ikamien.pl • Niedziela [26.07.2020, 20:08:53] • Międzyzdroje

„Bawiąc się Pomagamy”

„Bawiąc się Pomagamy”

fot. Organizator

Wydarzenie te, ma na celu zbiórkę pieniędzy na zakup protezy, leczenie i rehabilitację Krzysztofa Trojanowskiego. Cały dochód ze sprzedaży biletów na atrakcje w całym FUN PARKU MIĘDZYZDROJE znajdującym się przy ulicy Komunalnej 3 w Międzyzdrojach (tuż obok Lidla) zostanie przekazany dla Krzysztofa Trojanowskiego. Będzie można skorzystać z samochodzików-Autodrom , stylowej ławki Old Show, kolejki górskiej Dirty Rally, trampolin Euro-bungy,największej sali zabaw w okolicy, dmuchanych placów zabaw i dmuchanych zjeżdżalni, karuzeli weneckiej pociągu na szynach,wodnych atrakcji i wielu innych niespodzianek.

Chętnych do pomocy i przekazania darowizny prosimy o kontakt z Międzynarodowym domek Kultury w Międzyzdrojach lub Miejskiej Biblioteki Publicznej w Międzyzdrojach lub Fun Park Międzyzdroje
Chętnych do współpracy darczyńców i wolontariuszy prosimy o kontakt z organizatorami pod numerem
503687255(Andżelika Gałecka-Biblioteka) 600964049 (Artur Duszyński -MDK) 505135980 (Grzegorz Komorowicz Fun Park Międzyzdroje). Impreza planowana jest na 21 sierpnia 2020 roku od godziny 10 do 18.

W programie będzie wiele niespodzianek mających na celu zwiększenie atrakcyjności i zebranej jak największej kwoty.

Impreza plenerowa zostanie przeprowadzona według obowiązujących zasad covid-19.

Zapraszamy, do bezpiecznej zabawy a co za tym idzie do pomocy naszemu koledze Krzyśkowi.

Prosimy o możliwe jak największe udostępnienie tego postu, ponieważ akcja przeznaczona jest nie tylko dla mieszkańców i znajomych Krzyśka. Bardzo liczymy na wsparcie turystów.Będąc na wczasach również możemy pomagać.

Serdecznie zapraszamy.

Źródło: http://www.ikamien.pl/artykuly/32262/