ikamien.pl • Piątek [21.08.2015, 20:46:54] • Powiat Kamieński

W Powiecie Kamieńskim co drugi dzień kradną auto! W miesiąc skradziono już 15 samochodów!

W Powiecie Kamieńskim co drugi dzień kradną auto! W miesiąc skradziono już 15 samochodów!

Wikipedia( fot. internet )

Kierowcy w Powiecie Kamieńskim nie mogą spać spokojnie. Jak się odwiedziliśmy, na terenach powiatu co drugi dzień zostaje skradziony samochód! Giną przeważnie samochody takie jak volkswagen, mercedes, audi, suzuki. Do kradzieży dochodzi zazwyczaj na leśnych parkingach. 16 sierpnia z parkingu leśnego w Lubiewie, skradziono białe audi o wartości 60 tys na niemieckich rejestracjach!

Niewątpliwie czarnymi punktami są parkingi leśne, gdzie grasują nie tylko włamywacze, którzy wybijają szyby po czym plądrują samochód, ale także złodzieje aut. W powiecie Kamieńskim średnio co drugi dzień ginie samochód.

- W miejscowości Świętouść, 9 sierpnia około godziny 14.00 został skradziony z parkingu leśnego srebrny volkswagen na niemieckich tablicach rejestracyjnych. W miejscowości Lubiewo także doszło do kradzieży, 16 sierpnia około godziny 11.00 z parkingu leśnego w Lubiewie, skradziono białe audi o wartości 60 tys, także na niemieckich tablicach rejestracyjnych. Łącznie w ostatnim miesiącu skradziono 15 samochodów - informuje rzecznik kamieńskiej policji - Marta Szołtun.

Jak wynika z informacji przekazanych przez rzecznika policji, złodzieje są na tyle bezczelni że kradną samochody nawet w biały dzień!

Źródło: http://www.ikamien.pl/artykuly/13916/