POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [28.03.2019, 18:42:32] • Gmina Świerzno

Zapachniało wiosną

Zapachniało wiosną

fot. Organizator

Zapachniało wiosną, więc to pora na okołoświąteczno-wiosenną aktywność. Wykonywanie dekoracji, to pretekst by się spotkać i w inspirującej atmosferze poznać ciekawe techniki.

Gęsi, koguty, zające, pisanki, wianki i wiele innych ozdób świątecznych można wykonać w oryginalny sposób. W świetlicy w Gostyniu zaczynamy tworzyć ekodekoracje do ozdoby domu i na świąteczny stół.

Zapachniało wiosną

fot. Organizator

Te wszystkie sznurki, piórka, kolorowe materiały bardzo podobają się nie tylko dzieciom. Efekty pracy( często tworzone z odpadów ) zachwycają wszystkich.

Zapachniało wiosną

fot. Organizator

źródło: Opiekun świetlicy wiejskiej w Gostyniu


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Niedziela [31.03.2019, 12:39:37] • [IP: 37.47.153.***]

Brawo !! Znowu Gostyń !! Pani Walu czy pomyślała Pani o stworzeniu sklepiku może nawet internetowego?? Tworzycie tak wspaniałe rzeczy, dosłownie cuda !! Nie wszystko można zrobić z, , niczego", a dodatkowe materiały kosztują, przydałyby się jakieś dodatkowe, , grosiki".Co Pani na to?

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W nocy z 25 na 26 sierpnia oraz z 26 na 27 sierpnia 2025 r. w godzinach od 22:00 do 05:00 w tunelu w Świnoujściu wystąpią planowe ograniczenia w ruchu – będzie się on odbywał wahadłowo. Zmiany związane są z przeprowadzeniem prac doszczelniających realizowanych przez Głównego Wykonawcę w ramach gwarancji ■ Kontrole na granicach z Niemcami i Litwą przedłużone do 4 października ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski ■