POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [04.09.2016, 09:42:55] • Międzywodzie

Auto w rowie straszy kierowców. Rano było dachowanie, samochód leży nadal. Może dojść do kolejnego wypadku

Auto w rowie straszy kierowców. Rano było dachowanie, samochód leży nadal. Może dojść do kolejnego wypadku

fot. ikamien.pl

Dość makabryczny widok czeka wszystkich jadących w kierunku Kołczewa. W przydrożnym rowie leży samochód. Widać, że było dachowanie, wszystko wygląda, jakby miało to miejsce niedawno. Przejeżdżający kierowcy zatrzymują się, zaglądają przejęci losem pasażerów, którzy być może znajdują się w leżącym aucie...

Widać, że audi jechało ulicą w kierunku Kołczewa. Za Międzywodziem kierowca nie wyrobił na zakręcie i auto dachowało. Dyżurny kamieńskiej policji wie o wypadku, okazuje się, że miał on miejsce w sobotę rano, a właściciel miał zabrać auto. Mijają godziny, ale wrak wciąż leży w rowie, wzbudzając zainteresowanie niemal wszystkich przejeżdżających tamtędy kierowców. Większość z nich zatrzymuje się, zagląda, czy ktoś jest wewnątrz...

Auto w rowie straszy kierowców. Rano było dachowanie, samochód leży nadal. Może dojść do kolejnego wypadku

fot. ikamien.pl

Wszystko wygląda tak, jakby wypadek był przed chwilą! Zapada w końcu wieczór, robi się coraz ciemniej, a auto wciąż straszy. Leży na tyle blisko jezdni, że nie da się go nie zauważyć, zwraca na siebie uwagę. Kierowcy przystając, zatrzymują się na łuku drogi, co stwarza niebezpieczeństwo kolejnego wypadku.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 8, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-8 z 8

Gość • Niedziela [04.09.2016, 21:29:48] • [IP: 37.47.176.***]

Miał hondę i audi a teraz nie ma nic

Gość • Niedziela [04.09.2016, 20:00:00] • [IP: 94.254.163.**]

To nie auto kreta ma honde

Gość • Niedziela [04.09.2016, 16:36:32] • [IP: 83.8.132.**]

Niech leży, może w końcu dotrze do ludzi, że to ograniczenie które tam się znajduje nie jest bez powodu.

Gość • Niedziela [04.09.2016, 14:10:52] • [IP: 37.47.176.***]

To auto kreta z Dargobadza

Gość • Niedziela [04.09.2016, 12:27:40] • [IP: 37.248.162.***]

Dalej leży i czeka :)

Gość • Niedziela [04.09.2016, 11:12:20] • [IP: 80.53.170.***]

Ja tam go chętnie przygarne na części :>

Gość • Niedziela [04.09.2016, 10:48:43] • [IP: 37.47.132.***]

Z tym przejęciem to sam się na to nabrałem.

Gość • Niedziela [04.09.2016, 10:40:56] • [IP: 95.41.0.*]

Złomiarze posprzątają!!

Oglądasz 1-8 z 8
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■