POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [03.01.2014, 08:30:36] • Kamień Pomorski

Koncert na rzecz ofiar wypadku w Kamieniu Pomorskim

6 stycznia o godzinie 15.00 w kamieńskiej katedrze odbędzie się koncert na rzecz ofiar wypadku w Kamieniu Pomorskim.

Wystąpią: Małgorzata Oliwiecka-Stankiewicz (sopran), Maciej Kupiec (tenor), Mariusz Stankiewicz (fortepian/organy).
Wstęp wolny.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Czwartek [09.01.2014, 17:48:59] • [IP: 37.31.236.**]

POSTAWIĆ KILKA RADARÓW M IN. NA DŁUGOSZA !!

Gość • Środa [08.01.2014, 17:32:32] • [IP: 83.8.87.***]

Takie miejsce powinno byc dobrze zabezpieczone barierkami, bo po Kamieniu jezdzi wiele takich mutantow.Tam kurwa panie burmistrzu powinien byc monitoring!!

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 18:16:55] • [IP: 46.18.151.***]

Pytam się wojewody i burmistrza miasta gdzie jest balustrada chroniąca chodnik od jezdni??Taki niewielki koszt dla miasta, a można by było uniknąć tragedii.Ale po co inwestować w barierki? lepiej wypłacać dszkodowania rodzinom ofiar.Panie burmistrzu prosze zrobić w miescie barierki zabezpieczające chodniki przed rozpędzonymi autami!!

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 16:40:07] • [IP: 83.25.167.**]

MÓDLCIE SIĘ i wpierajcie modlitwą ADRIANĘ wybaczcie jej złe czyny i każcie osądzić ją wymiarem sprawiedliwości za współudział w tragedii wraz z konkubentem. Jej rodzicom niech arcybiskup wytłumaczy, że manipulacja w mediach w imieniu córki nie przystoi przyzwoitemu dyrektorowi, który na co dzień pracuje z dziećmi traci swój wizerunek w miasteczku.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 12:13:00] • [IP: 83.25.247.***]

ludzie czy wy jestescie normalni taka ludzka dragedia a wy bzdury piszecie wam trzeba wspolczuc

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 10:08:48] • [IP: 94.254.145.***]

Po pożarze koncert robił Stuligrosz i jakos nikt sie nie pluł...

Gość • Niedziela [05.01.2014, 20:45:54] • [IP: 164.127.247.**]

No jasne - jeśli ktoś się ruszy i coś zrobi - źle. Jak się nie ruszy i nic nie zrobi - też źle. Litości... Jak wam to przeszkadza, to nikt nie zmusza, żeby ktokolwiek z was tam poszedł - proste? Proste.

Gość • Sobota [04.01.2014, 23:33:50] • [IP: 81.219.200.**]

Na prywatne konto proszę bardzo. Ale jak się domyślam w czasie koncertu będzie zbiórka na Caritas z przeznaczeniem na ofiary a to już nie wiem? A raczej wiem!!

Gość • Sobota [04.01.2014, 23:32:07] • [IP: 37.7.15.**]

Jako naród jesteśmy bardzo dobrzy w organizowaniu marszów milczenia, koncertów na rzecz ofiar, tylko tak naprawdę czemu to służy?Rodziny dostaną w tej chwili wsparcie finansowe i na pewno ostatnią rzeczą, jakiej potrzebują jest robienie takiego szumu, zwłaszcza tuż przed pogrzebem. Może wystarczy po prostu pamiętać o tym, co się stało, pomodlić się za tych, którzy zginęli i ich rodziny. Pomoc tym dzieciom będzie potrzebna bardzo długo i ciekawi mnie tylko, kto za rok, dwa, pięć będzie taki chętny do jej udzielenia...

Gość • Sobota [04.01.2014, 21:17:54] • [IP: 164.127.248.**]

Koncerty na rzecz ofiar odbywają się na całym świecie i nie są niczym dziwnym. Przecież to normalne zjawisko w cywilizowanym świecie. Pójdę i nawet coś wrzucę. Tylko buractwo myśli inaczej. Wstyd.

Gość • Sobota [04.01.2014, 20:21:08] • [IP: 81.240.162.***]

banda bezdusznych hien co tu dodaja te komentarze!! jestescie tak zjebani jak ten caly kamien!!

Gość • Sobota [04.01.2014, 17:29:15] • [IP: 79.184.175.***]

MATKO KOCHANA NIE DO WIARY ALE I NIE MA CO Z POMOCA FINANSOWA PRZESADZAC BO DZIECI KASE DOSTANA I RENTY TEZ A DZIADKOWIE IM RESZTE ZAPEWNIĄ JAK TO KOCHAJACY ICH LUDZIE

Gość • Sobota [04.01.2014, 13:31:52] • [IP: 79.184.174.**]

może jeszcze Ada B. zatańczy. Litości! Nie czas na cyrk! Wypchajcie się z tym promowaniem siebie w takiej chwili.

