POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [09.04.2018, 20:32:46] • Kamień Pomorski

Wycieczka do Paryża

Wycieczka do Paryża

fot. Organizator

Zaraz po świętach wielkanocnych grupa 74 osób wyruszyła na 5 – dniową autokarową wycieczkę do Paryża, którą dla studentów UTW w Kamieniu Pomorskim zorganizowało biuro turystyczne Hubtour ze Szczecina.

W ciągu 3 dni intensywnego zwiedzania zobaczyliśmy najważniejsze miejsca i zabytki w stolicy Francji oraz dwa zamki nad Loarą. Wycieczka była fizycznie bardzo wymagająca ale było warto.

Wycieczka do Paryża

fot. Organizator

Paryż jest pięknym miastem a jego historyczne obiekty oraz nowoczesne budynki często rzucają na kolana. Francuzi są bardzo tolerancyjnym narodem. Na ulicach widać wszystkie rasy świata, miliony turystów, rozmach budowlany wielkiego miasta.

Wycieczka do Paryża

fot. Organizator

Są tu urocze kameralne miejsca ale też i setki kloszardów śpiących gdzie popadnie oraz ku naszemu zdumieniu sterty śmieci tu i ówdzie. Zamki nad Loarą, które zdążyliśmy zwiedzić położone były w sympatycznych zadbanych małych miasteczkach, gdzie niektóre budynki były jeszcze autentycznie rodem ze średniowiecza.

Wycieczka do Paryża

fot. Organizator

Dodatkowym atutem była wiosenna aura, a pięknie kwitnące drzewka i kwiaty to był balsam na nasze oczy.

Grażyna Paś


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Sobota [14.04.2018, 00:37:51] • [IP: 83.8.166.***]

Jeżdzimy za własne pieniądze nie mamy żadnych dopłat od nikogo - to są moje własne pieniądze i nikomu nic do tego na co je przeznaczam, z niczyich pieniędzy nie korzystam zwiedzając świat tyko ze swoich zapracowanych przez lata pracy.

Gość • Środa [11.04.2018, 23:02:13] • [IP: 188.146.104.***]

Do gościa IP;83, 11, 173. O czym Ty piszesz i co liczysz. Jeżdzimy za własne pieniądze.Jakie Twoje pieniądze?Lecz nogi bo na głowę za póżno.

Julia • Środa [11.04.2018, 22:53:20] • [IP: 5.172.234.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [11.04.2018, 07:55:54] • [IP: 83.11.173.**]

74 os. ok.600, - = no no to jest wydanie naszych pieniędzy.

Gość • Wtorek [10.04.2018, 19:21:05] • [IP: 83.8.115.***]

Zaprowadzili was do Fragonal fabryczki perfum ? tam zawsze prowadzą wszystkie grupy bo maja profity. A jeśli chodzi o Paryż byłem z racji pracy nie raz i powiem że wcale szału nie ma ceny zwalają z nóg drożyzna i okropny bród. Francuzi nie są wcale tacy mili bo jeśli nie znasz francuskiego to po Angielsku czy Niemiecku zapomnij że pogadasz. Jeśli jesteś w sklepie to owszem uśmiechają się bo liczą ze zostawisz kase i tylko dla tego. Pozdrawiam

Gość • Wtorek [10.04.2018, 14:00:29] • [IP: 83.11.61.**]

Znowu wydana państwowa kasa.

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ PLANOWANE WYŁĄCZENIA PRĄDU - WRZOSOWO w dniach: 2025-08-07 - 2025-08-08, w godzinach: 7 sierpnia od 09:00 do 14:00, 8 sierpnia od 09:00 - do 14:00 Wrzosowo od numer od 23 do 65 ■ Kontrole na granicach z Niemcami i Litwą przedłużone do 4 października ■ Zabierzmy dowód lub paszport. Od poniedziałku 7 lipca na granicy z Niemcami będą obowiązywały czasowe kontrole. W województwie zachodniopomorskim funkcjonariusze Straży Granicznej wspierani przez żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej i Żandarmerię Wojskową będą prowadzić kontrole na 19 przejściach granicznych. Zmiany w zasadach ruchu granicznego przybliżyli podczas dzisiejszej konferencji prasowej w Szczecinie wojewoda zachodniopomorski Adam Rudawski wraz z zastępcą komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej kmdr SG Wojciechem Heninborchem. - Kontrole będą miały charakter selektywny - funkcjonariusz Straży Granicznej zdecyduje jaki samochód, czy osobę należy poddać kontroli. Pamiętajmy, że celem jest niedopuszczenie do przypadków nielegalnego przekraczania naszej zachodniej granicy w stronę Polski. Dlatego kontrole mają być prowadzone tak, by w jak najmniejszym stopniu wpływać na przekraczanie granicy przez naszych mieszkańców, z których wielu pracuje po stronie niemieckiej oraz turystów odwiedzających nasz region – mówi wojewoda Adam Rudawski ■