POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [14.10.2017, 08:30:55] • Gmina Golczewo

Moja Niepodległość

Moja Niepodległość

fot. Organizator

Już w najbliższy wtorek ruszamy z warsztatami w ramach projektu "Moja Niepodległość" - zapraszamy wszystkich mieszkańców bez względu na wiek. Podczas twórczych spotkań będziemy przygotowywać unikalne wydarzenie artystyczno-animacyjne na 11 listopada, Dzień Niepodległości. Będą zabawy, dyskusje, sztuka graficzna, drama, projektowanie i szycie - nie może Was zabraknąć.

Mieszkańcom gminy spoza Golczewa zapewniamy bezpłatny transport (na wszystkie spotkania oraz na uroczystość), który w godzinach od 16:00 do 16:30 będzie zabierał chętnych ze wszystkich wsi do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu i każdorazowo po zakończeniu spotkania rozwoził uczestników do miejsca zamieszkania.

Projekt dofinansowany ze środków programu dotacyjnego Niepodległa.

GOKiS


komentarzy: 1, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-1 z 1

Gość • Poniedziałek [16.10.2017, 07:52:57] • [IP: 188.146.128.**]

Zapomnieliście omnibusy z gokisu napisać ze program jest z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Oglądasz 1-1 z 1
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Silny wiatr, burze i deszcz. Ostrzeżenie meteorologiczne dla mieszkańców Świnoujścia i okolic Zgodnie z prognozami Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej (IMGW), w dniach 16 i 17 września 2025 roku na terenie Świnoujścia oraz pobliskich powiatów spodziewane są gwałtowne zjawiska atmosferyczne, które mogą poważnie wpłynąć na życie mieszkańców. Silny wiatr, obfite opady deszczu oraz burze mogą stanowić zagrożenie, dlatego apelujemy o szczególną czujność i przygotowanie na nadchodzące trudne warunki pogodowe ■ 17 września przerwa w dostawie wody w Kamieniu Pomorskim i na wyspie Chrząszczewskiej Mieszkańcy Kamienia Pomorskiego oraz wyspy Chrząszczewskiej muszą przygotować się na kilkugodzinną przerwę w dostawie wody. Jak poinformowała firma DERYLAK-BUD, prowadząca przebudowę ulicy Orzeszkowej w Kamieniu Pomorskim, wyłączenie wody jest konieczne ze względu na prace na sieci wodociągowej. Woda zostanie odcięta w środę, 17 września, w godzinach od 8:00 do 12:00. Wyłączenie obejmie ul. Orzeszkowej – od skrzyżowania z ul. Reja aż do mostu (całe osiedle), a także wszystkie miejscowości położone na wyspie Chrząszczewskiej. Firma przeprasza za utrudnienia i apeluje do mieszkańców o wcześniejsze zabezpieczenie niezbędnej ilości wody na czas przerwy ■