ikamien.pl • Niedziela [20.09.2020, 12:17:28] • Wolin

Zakończenie regat Międzyklubowej Ligi Opty

Zakończenie regat Międzyklubowej Ligi Opty

fot. Organizator

W ubiegłą słoneczną sobotę (12.09) odbyły się ostatnie już z regat Międzyklubowej Ligi Opty. Walka młodych żeglarzy jak zawsze była zacięta i bardzo widowiskowa. Pogoda dopisała zarówno zawodnikom jak i towarzyszącym kibicom. Nad wszystkim czuwała niezawodna komisja sędziowska wraz z Sędzią Głównym Piotrem Frączkiem.

Wszyscy zawodnicy, w trakcie wszystkich spotkań, wykazali się niesamowitym duchem walki, niestety miejsce na podium jest ograniczone. W ogólnej klasyfikacji niekwestionowanym zwycięzcą Międzyklubowej Ligii Opty 2020 okazał się Marwin Stolarczuk z UKS Albatros, II miejsce zajął Marcin Czech z UKS Keja Świnoujście, III miejsce na podium przypadło Filipowi Stolarczukowi UKS Albatros. Najlepszą z dziewcząt okazała się dzielna Sonia Niemczura UKS Keja Świnoujście. W spotkaniach brało udział 17 jachtów klasy OPTYMIST.

Zakończenie regat Międzyklubowej Ligi Opty

fot. Organizator

Serdecznie dziękujemy współorganizatorom, czyli zaprzyjaźnionemu klubowi UKS Keja Świnoujście, wszystkim zaangażowanym w pomoc rodzicom oraz zawodnikom i ich dzielnym kibicom. Podziękowania składamy również na ręce firmy Usługi Morskie, która wspierała całą Międzyklubową Ligę Opty oraz naszego Gminne Centrum Kultury, Sportu, Turystyki i Rekreacji, z którym to na co dzień współpracujemy i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wspólnymi siłami znowu stworzymy coś tak pięknego. Za czuwanie nad bezpieczeństwem imprezy dziękujemy Drużynie WOPR Wolin.

Zakończenie regat Międzyklubowej Ligi Opty

fot. Organizator

Do zobaczenia za rok! AHOJ!

Źródło: http://www.ikamien.pl/artykuly/32779/