POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [07.04.2014, 11:48:15] • zachodniopomorskie

Kierowca zasnął za kierownicą

Kierowca zasnął za kierownicą

fot. Policja

6 kwietnia około 10.50 na drodze W-151 między Pełczycami a Płotnem doszło do zderzenia fiata doblo z citroenem zx. Pięcioosobowa rodzina podróżująca citroenem zx została przewieziona do szpitali w Choszcznie i Barlinku. 39-letni mężczyzna i jego 11-letnia córka po badaniach zostali zwolnieni do domu. Natomiast 37-letnia kobieta kierująca citroenem i jej dwóch synów w wieku 4 i 6 lat zostali przetransportowani z Barlinka do Gorzowa Wlkp. na badania specjalistyczne.

Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 66-letni mężczyzna kierujący fiatem prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do bocznego zderzenia z jadącym prawidłowo z przeciwnej strony citroenem.

Kierowca zasnął za kierownicą

fot. Policja

Oboje kierujący byli trzeźwi. 66-latek i pasażerka fiata nie doznali obrażeń ciała. Postępowanie prowadzi Posterunek Policji w Pełczycach.

Oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Choszcznie


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Kwalifikacja wojskowa 2026 w powiecie kamieńskim zaplanowana jest na 16 lutego – 2 marca. Mieszkańcy gmin Dziwnów, Golczewo, Kamień Pomorski, Międzyzdroje, Świerzno i Wolin stawią się przed komisją w Starostwie Powiatowym w Kamieniu Pomorskim przy ulicy Wolińskiej 7b ■