POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.03.2017, 12:00:16] • Kamień Pomorski

Sąd Apelacyjny w Szczecinie stwierdził, że nie było żadnych nieprawidłowości w sprawie Ryszarda D.

Sąd Apelacyjny w Szczecinie stwierdził, że nie było żadnych nieprawidłowości w sprawie Ryszarda D.

fot. Sławomir Ryfczyński

Sąd Apelacyjny w Szczecinie twierdzi, że to nie on ponosi winę za warunkowe przedterminowe zwolnienie głównego podejrzanego o porwanie 12- letniej Amelii, Ryszarda D. Rzecznik SA, Janusz Jaromin na konferencji prasowej z dziennikarzami powiedział, że w toku przeprowadzonego postępowania nie naruszono żadnych przepisów.

- W wyniku przeprowadzonych czynności prezes Sądu Apelacyjnego stwierdził, iż w toku postępowania nie naruszono żadnych przepisów Kodeksu Karnego Wykonawczego, zarówno Sąd Okręgowy, jak i Sąd Apelacyjny w toku rozpoznawania wniosku skazanego o warunkowe przedterminowe zwolnienie postępował zgodnie z obowiązującymi przepisami- mówił rzecznik SA, Janusz Jaromin.

Do zdarzenia doszło w piątek, w samym centrum miasta. Porywacze siłą wciągnęli 12- letnią dziewczynkę do samochodu, a następnie wywieźli. Na szczęście, w ciągu kilku godzin udało się dziecko odnaleźć.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Piątek [10.03.2017, 14:58:12] • [IP: 80.245.177.***]

sądzi się za to co się stało a nie za domysły

Gość • Czwartek [09.03.2017, 21:17:23] • [IP: 79.186.67.***]

Samo porwanie już jest zbrodnią! . ..w dalszym zamiarze byłby pewnie gwałt..zabójstwo...aż strach pomyśleć!Dziewczynka miała szczęście w nieszczęściu. A winni dziecinnie się tłumaczą.

Gość • Czwartek [09.03.2017, 20:45:43] • [IP: 80.245.177.***]

ale co wy chcecie od jakiegokolwiek sądu jak to z chłopem pogadajcie a nie od sądu że zgodził się na prosbe, dajcie ludziom marchewke motywacje a nie tylko karami chcecie wszystko ustawiac, co tam wogole za motywy byly ze taki kocopoł? nie mieli na utrzymanie to wymyslili sobie sposob? mogli dac znac to cos sie pomysli heh

Gość • Czwartek [09.03.2017, 14:45:18] • [IP: 94.254.130.***]

To przecież było pewne, że nikt na siebie winy nie weźmie. Nasze prawo wobec pedofilskiego ścierwa jest zbyt łagodne.

Gość • Czwartek [09.03.2017, 14:27:09] • [IP: 188.146.69.***]

Takie sa nasze Sady.To musi sie zmienic.

Gość • Czwartek [09.03.2017, 13:27:24] • [IP: 178.235.40.**]

winna dziewczynka bo szla chodnikiem zenujace polskie sady

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■