POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [04.02.2016, 10:02:16] • Golczewo

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspiera finasowo ferie zimowe 2016

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspiera finasowo ferie zimowe 2016

fot. kam

Nawiązaliśmy współpracę z Europejskim Funduszem Rozwoju Wsi Polskiej, który dofinansował realizowany przez Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Golczewie program warsztatowy na ferie zimowe 2016. Najmłodsi mieszkańcy naszej gminy mogą w tym roku skorzystać z szerokiej oferty warsztatowej realizowanej w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie, jak również w trzech świetlicach wiejskich na terenie naszej gminy – powiedziała Agata Grzybowska szefowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Golczewie.

W Golczewie odbywają się m.in. warsztaty taneczne prowadzone przez Szkołę Tańca KEEP. W zajęciach biorą udział nie tylko dzieci z gminy Golczewo, ale także z sąsiednich gmin.

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspiera finasowo ferie zimowe 2016

fot. kam

Świetlica w Niemicy, tu prowadzone są warsztaty plastyczno-rzeźbiarskie z wykorzystaniem gipsu, które zakończą się wystawą prac uczestników. 15 uczestników warsztatów wykonało odlewy gipsowe swoich dłoni oraz interesujące gipsoryty, które zostały odciśnięte na kartonie.

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspiera finasowo ferie zimowe 2016

fot. kam

Natomiast w Wysokiej Kamieńskiej poznawano tajniki kuglarstwa czyli bawienie publiczności magicznymi sztuczkami, żonglerką, to takie małe, sprytne i efektowne „oszukiwanie” widzów.

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspiera finasowo ferie zimowe 2016

fot. kam

Od przyszłego poniedziałku do piątku Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Golczewie od godz. 11:00 do godz. 15:00 odbywać się będą interaktywne warsztaty dla dzieci „Gracze i Podróżnicy”.

Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej wspiera finasowo ferie zimowe 2016

fot. kam

- Zapraszamy wszystkie dzieciaki z naszej gminy do wspólnej, twórczej zabawy! Wszystkie zajęcia mają charakter otwarty i są bezpłatne – dodaje Agata Grzybowska.

mzk

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■