POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [03.01.2014, 08:30:36] • Kamień Pomorski

Koncert na rzecz ofiar wypadku w Kamieniu Pomorskim

6 stycznia o godzinie 15.00 w kamieńskiej katedrze odbędzie się koncert na rzecz ofiar wypadku w Kamieniu Pomorskim.

Wystąpią: Małgorzata Oliwiecka-Stankiewicz (sopran), Maciej Kupiec (tenor), Mariusz Stankiewicz (fortepian/organy).
Wstęp wolny.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 23, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-23 z 23

Gość • Czwartek [09.01.2014, 17:48:59] • [IP: 37.31.236.**]

POSTAWIĆ KILKA RADARÓW M IN. NA DŁUGOSZA !!

Gość • Środa [08.01.2014, 17:32:32] • [IP: 83.8.87.***]

Takie miejsce powinno byc dobrze zabezpieczone barierkami, bo po Kamieniu jezdzi wiele takich mutantow.Tam kurwa panie burmistrzu powinien byc monitoring!!

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 18:16:55] • [IP: 46.18.151.***]

Pytam się wojewody i burmistrza miasta gdzie jest balustrada chroniąca chodnik od jezdni??Taki niewielki koszt dla miasta, a można by było uniknąć tragedii.Ale po co inwestować w barierki? lepiej wypłacać dszkodowania rodzinom ofiar.Panie burmistrzu prosze zrobić w miescie barierki zabezpieczające chodniki przed rozpędzonymi autami!!

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 16:40:07] • [IP: 83.25.167.**]

MÓDLCIE SIĘ i wpierajcie modlitwą ADRIANĘ wybaczcie jej złe czyny i każcie osądzić ją wymiarem sprawiedliwości za współudział w tragedii wraz z konkubentem. Jej rodzicom niech arcybiskup wytłumaczy, że manipulacja w mediach w imieniu córki nie przystoi przyzwoitemu dyrektorowi, który na co dzień pracuje z dziećmi traci swój wizerunek w miasteczku.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 12:13:00] • [IP: 83.25.247.***]

ludzie czy wy jestescie normalni taka ludzka dragedia a wy bzdury piszecie wam trzeba wspolczuc

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 10:08:48] • [IP: 94.254.145.***]

Po pożarze koncert robił Stuligrosz i jakos nikt sie nie pluł...

Gość • Niedziela [05.01.2014, 20:45:54] • [IP: 164.127.247.**]

No jasne - jeśli ktoś się ruszy i coś zrobi - źle. Jak się nie ruszy i nic nie zrobi - też źle. Litości... Jak wam to przeszkadza, to nikt nie zmusza, żeby ktokolwiek z was tam poszedł - proste? Proste.

Gość • Sobota [04.01.2014, 23:33:50] • [IP: 81.219.200.**]

Na prywatne konto proszę bardzo. Ale jak się domyślam w czasie koncertu będzie zbiórka na Caritas z przeznaczeniem na ofiary a to już nie wiem? A raczej wiem!!

Gość • Sobota [04.01.2014, 23:32:07] • [IP: 37.7.15.**]

Jako naród jesteśmy bardzo dobrzy w organizowaniu marszów milczenia, koncertów na rzecz ofiar, tylko tak naprawdę czemu to służy?Rodziny dostaną w tej chwili wsparcie finansowe i na pewno ostatnią rzeczą, jakiej potrzebują jest robienie takiego szumu, zwłaszcza tuż przed pogrzebem. Może wystarczy po prostu pamiętać o tym, co się stało, pomodlić się za tych, którzy zginęli i ich rodziny. Pomoc tym dzieciom będzie potrzebna bardzo długo i ciekawi mnie tylko, kto za rok, dwa, pięć będzie taki chętny do jej udzielenia...

Gość • Sobota [04.01.2014, 21:17:54] • [IP: 164.127.248.**]

Koncerty na rzecz ofiar odbywają się na całym świecie i nie są niczym dziwnym. Przecież to normalne zjawisko w cywilizowanym świecie. Pójdę i nawet coś wrzucę. Tylko buractwo myśli inaczej. Wstyd.

Gość • Sobota [04.01.2014, 20:21:08] • [IP: 81.240.162.***]

banda bezdusznych hien co tu dodaja te komentarze!! jestescie tak zjebani jak ten caly kamien!!

Gość • Sobota [04.01.2014, 17:29:15] • [IP: 79.184.175.***]

MATKO KOCHANA NIE DO WIARY ALE I NIE MA CO Z POMOCA FINANSOWA PRZESADZAC BO DZIECI KASE DOSTANA I RENTY TEZ A DZIADKOWIE IM RESZTE ZAPEWNIĄ JAK TO KOCHAJACY ICH LUDZIE

Gość • Sobota [04.01.2014, 13:31:52] • [IP: 79.184.174.**]

może jeszcze Ada B. zatańczy. Litości! Nie czas na cyrk! Wypchajcie się z tym promowaniem siebie w takiej chwili.

Polak • Piątek [03.01.2014, 22:21:21] • [IP: 83.20.122.***]

Kto to wymyślił?? Jestem w szoku ?? Tyle ofiar a wy śpiewać jeszcze będziecie?? Jako obywatelowi Polski wstyd mi za Was ! Podajcie nr. konta jeżeli Rodzinom ofiar potrzebna jest jakakolwiek pomoc finansowa sam oddam im ostatnie pieniądze bez śpiewania i waszej promocji. Wstyd, kto to wymyślił mając taki budżet w Urzędzie! Ręce opadają!

