POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [28.12.2018, 22:21:03] • Golczewo

Wigilijne spotkanie u strażaków

Wigilijne spotkanie u strażaków

fot. Organizator

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne ze świąt. Towarzysząca im magia i niezwykle specyficzny klimat, wyzwalają we wszystkich wiele pozytywnych emocji. Tradycją w Gminie Golczewo jest coroczne świąteczno – noworoczne wigilijne spotkanie strażaków z gminnych jednostek OSP.

W spotkaniu uczestniczyli m.in. Starosta Kamieński Józef Malec, Burmistrz Golczewa Maciej Zieliński, Komendant Powiatowy PSP Roman Pikulski, Prezes Zarząd Oddziału Miejsko Gminnego i Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP druh Michał Opowicz, ks. dziekan Dariusz Żarkowski oraz druhowie OSP Gminy Golczewo.

W świątecznej atmosferze wszyscy łamali się opłatkiem, życząc sobie nawzajem dużo zdrowia i pomyślności w tym Nowym Roku 2019.

Zarząd Miejsko Gminny OSP w Golczewie składa najserdeczniejsze życzenia noworoczne dla wszystkich druhów i ich rodzin oraz wszystkich mieszkańców Gminy Golczewo.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Prognozowane są opady śniegu z deszczem oraz śniegu powodujące gołoledź. Po przejściu opadów wystąpią oblodzenia na nawierzchniach dróg i chodnikach. Temperatura spadnie do 0°C i poniżej z uwagi na napływ arktycznych mas powietrza z północy. Ostrzeżenie obowiązuje do godz. 09:00 w dniu 14.02.2026. Możliwe utrudnienia komunikacyjne oraz bardzo śliskie powierzchnie ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■