POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [26.11.2014, 11:30:12] • Wolin

Jakub Struski z Wolina został Mistrzem Polski Juniorów

Jakub Struski z Wolina został Mistrzem Polski Juniorów

fot. Organizator

W sobotę, 15 listopada 2014 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim odbyły się „X Mistrzostwa Polski Juniorów Kyokushin Karate PFKK”.

Na Mistrzostwach nie zabrakło zawodnika Wolińskiego Klubu Karate Kyokushin Jakuba STRUSKIEGO, który w maju tego roku zajął I miejsce i tytuł Mistrza Polski Północnej w Wąbrzeźnie, a teraz stanął na najwyższym podium zajmując I miejsce i tytuł Mistrza Polski w kumite juniorów 13-14 lat w kategorii poniżej 50 kg. Jest to jego drugi tytuł Mistrza Polski.

Gratulujemy i życzymy wytrwałości w osiąganiu dalszych sukcesów.

UM Wolin


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

kamieniaki • Niedziela [30.11.2014, 22:56:59] • [IP: 83.11.244.**]

Brawo i pozdrowionka dla Mamy i Taty i młodszego brata :)

Gość • Niedziela [30.11.2014, 17:25:37] • [IP: 83.21.39.***]

Gratulacje Jakub, tak trzymaj!

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Komunikat prasowy, 1 lutego 2026 r. – aktualizacja 10:00, Ruch pociągów trakcją elektryczną po obu torach jest już możliwy na całej trasie między Świnoujściem a Szczecinem Dąbiem. Wszystkie linii kolejowe w regionie są przejezdne. Od poniedziałku ekipy techniczne Polskich Linii Kolejowych walczyły całymi dniami i nocami ze skutkami bezprecedensowego zjawiska pogodowego. Fala intensywnego marznącego deszczu spowodowała niespotykane dotąd na tę skalę oblodzenie. W terenie pracowały pociągi sieciowe i lokomotywy osłonowe. Skuto lód na setkach kilometrów sieci trakcyjnej oraz na dziesiątkach rozjazdów. Przywrócono ruch pociągów trakcją elektryczną na wielu ważnych liniach w regionie: 351 Krzyż – Stargard – Szczecin Dąbie – Szczecin Główny, 404 Białogard – Kołobrzeg, 405 Szczecinek – Piła, 202 Stargard – Runowo Pomorskie, 273 Szczecin – Kostrzyn oraz 401 Szczecin Dąbie – Świnoujście ■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■