POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [09.08.2019, 09:35:01] • Międzyzdroje

III Gala MMA w Międzyzdrojach

III Gala MMA w Międzyzdrojach

fot. Organizator

„Wspaniałe miejsce, świetna publiczność i walki na wysokim poziomie z dużą dawką emocji i zmienności sytuacji. To wszystko już w najbliższym tygodniu, w amfiteatrze w Międzyzdrojach. Mam nadzieję, że pogoda, która czasem płatała figle, tym razem dopisze i znów zorganizujemy wielkie widowisko Mieszanych Sztuk Walki. Jakość gwarantują Michał Kita, jak również inni uczestnicy gali 16 sierpnia br. , m.in. związany kiedyś z organizacją UFC Paweł Pawlak, Piotr Niedzielski, Łukasz Sudolski czy Kamil Oniszczuk, ale też inni fighterzy np. Mateusz Ostrowski, Piotr Kamiński i Patryk Trytek”.

Tak reklamuje imprezę Tomasz Babiloński, organizator „Babilon MMA 9” w Międzyzdrojach.

Podczas wieczornej gal, współfinansowanej przez Gminę Międzyzdroje, zobaczymy 7 pojedynków MMA. Na szczególną uwagę zasługuje pro debiut dwóch zawodniczek, Olgi Michalskiej i świnoujścianki Elizy Kuczyńskiej. Eliza Kuczyńska, ratowniczka medyczna i ratowniczka wodna od 5-ciu lat pracuje na plaży w Międzyzdrojach dbając o bezpieczeństwo plażowiczów.

III Gala MMA w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Przygodę ze sportami walki rozpoczęła w świnoujskim ULKSW Pomorze, gdzie trenowała kickboxing i taekwondo. Obecnie trenuje w świnoujskim West Coast Team oraz od niedawna w poznańskim Czerwonym Smoku. Eliza Kuczyńska ma na swym koncie medale Mistrzostw i Pucharów Polski w kickboxingu, taekwondo oraz ju-jitsu. Mocno trzymamy kciuki za „naszą” Elizę!

Walkę wieczoru stoczy Michał Kita, którego przeciwnikiem w klatce będzie Brazylijczyk Ednaldo Oliveira. Dla 39-letniego „Masakry” to będzie jubileuszowa 30 walka w karierze i trzecia w tym roku. Oliveira ma 201 cm wzrostu oraz 207 cm zasięgu ramion, posiada również solidny rekord zawodowy; 19 zwycięstw, 5 porażek i 1 remis. Brazylijczyk ma za sobą występy w UFC ( Ultimate Fighting Championship – amerykańskiej organizacji mieszanych sztuk walki ). Znawcy tej dyscypliny nie mają wątpliwości, że Michała Kitę czeka bardzo trudne wyzwanie.

III Gala MMA w Międzyzdrojach

fot. Organizator

III Gala MMA rozpocznie się 16 sierpnia, w piątek o godz. 20:00. Impreza jest biletowana. Bilety na galę dostępne są w sprzedaży internetowej na www.eventim.pl oraz przed galą w Informacji Turystycznej na promenadzie. Patronat medialny imprezy objęła telewizja Polsat. Transmisja gali Babilon MMA 9 na żywo, na sportowych kanałach Polsatu.

Zapraszamy na sportowy długi weekend do Międzyzdrojów!

Anetta Czyżak
UM Międzyzdroje


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU - WRZOSOWO w dniach: 2025-08-07 - 2025-08-08, w godzinach: 7 sierpnia od 09:00 do 14:00, 8 sierpnia od 09:00 - do 14:00 Wrzosowo od numer od 23 do 65 ■ Kontrole na granicach z Niemcami i Litwą przedłużone do 4 października ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski ■