Sonda
Czego, z okazji Świąt, życzysz mieszkańcom powiatu kamieńskiego?
- zdrowia
- miłości
- spokoju
- pracy
- pieniędzy
- po wyborach: nowych władz
POGODA
Temp.: 13,00 °C
Ciśn.: 1004 hPa
Wiatr: 5,35 km/h
Wilgotność: 79 %
Zachmurzenie: 64 %

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [03.01.2014, 08:30:36] • Kamień Pomorski

Koncert na rzecz ofiar wypadku w Kamieniu Pomorskim

6 stycznia o godzinie 15.00 w kamieńskiej katedrze odbędzie się koncert na rzecz ofiar wypadku w Kamieniu Pomorskim.

Wystąpią: Małgorzata Oliwiecka-Stankiewicz (sopran), Maciej Kupiec (tenor), Mariusz Stankiewicz (fortepian/organy).
Wstęp wolny.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Czwartek [09.01.2014, 17:48:59] • [IP: 37.31.236.**]

POSTAWIĆ KILKA RADARÓW M IN. NA DŁUGOSZA !!

Gość • Środa [08.01.2014, 17:32:32] • [IP: 83.8.87.***]

Takie miejsce powinno byc dobrze zabezpieczone barierkami, bo po Kamieniu jezdzi wiele takich mutantow.Tam kurwa panie burmistrzu powinien byc monitoring!!

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 18:16:55] • [IP: 46.18.151.***]

Pytam się wojewody i burmistrza miasta gdzie jest balustrada chroniąca chodnik od jezdni??Taki niewielki koszt dla miasta, a można by było uniknąć tragedii.Ale po co inwestować w barierki? lepiej wypłacać dszkodowania rodzinom ofiar.Panie burmistrzu prosze zrobić w miescie barierki zabezpieczające chodniki przed rozpędzonymi autami!!

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 16:40:07] • [IP: 83.25.167.**]

MÓDLCIE SIĘ i wpierajcie modlitwą ADRIANĘ wybaczcie jej złe czyny i każcie osądzić ją wymiarem sprawiedliwości za współudział w tragedii wraz z konkubentem. Jej rodzicom niech arcybiskup wytłumaczy, że manipulacja w mediach w imieniu córki nie przystoi przyzwoitemu dyrektorowi, który na co dzień pracuje z dziećmi traci swój wizerunek w miasteczku.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 12:13:00] • [IP: 83.25.247.***]

ludzie czy wy jestescie normalni taka ludzka dragedia a wy bzdury piszecie wam trzeba wspolczuc

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 10:08:48] • [IP: 94.254.145.***]

Po pożarze koncert robił Stuligrosz i jakos nikt sie nie pluł...

Gość • Niedziela [05.01.2014, 20:45:54] • [IP: 164.127.247.**]

No jasne - jeśli ktoś się ruszy i coś zrobi - źle. Jak się nie ruszy i nic nie zrobi - też źle. Litości... Jak wam to przeszkadza, to nikt nie zmusza, żeby ktokolwiek z was tam poszedł - proste? Proste.

Gość • Sobota [04.01.2014, 23:33:50] • [IP: 81.219.200.**]

Na prywatne konto proszę bardzo. Ale jak się domyślam w czasie koncertu będzie zbiórka na Caritas z przeznaczeniem na ofiary a to już nie wiem? A raczej wiem!!

Gość • Sobota [04.01.2014, 23:32:07] • [IP: 37.7.15.**]

Jako naród jesteśmy bardzo dobrzy w organizowaniu marszów milczenia, koncertów na rzecz ofiar, tylko tak naprawdę czemu to służy?Rodziny dostaną w tej chwili wsparcie finansowe i na pewno ostatnią rzeczą, jakiej potrzebują jest robienie takiego szumu, zwłaszcza tuż przed pogrzebem. Może wystarczy po prostu pamiętać o tym, co się stało, pomodlić się za tych, którzy zginęli i ich rodziny. Pomoc tym dzieciom będzie potrzebna bardzo długo i ciekawi mnie tylko, kto za rok, dwa, pięć będzie taki chętny do jej udzielenia...

Gość • Sobota [04.01.2014, 21:17:54] • [IP: 164.127.248.**]

Koncerty na rzecz ofiar odbywają się na całym świecie i nie są niczym dziwnym. Przecież to normalne zjawisko w cywilizowanym świecie. Pójdę i nawet coś wrzucę. Tylko buractwo myśli inaczej. Wstyd.

Gość • Sobota [04.01.2014, 20:21:08] • [IP: 81.240.162.***]

banda bezdusznych hien co tu dodaja te komentarze!! jestescie tak zjebani jak ten caly kamien!!

Gość • Sobota [04.01.2014, 17:29:15] • [IP: 79.184.175.***]

MATKO KOCHANA NIE DO WIARY ALE I NIE MA CO Z POMOCA FINANSOWA PRZESADZAC BO DZIECI KASE DOSTANA I RENTY TEZ A DZIADKOWIE IM RESZTE ZAPEWNIĄ JAK TO KOCHAJACY ICH LUDZIE

Gość • Sobota [04.01.2014, 13:31:52] • [IP: 79.184.174.**]

może jeszcze Ada B. zatańczy. Litości! Nie czas na cyrk! Wypchajcie się z tym promowaniem siebie w takiej chwili.

Polak • Piątek [03.01.2014, 22:21:21] • [IP: 83.20.122.***]

Kto to wymyślił?? Jestem w szoku ?? Tyle ofiar a wy śpiewać jeszcze będziecie?? Jako obywatelowi Polski wstyd mi za Was ! Podajcie nr. konta jeżeli Rodzinom ofiar potrzebna jest jakakolwiek pomoc finansowa sam oddam im ostatnie pieniądze bez śpiewania i waszej promocji. Wstyd, kto to wymyślił mając taki budżet w Urzędzie! Ręce opadają!

Gość • Piątek [03.01.2014, 21:43:04] • [IP: 185.5.99.**]

Ta cała akcja promowania tej tragedii gdzie się da, zaczyna być nudna. Na cały świecie ludzie giną, nie tylko w Kamieniu Pomorskim - wyobrażacie, to sobie ludzie?

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:43:06] • [IP: 83.21.233.***]

Ludzie macie serca??

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:20:52] • [IP: 192.168.77.**]

ale te dzieci beda potrzebowali rehabilitacji i kazdy grosz sie przyda

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:16:03] • [IP: 79.184.174.**]

może po koncercie będzie sprzedawana płyta z kolędami

Gość • Piątek [03.01.2014, 18:57:36] • [IP: 62.233.212.**]

Z całym szacunkiem, ale w czym ten koncert ma pomóc ofiarom? Rozumiem" Koncert ku pamięci ofiar", ale" na rzecz"? Zbiórka będzie?

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:47:05] • [IP: 79.186.129.***]

Co to za wyjątkowy kutafon o 13:12?

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:26:57] • [IP: 92.40.250.**]

Ta jeszcze na Wawelu ich pochowajcie...