POGODA

Reklama

Urzędy i instytucje

nazwaulica, numertelefon

Dziwnów

Urząd MiejskiSzosowa 53275163
PolicjaMickiewicza 193813097
Straż MiejskaMickiewicza 193814107
Posterunek EnergetycznySłowackiego 173813471
Ośrodek ZdrowiaMała 33813703
Urząd PocztowySłowackiego 183813737
Kapitanat PortuPrzymorze 43813340
Urząd Morski, Bosmanat Portu DziwnówPrzymorze 43813340
Zakład Wodociągów i KanalizacjiMickiewicza 193813088
Biblioteka PublicznaReymonta 103813547
Opieka społecznaMickiewicza 193813786

Golczewo

Urząd MiejskiZwycięstwa 233860127, 3860593, fax 3860123
urzad@golczewo.pl
Posterunek PolicjiZwycięstwa 2538 25 571
Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna3860578
biblioteka-golczewo@wp.pl

Kamień Pomorski

Urząd MiejskiStary Rynek 138 21 142
fax 38 25 028
um@kamienpomorski.pl
www.kamienpomorski.pl
Starostwo Powiatoweul. Wolińska 7b38 23 120
fax 38 23 121
www.powiatkamienski.pl
Komenda Powiatowa PolicjiŻwirki i Wigury 2Dyżurka: 38 25 500, 38 25 511
Sekretariat Komendanta: 38 25 514
Komenda Powiatowa Państwowej Straży PożarnejWolińska 732 75 610
fax 38 20 132
Sąd RejonowyKościuszki 13III Wydział Ksiąg Wieczystych: 38 25 632
I Wydział Cywilny: 38 25 626
II Wydział Karny: 38 25 622
Oddział Administracyjny: 38 25 623
fax 38 25 621
Prokuratura Rejonowa:Moniuszki 138 23 060
fax 38 23 062
Powiatowy Urząd PracyTopolowa 538 20 285
Powiatowe Centrum Pomocy RodzinieKopernika 2638 23 386
Ośrodek Pomocy SpołecznejWąska 138 22 779
Johannicka Stacja Ambulatoryjno-DomowaWąska 138 22 495
Powiatowa Stacja Sanitarno-EpidemiologicznaWolińska 7b38 20 144
Powiatowy Inspektorat WeterynariiTopolowa 538 22 456, 38 25 070
Powiatowy Lekarz Weterynarii38 25 071
Urząd SkarbowyMieszka I-go 5b38 20 054, 38 22 554
fax 38 21 946
Kamieńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Mieszka I 6a 32 11 388
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
Sp. z o.o.
Szczecińska 2Godzina 7:00-15:00
38 20 888 (wew. 22)
38 20 021
Godzina 15:00-7:00
38 20 550
38 20 888
POGOTOWIE WODOCIĄGOWE
0604 20 84 97 - Kierownik Zakładu
38 20 550 - dyżurka firmy
38 20 888 - dyżurka firmy
Gminny Zespół Obsługi OświatyWąska 138 20 982
Miejski Ośrodek Kultury i SportuWolińska 938 24 227

Międzyzdroje

Urząd MiejskiKsiążąt Pomorskich 5327 56 31, 327 56 38
Sołtys WapnicyWapnica, Turkusowa 23a328 41 10
Sołtys LubiniaLubin, Główna 19328 42 38
Sołtys WickaWicko, Nadbrzeżna 9328 42 65
Zakład Ubezpieczeń SpołecznychZwycięstwa 48 Lipowa 9328 08 72
PolicjaMickiewicza 14997, 91 38 25 335
Straż MiejskaKsiążąt Pomorskich 5986, 327 56 40
Straż PożarnaKolejowa 25998, 328 06 80, 328 05 69
Straż GranicznaKopernika328 03 63
Urząd MorskiSkłodowskiej-Curie 18328 25 65, 328 01 19
Związek Gmin Wyspy WolinCicha 2328 04 22
Poczta PolskaGryfa Pomorskiego 7328 01 40, 328 02 02
Telekomunikacja Polska S.A.9393
Woliński Park NarodowyNiepodległości 3328 07 27, 328 07 37
Nadleśnictwo MiędzyzdrojeNiepodległości 35328 06 37

