POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [19.11.2014, 20:59:45] • Wysoka Kamieńska

Znicz Wysoka Kamieńska przegrał z Błękitnymi Trzygłów

Dla drużyny Znicz Wysoka Kamieńska mecz z Błękitnymi Trzygłów był ostatnim w rundzie jesiennej. Niestety po bardzo wyrównanym spotkaniu drużyna z Wysokiej przegrała mecz o lidera 2:1. Po pierwszej połowie Błękitni prowadzili 1:0.  Znicz zakończył pierwszą część sezonu na 3 miejscu z dorobkiem 24 punktów.

Niestety mecz wyjazdowy Iskry do Tanowa zawodnicy z Golczewa nie będą najlepiej  wspominać. Po nieudanym meczu Tanowia pokonuje na własnym stadionie 5:1 golczewską drużynę. Iskra nadal zajmuję drugą lokatę, jednakże rywale są coraz bliżej. Iskra w najbliższą sobotę 22 listopada rozegra ostatni mecz w tym roku. Zapraszamy wszystkich kibiców na stadion w Golczewie o godzinie 14:00, przeciwnikiem będzie Światowid Łobez.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W 2026 roku zmiana czasu z zimowego na letni nastąpi w nocy z soboty 28 marca na niedzielę 29 marca. Dokładnie o godzinie 2:00 przesuwamy wskazówki zegara na 3:00, co oznacza, że tej nocy śpimy o godzinę krócej ■ Na wyspie Wolin potwierdzono przypadki afrykańskiego pomoru świń (ASF) u dzików. Jak informuje Powiatowy Inspektorat Weterynarii w Kamieniu Pomorskim, dodatnie wyniki badań stwierdzono już u kilku zwierząt znalezionych na podmokłych terenach w gminie Wolin. ■