ikamien.pl • Czwartek [25.09.2025, 18:00:50] • Międzyzdroje

Zapaśniczy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Międzyzdroje już w niedzielę!

Zapaśniczy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Międzyzdroje już w niedzielę!

fot. Organizator

Międzyzdroje przygotowują sportowe emocje dla najmłodszych i ich rodziców. W najbliższą niedzielę, 28 września 2025 roku, w Hali Sportowej im. Andrzeja Grubby odbędzie się Zapaśniczy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Międzyzdroje. Wydarzenie będzie wyjątkową okazją nie tylko do rywalizacji sportowej, ale również wspólnej zabawy całych rodzin.

Organizatorzy zapraszają do udziału dzieci wraz z rodzicami. W programie znajdą się nie tylko walki zapaśnicze, ale także liczne gry i zabawy ruchowe, takie jak przeciąganie liny czy bieg w workach. Wszystko po to, aby integrować społeczność, promować aktywność fizyczną i pokazać, że sport może łączyć pokolenia.

Gościem specjalnym turnieju będzie legenda polskich zapasów, olimpijczyk i profesor tej dyscypliny, Andrzej Supron, który poprowadzi część atrakcji dla dzieci niezrzeszonych wraz z rodzicami.

Program wydarzenia:

godz. 11:00 – Rozpoczęcie zawodów
godz. 12:00 – Uroczyste otwarcie
godz. 13:00 – Gry i zabawy prowadzone przez Andrzeja Suprona

Walki do zakończenia turnieju
Dekoracja zawodników oraz klasyfikacja klubowa

Miejsce:
Międzyzdroje, ul. Leśna 17
Hala Sportowa im. Andrzeja Grubby

Sportowe emocje, integracja rodzin i spotkanie z ikoną polskich zapasów – to wszystko czeka uczestników i kibiców już w tę niedzielę w Międzyzdrojach.

Źródło: https://www.ikamien.pl/artykuly/45519/