POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [08.04.2014, 11:43:56] • Szczecin

Umowa na dofinansowanie festiwalu

Umowa na dofinansowanie festiwalu

fot. UM w Kamieniu Pomorskim

W dniu 9 kwietnia 2014 r. o godz. 11 w Sali Konferencyjnej Wydziału Zarządzania Strategicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. Kuśnierskiej 12 (Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich) w Szczecinie podpisana zostanie umowa dot. zlecenia realizacji zadania publicznego z zakresu kultury pn. „50. Międzynarodowy Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Kamieniu Pomorskim”.

W imieniu Województwa Zachodniopomorskiego umowę podpisze wicemarszałek Wojciech Drożdż, Towarzystwo Miłośników Ziemi Kamieńskiej reprezentować zaś będą  przewodniczący Towarzystwa Henryk Masłowski oraz członek Towarzystwa Helena Zwolska. W uroczystości jako Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego oraz przedstawiciel współorganizatora – Gminy Kamień Pomorski weźmie udział Burmistrz Kamienia Pomorskiego Bronisław Karpiński.

Patronem Honorowym tegorocznego festiwalu jest Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski. Organizatorzy zaplanowali ogółem 11 koncertów organowo – kameralnych, które odbędą się w piątkowe wieczory w okresie 20 czerwca – 29 sierpnia w katedrze kamieńskiej. Województwo dofinansuje Festiwal dotacją w wysokości 28.000 zł.

UM Kamień Pomorski


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przerwa w dostawie prądu – Świerzno. Ze względu na prace konserwacyjno-modernizacyjne w dniu 23 kwietnia 2025 r. nastąpi planowana przerwa w dostawie energii elektrycznej od godziny: 09:00 do 13:00 w miejscowości Świerzno, ulice: Długa (nr 1–11) Cicha (nr 1–9) Radosna (nr 5–13) oraz Straż i Urząd Gminy. Kontakt w sprawie przerwy: 991 ■ Informujemy, że w związku z ogłoszeniem 26 kwietnia 2025 roku dniem żałoby narodowej w Polsce po śmierci papieża Franciszka, zaplanowana na ten dzień Ekologiczna Gra Miejska zostaje odwołana. Serdecznie dziękujemy za zrozumienie i zapraszamy do udziału w innych naszych wydarzeniach w przyszłości. Z poważaniem, Organizatorzy ■