POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [19.05.2017, 11:29:57] • Dziwnów

Z pasją o pasji, czyli spotkanie autorskie z panem Jackiem Łapińskim

Z pasją o pasji, czyli spotkanie autorskie z panem Jackiem Łapińskim

fot. Biblioteka w Dziwnowie

W dniu 12 maja 2017 roku z okazji obchodów Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek pod hasłem: „Biblioteka. Oczywiście!” w bibliotece w Dziwnówku zorganizowane zostało spotkanie z autorem książki „Jak być lepszym”. Sam pisarz podczas spotkania niewiele zdradził o sobie, za to dużo opowiedział o tym, jak ważne w życiu każdego człowieka jest posiadanie pasji. Równie istotne jest poświęcenie odpowiedniej ilości czasu na rozwijanie swoich zainteresowań – wg. pana Łapińskiego jest to minimum 10 tysięcy godzin.

Zaproszony do biblioteki gość mówił również o tym, że każdy człowiek ma dwa oblicza – to dobre i to złe. Tylko od nas samych zależy, którą twarz pokarzemy światu i innym ludziom. Zachęcał do tego, aby każdego dnia stawać się coraz lepszą wersją siebie. W spotkaniu wzięła udział niewielka ale za to bardzo aktywna grupa osób w różnym wieku (od dzieci po dorosłych), a żywa dyskusja, która wywiązała się między gościem, a uczestnikami stanowiła ciekawe zakończenie spotkania.

Wiesława Barbara Wąsowicz – bibliotekarz w Dziwnówku


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Międzyzdroje. Kino Eva zaprasza Panie na wyjątkowy wieczór „Ladies For Ladies” – już 19 listopada o godz. 18:00! Prelekcja KLAPS!, losowanie nagród i poruszający film „Wielka, odważna, piękna podróż” z Margot Robbie i Colinem Farrellem. 💃✨ Bilety: 35 zł. ■ Świnoujście: W kolejnych tygodniach tunel będzie również wyłączany z ruchu w następujących terminach: - 07/08 listopada 2025 - 14/15 listopada 2025 - 21/22 listopada 2025 - 28/29 listopada 2025 - 05/06 grudnia 2025 - 12/13 grudnia 2025 - 19/20 grudnia 2025. ■ Uwaga, planowane wyłączenia prądu! We wtorek, 28 października, w godzinach 08:00–14:00, Wisełka – ulice Leśna 5a, 5b, 6a i 11b pozostaną bez zasilania – informuje ENEA Operator (Rejon Międzyzdroje). Szczegóły na www.wylaczenia-eneaoperator.pl■ Uwaga mieszkańcy Jarszewa! W czwartek, 30 października 2025 r., w godzinach od 8:00 do 10:00, ENEA Operator zapowiada planowaną przerwę w dostawie energii elektrycznej. Prace mają charakter techniczny – warto wcześniej przygotować się na dwugodzinny brak zasilania ■