ikamien.pl • Czwartek [25.06.2026, 17:32:51] • Golczewo

Komunikat organizacyjny – Powitanie Lata

Komunikat organizacyjny – Powitanie Lata

fot. golczewo.pl

Szanowni Państwo, w związku z prognozowaną falą ekstremalnych upałów oraz troską o bezpieczeństwo uczestników wprowadzamy zmiany w programie wydarzenia „Powitanie Lata”.

Wydarzenia towarzyszące: „Polska Smakuje”, „Memoriał im. Stanisława Kowalskiego” oraz gra terenowa „Śladami Żabki” zostają przełożone na inny termin. O nowych datach poinformujemy w odrębnym komunikacie.

Rozpoczęcie głównej części wydarzenia „Powitanie Lata” zostaje przesunięte na godzinę 18:00.

Dziękujemy za wyrozumiałość i zapraszamy do wspólnego świętowania w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Do zobaczenia w sobotę od godziny 18:00!

Organizatorzy

Źródło: https://www.ikamien.pl/artykuly/47034/