POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [27.01.2018, 13:12:25] • Gmina Świerzno

Sołecki wyjazd do kina

Sołecki wyjazd do kina

fot. Organizator

W piątek 19 stycznia br. dzieci oraz młodzież wraz z opiekunami z Sołectwa Stuchowo wybrali się do kina w Gryficach na film animowany pt. „Fernando”.

Był to bardzo pouczający seans dla nas wszystkich. Na filmie nie można było się nudzić, cała bajka przykuwała naszą uwagę, nie było czasu na nudę.

Niestety miło spędzony czas szybko dobiegł końca i pora było wracać do domów.

źródło: Opiekun świetlicy wiejskiej w Stuchowie


komentarzy: 3, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-3 z 3

Gość • Sobota [27.01.2018, 23:09:52] • [IP: 79.186.68.***]

To Świetlica nie jest" opanowana" juz przez jedną rodzine ?? Skoro juz nie to i ja pośle na nią swoje dziecko.

Tata • Sobota [27.01.2018, 16:14:40] • [IP: 83.23.252.***]

Pani Kasiu bardzo fajne pomysły na spędzanie ferii!! Jestem bardzo zadowolony że teraz moje dziecko korzysta z zajęć prowadzonych na świetlicy i jest bardzo zadowolone. Dzieci nie chodzą już całymi dniami z Panią świetlicową (jak kiedyś) po Stuchowie ze słonecznikiem. Dziękuję i jestem zadowolonym że posiada pani tą umiejętność zainteresowania naszych dzieci.

Gość • Sobota [27.01.2018, 14:41:57] • [IP: 83.20.255.**]

I świetnie, dzieciaki spędziły fajnie czas:)

Oglądasz 1-3 z 3
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■