ikamien.pl • Piątek [03.02.2017, 17:30:15] • Gmina Golczewo

Budowa fermy norek w Samlinie zastopowana!

Budowa fermy norek w Samlinie zastopowana!

fot. Organizator

We wczorajszej dyskusji (2 lutego br.) – w Radio Szczecin – poświęconej hodowli norek udział wziął m.in. Burmistrz Golczewa. Poinformował słuchaczy, że liczy na wydanie negatywnej decyzji środowiskowej przez Burmistrza Kamienia Pomorskiego a także zapewnił, że podejmie wszelkie dozwolone prawem kroki, aby powstrzymać tę inwestycje.

Okazało się, że uczestniczący w rozmowie Prezes Okręgowego Związku Hodowców Zwierząt – Maciej Buczek omawiał wcześniej naszą sytuację z inwestorem. W trakcie rozmowy uzyskał zapewnienie, że inwestor zawiesi postępowanie dotyczące fermy w Samlinie.

„Już po audycji przedzwonił do mnie pan Daniel Żurek. Poinformował, że zawieszone zostaje postępowanie w sprawie inwestycji w Samlinie, a stosowne dokumenty zostaną przesłane w piątek.

Bardzo dziękuję wszystkim zaangażowanym w tę sprawę osobom. Cieszę się, że prowadzone przez nas działania przyniosły taki efekt. O kolejnych krokach będę Państwa informował” – dodał Andrzej Danieluk.

Źródło: https://www.ikamien.pl/artykuly/20634/