POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [07.08.2019, 09:49:52] • Dziwnów

Świadków zdarzenia prosimy o kontakt z Policją

Komenda Powiatowa Policji poszukuje świadków zdarzenia z dnia 04.08.2019 r. w Dziwnowie. O kontakt prosimy pod numerami telefonów: 91-38-25-511, 91-38-25-512.

Komenda Powiatowa Policji w Kamieniu Pomorskim poszukuje świadków zdarzenia z dnia 04.08.2019 r. (niedziela) w Dziwnowie około godziny 22:20.

O kontakt szczególnie prosimy kobietę i mężczyznę w wieku ok. 50 lat, którzy w czasie zdarzenia przebywali przed namiotem/lokalem rozrywkowym w okolicy zejścia na plażę przy ul. Reymonta.

Kontakt telefoniczny z oficerem dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim pod numerami telefonów: 91-38-25-511, 91-38-25-512.

st. sierż. Aleksandra Berenda


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Gmina Międzyzdroje: Lubin świętuje 1000-lecie koronacji Bolesława Chrobrego! 17 maja w Grodzisku odbędzie się festyn historyczny z pokazami wojów, wykładem prof. Sikorskiego i atrakcjami dla całych rodzin. Start o 15:00 – nie zabraknie walk, muzyki, ognia i zabawy! ■