POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [31.07.2018, 17:55:45] • Kamień Pomorski

Na kamieńskim molo brakuje informacji dla turystów

Na kamieńskim molo brakuje informacji dla turystów

fot. Czytelnik

Mieszkaniec Kamienia Pomorskiego dostrzegł, że system informacji w jego miejscowości wymaga uzupełnienia. Co proponuje?

"Chciałbym zwrócić uwagę na brak informacji o zalewie na końcu kamieńskiego mola. Widok jest przepiękny, ale brakuje zwykłej tabliczki informującej turystów o tym, gdzie się znajdują i na co spoglądają. Dla mieszkańców jest to oczywiste, ale dla przykładu turystów z południowej Polski już nie.
Drodzy państwo wystarczy zwykła tabliczka opisującą widok z mola, znów małe koszty, a pożytek wielki
." - napisał Czytelnik.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 7, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-7 z 7

Gość • Czwartek [02.08.2018, 21:39:05] • [IP: 37.47.143.***]

Jeśli jakiś turysta przyjedzie do Kamienia, wejdzie na molo i nie będzie wiedział gdzie się znajduje i co to za woda, to obawiam się, że żadna tabliczka mu już nie pomoże... Ten artykuł jest na serio? Bo jeśli tak to problem należy poruszyć również w innych miejscowościach. Będąc np. na molo w Międzyzdrojach nie widziałam tam ani jednej tabliczki informacyjnej z napisem: To jest morze. I skąd ma wiedzieć biedny turysta gdzie się znajduje i na co spogląda?

Gość • Środa [01.08.2018, 11:49:49] • [IP: 37.47.135.***]

Brak gospodarza w Kamieniu Pomorskim. Piszemy, piszemy, piszemy- a sytuacja i tak sie nie zmienia. A wystarczy tak niewiele... Troche wyobrazni, a miasto byloby piekniejsze i bardziej atrakcyjne dla turystow i mieszkancow.

Gość • Środa [01.08.2018, 10:39:44] • [IP: 37.248.167.***]

Bo Kamień Pomorski to miasto nieprzyjazne turystom. Brakuje oznakowania nie tylko na molo. Koniec ulicy Szpitalnej - drogowskaz Katedra i koniec, jakby tylko to było do zobaczenia, a gdzie marina, baszta, muzeum Ziemi Kamienskiej, molo i wiele innych atrakcji? Gdzie tablice opisujące historie np. Browaru kamienskiego? Zasada jest prosta turyści nie głosują w trakcie wyborów więc po co się wisilać. To samo miasta partnerskie. Wjeżdżając do miasta tablica informacyjna z miastami partnerskimi więc ja pytam gdzie to partnerstwo? chyba tylko w Kowarach, o zagranicznych inicjatywach można pomarzyć. Zasciankowi włodarze to czego się spodziewać. Obraz nędzy i rozpaczy.

Gość • Środa [01.08.2018, 09:27:59] • [IP: 213.238.87.*]

Gość • Wtorek [31.07.2018, 20:55:31] • [IP: 37.47.177.***] Marcin, Marian czy Mariolka nieważne. Ważne że gość ma rację. Drobne rzeczy usprawniają życie nam i turystom tylko trzeba wyjść z ratusza zza biurka i przejść się po mieście.

Gość • Wtorek [31.07.2018, 20:55:31] • [IP: 37.47.177.***]

Co Ty Marian pieniądze bierzesz za te publikacje? Może Pan Marcin jest wymyślony a ty się tak rozmarzyłeś

Gość Maryla • Wtorek [31.07.2018, 20:35:03] • [IP: 188.146.164.**]

Zapraszam do obejrzenia murów obronnych od Bałtyckiej w kierunku Baszty.Brak słów jak to wygląda.Turyści też chodzą.

Pan Marcin • Wtorek [31.07.2018, 19:55:48] • [IP: 37.47.177.***]

Na telefonie zdjęcie nie wyglądało tak ładnie! 😉 Pozdrawiam!

Oglądasz 1-7 z 7
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kontrole na granicach z Niemcami i Litwą przedłużone do 4 października ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski ■