ikamien.pl • Czwartek [17.09.2020, 08:26:56] • Szczecin

Przedsiębiorcom potrzeba „mocy” do działania! Spotkanie z Jackiem Walkiewiczem już w czwartek!

Przedsiębiorcom potrzeba „mocy” do działania! Spotkanie z Jackiem Walkiewiczem już w czwartek!

fot. Organizator

Jacek Walkiewicz będzie pierwszym w roku 2020 prelegentem w ramach wydarzenia „Business Contact” organizowanego przez Północną Izbę Gospodarczą w Szczecinie. Ideą wydarzeń w ramach tego cyklu jest spotkanie przedsiębiorców z Północnej Izby Gospodarczej, dające możliwość tworzenia i poszerzania kontaktów uczestników i zaproszonych gości. – Tematem spotkania z naszym prelegentem będzie „Pełna moc w życiu i biznesie”. W czasach pandemii koronawirusa i szalejącego kryzysu gospodarczego wszystkim przedsiębiorcom potrzeba energii, entuzjazmu i mocy. Spodziewamy się inspirujących słów oraz rozwiązań, które będą przydatne przedsiębiorcom – mówi dr Piotr Wolny, dyrektor biura Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.

Hasło przewodnie najbliższego spotkania to „Pełna moc w życiu i biznesie”. Gościem specjalnym będzie Jacek Walkiewicz – psycholog, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Autor książek, programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 500 firm. Za „Pełną MOC możliwości” otrzymał nagrodę w konkursie miesięcznika Charaktery za najpopularniejszą książkę psychologiczną 2013 roku. Laureat statuetki w kategorii Wybitna Osobistość w konkursie Polish Businesswoman Awards. Ceniony za wiedzę merytoryczną i niesioną inspirację, znany z prowadzenia spotkań przepełnionych poczuciem humoru. Jego wykłady umieszczone na YouTube cieszą się ogromną popularnością i mają ponad 5 milionów odsłon.

- Nasz cykl spotkań „Business Contact” to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych inicjatyw Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Naszymi poprzednimi mówcami byli Szymon Hołownia oraz Radek Kotarski, w roku 2020 postawiliśmy na kolejnego, bardzo merytorycznego eksperta, po którym spodziewamy się słów inspiracji, bardzo nam ich obecnie brakuje, bo wielu przedsiębiorców ewidentnie boryka się z gorszym nastrojem – mówi Jarosław Tarczyński, Prezes Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. – Jest niezbyt wielu przedsiębiorców, którzy z pandemii koronawirusa wychodzą z tarczą. Gospodarka jest poobijana, a perspektywy bardzo niepewne. W tym trudnym czasie Północna Izba Gospodarcza postanowiła zorganizować spotkanie, które po pierwsze doda nam entuzjazmu i chęci do działania, a po drugie będzie okazją do networkingu, rozmowy, integracji i wzajemnego podzielenia się wrażeniami z ostatnich, bardzo trudnych miesięcy. Serdecznie zapraszamy przedsiębiorców do kontaktu z biurem Izby – dodaje Prezes Jarosław Tarczyński.

Spotkanie odbędzie się w czwartek 17 września o godzinie 10:00 w auli Uniwersytetu Szczecińskiego Wydziału Humanistycznego przy ul. Krakowskiej 71-79.

By wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy się zarejestrować. Więcej informacji na stronie: www.izba.info/spotkania/3377-businesscontact-3-go%C5%9B%C4%87-specjalny-jacek- walkiewicz

Liczba miejsc jest ograniczona.

Michał Kaczmarek
Rzecznik Prasowy Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie

Źródło: http://www.ikamien.pl/artykuly/32754/