Gość • Piątek [03.01.2014, 21:43:04] • [IP: 185.5.99.**]

Ta cała akcja promowania tej tragedii gdzie się da, zaczyna być nudna. Na cały świecie ludzie giną, nie tylko w Kamieniu Pomorskim - wyobrażacie, to sobie ludzie?

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:43:06] • [IP: 83.21.233.***]

Ludzie macie serca??

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:20:52] • [IP: 192.168.77.**]

ale te dzieci beda potrzebowali rehabilitacji i kazdy grosz sie przyda

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:16:03] • [IP: 79.184.174.**]

może po koncercie będzie sprzedawana płyta z kolędami

Gość • Piątek [03.01.2014, 18:57:36] • [IP: 62.233.212.**]

Z całym szacunkiem, ale w czym ten koncert ma pomóc ofiarom? Rozumiem" Koncert ku pamięci ofiar", ale" na rzecz"? Zbiórka będzie?

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:47:05] • [IP: 79.186.129.***]

Co to za wyjątkowy kutafon o 13:12?

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:26:57] • [IP: 92.40.250.**]

Ta jeszcze na Wawelu ich pochowajcie...

świetnie!!!! • Piątek [03.01.2014, 13:14:37] • [IP: 83.23.46.**]

świetnie!!

Gość • Piątek [03.01.2014, 13:12:51] • [IP: 92.40.250.**]

Ta jeszcze na Wawelu ich pochowajcie...

Oglądasz 1-23 z 23
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Półkolonie w PSOUU w Kamieniu Pomorskim. 20 lutego 2017r. w ramach realizacji programu pod nazwą „Bezpieczne Ferie 2017r.” kamieńscy funkcjonariusze wraz z przedstawicielem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przeprowadzili wykład dla dzieci przebywających na półkoloniach w Polskim Stowarzyszeniu na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Kamieniu Pomorskim. W trakcie spotkania dzieci miały okazję poznać podstawowe przepisy ruchu drogowego, zasady których powinny przestrzegać podczas spędzania czasu wolnego poza domem, a także jak należy zachowywać się w kontaktach z osobami obcymi czy podczas ataku rozzłoszczonego psa. ■ Ulica Leśna w Golczewie to prawdziwa droga przez mękę - tak to widzą jej mieszkańcy. Często na łamach portalu ikamien poruszamy problemy mieszkańców, którzy są bezradni wobec władz, służb odpowiedzialnych np. za stan nawierzchni. Tym razem do naszej redakcji zwrócił się mieszkaniec Golczewa, konkretnie ulicy Leśnej, który w imieniu tamtejszych lokatorów prosi o nagłośnienie sprawy fatalnego stanu drogi ■ Komitet Obrony Demokracji zbierał podpisy za referendum szkolnym ■ W piątek obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kota! Czekamy na zdjęcia waszych mruczków! Perski, Bengalski, Brytyjski czy domowy krótkowłosy, wszystkie koty obchodzą dzisiaj swoje święto, z okazji którego życzymy mruczkom i ich właścicielom wszystkiego najlepszego i prosimy o przesyłanie ich zdjęć w tym wyjątkowym, kocim dniu ■ Łotr1.Gwiezdne wojny, Balerina oraz Ciemniejsza strona Greya. Na takie filmy tylko do kina EVA!Kino Eva zaprasza na seanse. Od 17 do 23 lutego na prawdziwych kinomaniaków czekają takie produkcje jak: Ciemniejsza strona Greya, Łotr 1. Gwiezdne wojny- historie, oraz Balerina ■ Gminna Rada Pożytku Publicznego już w pełnym składzie ■ Vienna House Amber Baltic na fali.Miedzyzdroje, 16 lutego 2017 roku – Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje zbiera kolejne laury po zmianach wprowadzonych w ubiegłym roku. Hotel, który kilka miesięcy temu świętował 25-lecie, został ogłoszony najlepszym hotelem w sieci Vienna House w 2016 roku, a jego dyrektor generalna, Monika Kowalska, odebrała wyróżnienie w Perłach Biznesu w kategorii Osobowość Biznesu 2016 ■ Akcja trzeźwość. W powiecie kamieńskim policjanci przebadali 580 kierowców! Żaden nie był pijany! W dniu 15 lutego 2017r. funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, Komisariatu Policji w Międzyzdrojach oraz Komisariatu Policji w Wolinie przeprowadzili na terenie Powiatu kamieńskiego działania pod kryptonimem „Trzeźwość”. W ramach działań mundurowi przebadali urządzeniami typu Alco-Blow około 580 kierujących, nie ujawniając przy tym żadnej osoby, która zdecydowałaby się kierować pojazdem pod wpływem alkoholu lub środka działającego podobnie do alkoholu ■ O krok od tragedii na Norwida w Kamieniu Pomorskim! Mężczyzna rozpalił grilla w mieszkaniu! Ten incydent mógł się skończyć naprawdę tragicznie. Jeden z mieszkańców budynku wielorodzinnego przy ulicy Norwida w Kamieniu Pomorskim postanowił urządzić sobie grilla. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że grillował w swoim własnym mieszkaniu. Zaniepokojeni sąsiedzi na widok dymu na miejsce wezwali strażaków - Zostaliśmy poinformowani, że przy Norwida pali się mieszkanie. Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży. Do akcji ruszyły 2 zastępy strażaków z Jarszewa, 1 z Kamienia Pomorskiego, oraz 2 z Trzebieszewa- mówi dyżurny kamieńskiej straży pożarnej. Na szczęście, dzięki szybkiej reakcji sąsiadów i interwencji strażaków nikomu nic się nie stało ■ Niemożliwe stało się możliwe... Złodzieje okradli pustostan w Międzyzdrojach! ■