ikamien.pl • Niedziela [07.10.2018, 16:47:20] • Kamień Pomorski

Zachodniopomorskie Targi 60+ 6-7.10.2018

Zachodniopomorskie Targi 60+ 6-7.10.2018

fot. Organizator

Korzystając z zaproszenia 50 słuchaczy kamieńskiego UTW pojechało w sobotę do Szczecina na Targi Seniora.

Dwudniowa impreza zorganizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet  Technologiczny oraz Urząd Marszałkowski związana była z obchodami Dnia Seniora i Targami 60 +, na których wszyscy mogli skorzystać z wielu interesujących wykładów, spotkań, wykonać różne medyczne badania, zapoznać się z wieloma ciekawymi propozycjami dla Seniorów, obejrzeć  wystawy związane z artystyczną działalnością członków naszych zachodniopomorskich Uniwersytetów III wieku.

Zachodniopomorskie Targi 60+ 6-7.10.2018

fot. Organizator

Na Targach także kamieński Uniwersytet miał własne stoisko z obrazami członkini -Grażyny Stodulskiej oraz wyrobami koła rękodzieła, którego członkowie pod kierownictwem pani Walentyny Jaźwińskiej wykonują piękne prace. Jednocześnie zespół śpiewaczy „ Fantazja”wziął udział w przesłuchaniach konkursowych w ramach IV Międzynarodowych Muzycznych Zmaganiach Seniorów. W trakcie trwania Regionalnych Obchodów Dnia Seniora 2018 w uznaniu zasług dla naszego regionu wielu aktywnych seniorów zostało odznaczonych, w tym nasza koleżanka, prezes SUTW w Golczewie, Janina Kołodzińska, oraz zaprzyjaźnione SUTW w Kołobrzegu. W trakcie trwania różnych imprez wszyscy zaproszeni mogli korzystać z przerw kawowych i z przygotowanego przez organizatorów lunchu.

Zachodniopomorskie Targi 60+ 6-7.10.2018

fot. Organizator

Na zakończenie pierwszego dnia Targów organizatorzy wszystkich uczestników zaprosili na mistrzowski koncert "Śpiewających Fortepianów" pod kierownictwem Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana ".

Źródło: http://www.ikamien.pl/artykuly/26399/