Polak • Piątek [03.01.2014, 22:21:21] • [IP: 83.20.122.***]

Kto to wymyślił?? Jestem w szoku ?? Tyle ofiar a wy śpiewać jeszcze będziecie?? Jako obywatelowi Polski wstyd mi za Was ! Podajcie nr. konta jeżeli Rodzinom ofiar potrzebna jest jakakolwiek pomoc finansowa sam oddam im ostatnie pieniądze bez śpiewania i waszej promocji. Wstyd, kto to wymyślił mając taki budżet w Urzędzie! Ręce opadają!

Gość • Piątek [03.01.2014, 21:43:04] • [IP: 185.5.99.**]

Ta cała akcja promowania tej tragedii gdzie się da, zaczyna być nudna. Na cały świecie ludzie giną, nie tylko w Kamieniu Pomorskim - wyobrażacie, to sobie ludzie?

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:43:06] • [IP: 83.21.233.***]

Ludzie macie serca??

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:20:52] • [IP: 192.168.77.**]

ale te dzieci beda potrzebowali rehabilitacji i kazdy grosz sie przyda

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:16:03] • [IP: 79.184.174.**]

może po koncercie będzie sprzedawana płyta z kolędami

Gość • Piątek [03.01.2014, 18:57:36] • [IP: 62.233.212.**]

Z całym szacunkiem, ale w czym ten koncert ma pomóc ofiarom? Rozumiem" Koncert ku pamięci ofiar", ale" na rzecz"? Zbiórka będzie?

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:47:05] • [IP: 79.186.129.***]

Co to za wyjątkowy kutafon o 13:12?

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:26:57] • [IP: 92.40.250.**]

Ta jeszcze na Wawelu ich pochowajcie...

świetnie!!!! • Piątek [03.01.2014, 13:14:37] • [IP: 83.23.46.**]

świetnie!!

Gość • Piątek [03.01.2014, 13:12:51] • [IP: 92.40.250.**]

Ta jeszcze na Wawelu ich pochowajcie...

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Na Wybrzeżu prognozowane są silne porywy zachodniego i północno - zachodniego wiatru o prędkości do 80-90 km/h ■ Stop przemocy w rodzinie. O tym jak skutecznie przeciwdziałać przemocy w rodzinie dowiedzą się członkowie gminnych zespołów interdyscyplinarnych z województwa zachodniopomorskiego podczas 2-dniowych szkoleń, 26-27 października - powiat kamieński. Spotkania dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego oraz Wojewody Zachodniopomorskiego ■ Wizyta w Wolińskim Parku Narodowym pracowników z Hortobágyi Nemzeti Park ■ Ponad 13 milionów noclegów wykupili w ubiegłym roku turyści w województwie zachodniopomorskim - wynika z danych GUS-u. To przyjezdni nie tylko z Polski, ale całej Europy. Jak twierdzi marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, to lepszy wynik niż osiągają takie regiony turystyczne jak Malta, Bułgaria, Belgia czy Finlandia ■ Festyn Rodzinny III Święto Pieczonego Ziemniaka w Wapnicy ■ Renault dachowało na 102. Kierująca jechała zbyt szybko!. Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło na drodze wojewódzkiej numer 102. W pobliżu miejscowości Wisełka, kierująca renault megane jechała zbyt szybko, wpadła w poślizg, a następnie osobówka dachowała. W momencie wypadku, pojazdem podróżowały dwie osoby. - Kierująca i pasażerka opuściły pojazd o własnych siłach, zostały przetransportowane do najbliższego szpitala – mówi rzecznik kamieńskiej policji, Aleksandra Berenda ■ Nowy film Patryka Vegi- Botoks do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! ■ Kolejne spotkanie Żaków za nami. W słoneczną niedzielę w Świnoujściu na boisku syntetycznym odbył się kolejny turniej ligowy Żaków ZZPN. ■ Akt założycielski szkoły podstawowej w Dziwnowie. Dotychczasowa sześcioletnia Szkoła Podstawowa im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27, z dniem 1 września 2017 r. staje się ośmioletnią Szkołą Podstawową im. 5-go Kołobrzeskiego Pułku Piechoty z siedzibą w Dziwnowie przy ul. Mickiewicza 27 ■ Awaria sieci Orange! Telefony pokazują brak zasięgu!■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■