POGODA

Reklama

Wydarzenia

UMiG w Golczewie • Środa [25.08.2010, 09:06:12] • Golczewo

Kolarze wrócili do Golczewa z 12 pucharami

Kolarze wrócili do Golczewa z 12 pucharami

fot. Wojtek Basałygo

W miniony weekend, 21-22 sierpnia 2010 r. zawodnicy LKS Baszty uczestniczyli w Mistrzostwach Makroregionu w Kolarstwie Torowym oraz Pucharze Nadziei Olimpijskich, które odbyły się w Kaliszu. Nasi reprezentanci wrócili do Golczewa z 12 pucharami.

W wyścigu na 2000 metrów srebro zdobył Paweł Bednarczyk, który wyprzedził swego klubowego kolegę – Karola Wypycha. Karol otrzymał także brązowy medal w wyścigu na 500 metrów oraz srebro w wyścigu australijskim.

Podopieczni Jacka Kołby w wyścigu drużynowym zajęli III miejsce, zaś w sprincie drużynowym kolarze Baszty nie mięli sobie równych i stanęli na najwyższym podium, wyprzedzając zawodników - Pacific Toruń i KTK Kalisz.

Już jutro (25 sierpnia 2010 r.) kolarze z Golczewa ponownie wybierają się do Kalisza na Drużynowe Mistrzostwa Polski juniorów i juniorów młodszych.

Należy także przypomnieć, że nie tak dawno zawodnicy Baszty uczestniczyli w Pucharze Świata, który odbył się w Niemczech. Tu, na II etapie Michał Kadrzyński zajął VI miejsce, a na III etapie był trzynasty.

Gratulujemy wyników.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przerwa w dostawie prądu – Świerzno. Ze względu na prace konserwacyjno-modernizacyjne w dniu 23 kwietnia 2025 r. nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej od godziny: 09:00 do 13:00 w miejscowości Świerzno, ulice: Długa (nr 1–11) Cicha (nr 1–9) Radosna (nr 5–13) oraz Straż i Urząd Gminy. Kontakt w sprawie przerwy: 991 ■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■