POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [14.06.2017, 21:42:48] • Dziwnów

Spotkanie Autorskie z Poetką Barbarą Mietlińską

Spotkanie Autorskie z Poetką Barbarą Mietlińską

fot. Biblioteka w Dziwnowie

Miejska Biblioteka Publiczna w Dziwnowie zaprasza na Spotkanie Autorskie we wtorek 20 czerwca o 16.00 będziemy gościć Poetkę Barbarę Mietlińską. Pani Barbara gościła już w naszej Filii w Dziwnówku 21 maja 2016 i 6 czerwca 2016, nasze spotkania były bardzo udane.

Bardzo cieszymy się, że Pani Basia odwiedzi nas ponownie.
Na co dzień Pani Barbara Mietlińska mieszka w Nowej Rudzie, a na naszym Wybrzeżu spędza co roku swój urlop. Nasz Gość chce  podzielić się z nami swoją pisarską pasją. Poetka tworzy wiersze dla dzieci, ale nie tylko. Jest emerytowanym pedagogiem więc nic dziwnego, że pisanie dla najmłodszych daje jej niesamowitą radość. Warto również dodać, że poetka udziela się społecznie, jest wolontariuszką, śpiewa również w chórze kościelnym. Pani Barbara należy do fundacji KAMENA w Łodzi, która kieruje Klubem Poetów i Pisarzy KAMENA, oddział w Słupcy.

„Wspomnienia z rehabilitacji w Dziwnowie”.
Międzywodzie z wody słynie,
ja tam wole być w Wolinie.
W Dziwnowie troszeczkę ze względu
na dziwną rzeczkę.
W Pobierowie pobór wielki,
Biorą haracz od pętelki.
Nie w humorze dziś Niechorze,
Nawet słońce nie pomoże.
Jeszcze mi została Ustka
bo tam dalej to już pustka”.
/ Barbara Mietlińska/

Będą promowane tomiki wierszy: „Raj”, „Kochaj mnie mocno a może mniej”, „Ale jaja”, „Też czytamy – zapraszamy”, „Erotyki” i wiele innych. Będzie okazja nabyć tomiki wierszy w promocyjnej cenie z bezcennym autografem poetki. Serdecznie zapraszamy !!!

Alina Cygal Sobhi


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zarząd Dróg Miejskich i Żeglugi w Świnoujściu, przypominamy, że w nocy z 05.03.2026 (czwartek) na 06.03.2026 (piątek) w godzinach od 22:00 do 05:00 planuje się wprowadzenie ruchu wahadłowego w tunelu. Powodem wprowadzenia ograniczeń w ruchu są prace serwis pomp, realizowane na wniosek Generalnego Wykonawcy. Prom Bielik na przeprawie Warszów będzie w tym czasie w pogotowiu. W przypadku jakichkolwiek zmian będziemy informowali na bieżąco. Szanowni Pasażerowie w związku z powyższymi utrudnieniami sugerujemy planowanie podróży z odpowiednim wyprzedzeniem ■ 19 lutego 2026 roku Janusz Żmurkiewicz były prezydent Świnoujścia przelał 3 642,00 zł na rachunek Anity Ryfczyńskiej, właścicielki portalu iswinoujscie.pl. Przelew jest skutkiem prawomocnego zakończenia wielowątkowego postępowania sądowego, wszczętego z inicjatywy właścicielki portalu oraz redaktora naczelnego Sławomira Ryfczyńskiego ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■