Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w obrębie wjazdu do Międzyzdrojów.
fot. Andrzej Ryfczyński
Budowa kanalizacji sanitarnej przy wjeździe do Międzyzdrojów jest już na półmetku. Dzięki tej inwestycji działkowcy z pobliskich ogrodów będą mogli podłączyć do sieci swoje sanitariaty.
Trwa budowa kanalizacji sanitarnej w obrębie wjazdu do Międzyzdrojów.
fot. Andrzej Ryfczyński
- Prace są już na półmetku - mówił nam Tomasz Jaworski, prezes Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. - Ukończono prace montażowe tłocznej rury kanalizacji sanitarnej w obrębie drogi wojewódzkiej nr 102. Obecnie montowane są zbiorniki przepompowni, które umożliwią odbiór ścieków z budynków usytuowanych w obrębie ronda oraz części ogrodów działkowych usytuowanych naprzeciwko stacji benzynowej.
fot. Andrzej Ryfczyński
Jeżeli pogoda nie będzie utrudniała prac, przedsięwzięcie zostanie zakończone przed sezonem turystycznym.
Wykonawca tej inwestycji potwierdził wykonanie też sieci grawitacyjnej do budynku przy rondzie. Kończy budowę trzech zbiorników przepompowni.