POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [08.01.2014, 07:52:46] • Międzyzdroje

Pracownia rękodzieła artystycznego

Pracownia rękodzieła artystycznego

fot. Organizator

Międzynarodowy Dom Kultury zaprasza osoby dorosłe oraz młodzież na warsztaty artystyczne, które odbędą się w Pracowni Rękodzieła Artystycznego 14 stycznia o godz. 18.00.

Pracownia powstała z myślą o osobach, które chcą rozwijać swoje zainteresowania artystyczne. Prace manualne wyrabiają w człowieku cierpliwość, wyciszają, co może stanowić idealną terapię dla osób, które potrzebują stonować swoje emocje. Rękodzielnictwo to sposób na rozwijanie swojej wyobraźni. Zajęcia będą ciekawym sposobem na spędzenie wolnego czasu wśród osób z podobnymi zainteresowaniami i podzielenie się swoimi doświadczeniami i umiejętnościami.
Na zajęciach będzie można nauczyć się wykonywać prace takimi metodami jak: quilling, scrapbooking, bibułkarstwo, decoupage, sutasz, technika karczochowa, papierowa wiklina, masa solna i wiele innych. Nie zostaną pominięte również tradycyjne techniki rękodzieła takie jak haft, szydełkowanie, wyszywanie czy szycie.
Efekty pracy na warsztatach będą wykorzystane podczas licznych wystaw, kiermaszy, spotkań kulturowych oraz jako oprawa plastyczna różnych uroczystości w mieście.
Warsztaty będą odbywały się raz w tygodniu we wtorki o godz. 18.00 w Międzynarodowym Domu kultury w Międzyzdrojach.
Na pierwszych organizacyjnych zajęciach pt. „Quilling- twój wyjątkowy prezent”, będzie można dowiedzieć się o tej dekoracyjnej technice.
Serdecznie zapraszamy.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na północy, północnym-wschodzie oraz częściowo w centrum kraju prognozowany jest silny mróz - temeratura maksymalna w ciągu dnia miejscami nie przekroczy -15°C. Wieczorem na zachodzie kraju prognozowane są opady mieszane oraz opady marznące powodujące gołoledź. ■ Szczepienia przeciw COVID-19 Od 15 stycznia br. ruszyła rejestracja na szczepienia przeciw COVID-19  dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Natomiast od 22 stycznia zarejestrować się będą mogły osoby powyżej 70. roku życia. 25 stycznia 2021 roku rozpoczną się szczepienia dla zarejestrowanych seniorów. Na terenie Gminy Międzyzdroje funkcjonuje jeden punkt szczepień, który mieści się w przychodni PARTNERMED przy ul. Gryfa Pomorskiego 21-23 w Międzyzdrojach. Rejestracji można dokonywać telefonicznie od godz. 8:00 do 18:00 pod wskazanymi poniżej numerami telefonów: - telefony stacjonarne: 91 32 80 178 oraz 91 32 80 179, - telefon komórkowy: 609 479 898. ■ Na przeważającym obszarze kraju prognozowana jest śliskość nawierzchni dróg spowodowana marznącą wilgocią oraz szronem - szczególnie nad ranem ■ Nie żyje 25 - letnia kobieta ranna w wypadku koło Dargobądza. Jej stan od początku określano jako bardzo ciężki ■