iswinoujscie.pl • Środa [15.08.2018, 09:54:12] • zachodniopomorskie

Rodzina zaatakowanego taksówkarza prosi o pomoc w zlokalizowaniu sprawców

Rodzina zaatakowanego taksówkarza prosi o pomoc w zlokalizowaniu sprawców

fot. Czytelnik

Po wczorajszym napadzie na świnoujskiego taksówkarza wszystkim zależy na jak najszybszym ujęciu sprawców. Pan Mirosław został wypchnięty z własnego samochodu, którym uciekli nieznani dotąd bandyci. Szuka ich policja, ale każdy z nas może być pomocny - skradziona taksówka jest znana w środowisku taksówkarzy, mieszkańców miasta, znajomych i pasażerów korzystających z przewozów. Na FB ukazał się apel rodziny napadniętego taksówkarza, którzy proszą o pomoc w zlokalizowaniu samochodu i sprawców jego kradzieży.

Zaginiona taksówka to czarny citroen C5 cross tourer z podwyższonym zawieszeniem., o rejestracji ZSW 21570, z białym kogutem "Mir Taxi". Znak charakterystyczny to brak srebrnej listwy na tylnym zderzaku i plastikowe nadkola.Prawdopodobnie sprawcami napadu było dwóch mężczyzn i kobieta. Za pomoc została wyznaczona nagroda wysokości 30000 zł.

Najprawdopodobniej samochód jest już na terenie Niemiec, dokąd dojechał przez Kołbaskowo.

"Pobili, dusili i wyrzucili z samochodu mojego tatę.Możliwe ze to Niemcy ! Jeśli ktoś jest na trasie w Niemczech proszę zwrócić uwagę. Może posiadać znaki po taksówce, kogut prawdopodobnie ściągnięty."- pisze rodzina taksówkarza.

Dlatego każdy, kto może pomóc, udzielić jakiejś ważnej informacji, która przybliży do ujęcia sprawców, proszony jest o kontakt.

Źródło: http://www.ikamien.pl/artykuly/25969/