS -opieka i szacunek dla pacjentów
Tajny współpracownik Adam
To miło że są takie placówki.
Jakie to miłe że są osoby wdzięczne i umiejące podziękować za tak ciężką pracę za niewielkie pieniądze(porównując z zarobkami w UM Międzyzdroje to wręcz skandaliczne).Panie Marianie-dużo zdrowia!!
Czytam z uwagą i wiem że z czasem tam trafię-AD
Wokół Mariana może tańczyły żeby nie było w internecie afery ale normalnie niezbędne minimum żeby z 12 godzin łącznie przeleżeć 9 na kanapie w pomieszczeniu na gorze. Każdy to wie...