ikamien.pl • Niedziela [28.07.2019, 12:24:36] • Kamień Pomorski

DziałaMY Kamień - Święto Bańki Mydlanej!

DziałaMY Kamień - Święto Bańki Mydlanej!

fot. Organizator

Stowarzyszenie „Sercem dla regionu” zaprasza na Święto Bańki Mydlanej, które odbędzie się w niedzielę, 28 lipca, w Kamieniu Pomorskim, w ramach projektu „DziałaMY Kamień!”. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków programu „Społecznik na lata 2019-2021 – Program Marszałkowski”.

Już w niedzielę od godz. 15 do 17, błoniami na Placu 5-go Marca (tzw. „ulica zamknięta”) zawładną bańki mydlane. Będzie można podziwiać zaczarowane bańki mydlane, jak również samemu brać udział w ich puszczaniu. Zorganizowana będzie specjalna strefa z płynem do baniek oraz strefa zabaw dla dzieci.

Organizatorzy dodatkowo przygotowali niespodziankę dla pierwszych trzystu dzieci od Misia Sercusia – małe zestawy do puszczania baniek. Dodatkowo do dyspozycji rodziców będzie stoisko z popcornem i watą cukrową – dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wkład własny Stowarzyszenia do kolejnych projektów.

To nie koniec wakacyjnych niespodzianek. W dniu 16 sierpnia /piątek/, również na błoniach placu 5-go Marca, odbędzie się festiwal kolorów w ramach Festiwalu Art and Colors.

Zapraszamy serdecznie!
Stowarzyszenie „Sercem dla regionu”
www.facebook.com/sercemdlaregionu

Źródło: http://www.ikamien.pl/artykuly/28919/