Wolin

Urząd Miasta Zamkowa 23326 13 22, 322 08 01
urzad@wolin.pl
www.wolin.pl
Okręgowy Inspektorat Rybołóstwa Morskiego
w Szczecinie
Niedamira 22326 24 66
Ostatni Rejs Polna 290 603 28 93 71
fundacja@ostatnirejs.pl
Polskie Stowarzyszenie na rzecz osób
z upośledzeniem umysłowym
Mickiewicza 14326 11 21
Polskie Towarzystwo Zapobiegania Narkomanii Mostowa 1326 12 14
Urząd Morski w SzczecinieNiedamira 21326 11 14
Urząd Stanu CywilnegoZamkowa 23322 08 75
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Przez pewną chwilę Kamień Pomorski był wymieniany na portalach internetowych, w wydaniach serwisów informacyjnych a niedzielne dyskusje nad rosołem Polacy zaczynali od naszego pięknego miasta. Od tamtej pory minęło jednak już kilka miesięcy. Najwidoczniej Kamień zatęsknił za sławą i blichtrem. Dziś dzięki bratkom rosnącym na drodze w miejscu niezałatanych dziur Kamień wraca do wielkiego świata. Kamieńskie bratki trafiły do TVN 24. TVN24 pisze o niecodzienny sposobie łatania dziur w Kamieni Pomorskim. Znowu jesteśmy sławni! ■ Dyrektor Chochołowski o radnym Dubrawskim: rząd PiSu dopłaca do likwidacji świń. Wersalu w Sejmie już nie będzie... powiedział kiedyś nieżyjący Szef Samoobrony. Potem były już tylko wyzwiska: „siadaj kurduplu”, „bezideowy cham”, „wasze miejsce jest w więzieniu”, „naćpana hołota”, „zdradzieckie mordy”, „zamknij mordę” czy kultowe „spieprzaj dziadu” to tylko niektóre perełki autorstwa polityków z wszystkich partii, od lewej do prawej, których nazwiska z pewnością kojarzy przeciętny obywatel Polski ■ Wypadek miał miejsce na DK nr 3. Wszystko wydarzyło się przy wjeździe do Dargobądza, od strony Świnoujścia. Został potrącony rowerzysta ■ Jak się okazuje głupota ludzka często nie zna granic. Nieopodal oczyszczalni ścieków w Świerznie, ktoś wyrzucił setki pełnych butelek jednodniowych soczków ■ O „dobrej woli” budowy drogi w Gostyniu. Posłuchaj nagrania z sesji! ■ Tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE odbywać się będą akwenie Morza Bałtyckiego na trasach w pobliżu Dziwnowa. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej Dziwnowa w dniu 28. marca bieżącego roku burmistrz Grzegorz Jóźwiak poinformował radnych, że tegoroczne XVIII Regaty UNITY LINE im. Piotra Waszczenko w dniach od 4 do 5 sierpnia 2018 roku odbywać się będą tylko na akwenie Morza Bałtyckiego, na trasach w pobliżu Dziwnowa. ■ Ponad dwieście osób wzięło udział w Nocy Sów w Wolińskim Parku Narodowym w Międzyzdrojach w dniach 23-24 marca 2018r ■ Jak się okazuje po artykule na portalu ikamien.pl złodziejaszka drobiu z Wolina ruszyło sumienie. Sprawca tuż po ukazaniu się artykuły porzucił swoją zdobycz za ekranem drogowym przy zjeździe do Wolina. Na szczęście, w Wolinie nie brakuje ludzi o dobrym sercu, którzy od razu zwrócili uwagę na zagubione ptaki. Z takiego obrotu spraw cieszy się właściciel kurnika. - Szczęśliwe ptaki, 5 kur i 3 kaczki wróciły już do zagrody i mają się świetnie – mówi portalowi ikamien.pl ■ Niedziela: Jarszewo koło Kamienia Pomorskiego, dom jednorodzinny 3 osoby zaczadzone w tym kobieta w ciąży ■ Dnia 20.03.2018r. Burmistrz Wolina Pan Eugeniusz Jasiewicz wręczył przyznane przez Prezydenta RP „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” Pań ■ Nieznani sprawcy wysadzili bankomat. Wszystko wydarzyło się dzisiejszej nocy w centrum Golczewa! ■ W środę po godzinie 16:00 mieszkaniec Dziwnowa natknął się na plaży pomiędzy Międzywodziem a Świętoujściem na topielca wyrzuconego przez morze. Zwłoki mężczyzny były częściowo zanurzone w wodzie ■ Nowy termin zebrania wiejskiego Lubina. Mieszkańcy Lubina, w imieniu własnym i Rady Sołeckiej zapraszam na zebranie wiejskie, które odbędzie się w piątek 23.03.2018 roku o godzinie 18.00. Zebranie odbędzie się w świetlicy “Wiklina” w WAPNICY. Tematem zebrania: 1. wybór członków do Rady Sołeckiej2 . wolne wnioski i pytania. Liczymy na liczny udział w zebraniu informuje Sołtys Lubina Jan Radzimski ■ Znaleziono pieska. Błąkał się koło starej jednostki wojskowej w Pobierowie. Ma czarną obrożę, jest oswojony i grzeczny. Obecnie piesek znajduje się w Kamieniu pomorskim. Jeśli ktoś wie do kogo należy psiak proszę o kontakt SMS. ■ 21-letnia matka dwójki dzieci w wieku 2 i 5 lat była bita i poniżana przez swojego męża. Kobieta z obawy o bezpieczeństwo swoje i dzieci przerwała milczenie i o domowej przemocy zawiadomiła policjantów z Kamienia Pomorskiego. Mundurowi zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który znęcał się nad swoją rodziną. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności ■