POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [17.08.2014, 18:36:12] • Międzyzdroje

Obóz Letni Tuchola 2014

Obóz Letni Tuchola 2014

fot. Organizator

W dniach 29.07-03.08 w miejscowości Tuchola, położonej w Borach Tucholskich odbył się kolejny Obóz Letni Karate Kyokushin. Nasze wyspy reprezentowała ekipa karateków ze Świnoujskiego Klubu Karate Kyokushin, Międzyzdrojskiego Klubu Sportowego Bushido oraz Wolińskiego Klubu Karate Kyokushin.

Specjalnym gościem obozu był Hajime KAZUMI – „ostatnia twierdza Japonii” jest jednym z najbardziej utytułowanych zawodników Kyokushin. Już w wieku dwudziestu lat miał na koncie zwycięstwa z kilkoma czołowymi zawodnikami. W tamtym okresie awansował do finału Mistrzostw Japonii. Od tamtego czasu nigdy nie zakończył zawodów poniżej drugiego miejsca. Jego prosty, ale bardzo efektywny styl uderzania i miażdżące kombinacje low kicków, pomogły mu dotrzeć do finału Mistrzostw Japonii sześć razy z rzędu. Wygrał cztery z nich. Dwukrotnie dotarł do finału Mistrzostw Świata, gdzie przegrał z Kenji YAMAKA i później Francisco FILHO. Został złotym medalistą II Wagowych Mistrzostw Świata w Osace w 2001 roku, a dwanaście miesięcy później zdobył swój piąty tytuł Mistrza Japonii. W 1999 roku zaliczył test 100 kumite. Obecnie prowadzi własną szkołę „Kazumi Dojo”.

Obóz Letni Tuchola 2014

fot. Organizator

Podczas obozu odbył się również egzamin na stopnie uczniowskie kyu i mistrzowskie Dan. Egzamin na pierwszy stopień mistrzowski 1 dan zdał Tomasz LIPIŃSKI.

Andrzej Sawicki


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przerwa w dostawie prądu – Świerzno. Ze względu na prace konserwacyjno-modernizacyjne w dniu 23 kwietnia 2025 r. nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej od godziny: 09:00 do 13:00 w miejscowości Świerzno, ulice: Długa (nr 1–11) Cicha (nr 1–9) Radosna (nr 5–13) oraz Straż i Urząd Gminy. Kontakt w sprawie przerwy: 991 ■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■