POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [19.07.2010, 10:17:37] • Dziwnów

Nawałnica: Strażacy usuwali powalone drzewo

Nawałnica: Strażacy usuwali powalone drzewo

fot. Sławomir Ryfczyński

Przechodząca w miniony weekend nad Pomorzem Zachodnim wichura oszczędziła powiat kamieński. Strażacy z Dziwnowa jednak trzykrotnie wyjeżdżali usuwać skutki nawałnicy.

Strażacy wyjeżdżali do naderwanych gałęzi i zwalonego drzewa. W Kamieniu Pomorskim wiatr uszkodził mocowanie linii energetycznej, która zawisła nisko nad drogą.


komentarzy: 6, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-6 z 6

Gość • Poniedziałek [09.08.2010, 20:03:50] • [IP: 83.25.130.***]

strażacy to debeściaki, są wszędzie, przy wypadkach, pożarach, jadąc do pracy na polnej drodze podczas nawałnicy zawaliło się drzewo, co robić, wycofać się nie mogłam, po namyśle zadzwoniłam do straży pożarnej, przyjechali bardzo szybko, usunęli drzewa a ja szczęśliwie dojechałam do pracy. dziękuję chłopaki

Strażak • Środa [21.07.2010, 16:12:33] • [IP: 83.21.255.***]

Witam. .. jak remiza nie ma podnośnika to jak ma ściąć takie drzewo ?? Teren został zabezpieczony taśmami dookoła żeby nikt sie niekręcił pod gałęziami. .. ... może gmina by dała troszke pieniędzy na sprzęt ułatwiło by to dzałaniam straży z OSP Dziwnów. .. a co do usuwania skutków nawałnic to strażacy mają obowiązek interweniować w przypadku zagrożenia życia. .. a jak takowego nie ma to są odpowiedzialne służby które powinny usuwać tego typu przeszkody. .. Pan sie ze mną zgodzi czy ma własną teorie na ten temat ?

Mieszkaniec • Wtorek [20.07.2010, 20:34:01] • [IP: 83.168.89.**]

Drzewo koło mostu leży do dziś, nasi włodarze i osoby odpowiedzialne są ślepe...!!To jest Dziwnów miasto osób niekompetentnych !! Brakuje żeby kogoś przygniotło.

Gość • Wtorek [20.07.2010, 17:35:26] • [IP: 83.21.232.***]

a usunęli drzewo przy zjeździe koło mostu, wczoraj jeszcze leżało i się śmiało.

Gość • Wtorek [20.07.2010, 13:03:15] • [IP: 83.21.222.***]

zdjęcie nie jest to. .. ale strażacy w ciągu 1 dnia 3 razy interweniowali

Gość • Wtorek [20.07.2010, 04:56:46] • [IP: 213.238.96.***]

to nie jest zdjęcie dziwnowskich strazaków kolejna sciema na tej stronie

Oglądasz 1-6 z 6
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Do Polski nadciąga fala upałów. W głębi kraju termometry mogą pokazać nawet 35-38°C, a lokalnie niewykluczone są wartości zbliżone do 40°C. Na wybrzeżu będzie nieco chłodniej, jednak również gorąco - w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie i Dziwnówku temperatury mogą przekroczyć 30°C, natomiast w głębi powiatu kamieńskiego, między innymi w Kamieniu Pomorskim i Wolinie, mogą sięgać 32-34°C. W czasie upałów należy regularnie pić wodę, unikać długiego przebywania na słońcu oraz pamiętać o dzieciach, seniorach i zwierzętach, którym trzeba zapewnić cień i stały dostęp do świeżej wody ■