POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [27.10.2013, 22:20:21] • Wolin

Giełda Pracy w Wolinie

Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim Filia w Wolinie, informuje, że dnia 08.11.2013 r. o godz. 10:00 w sali Ośrodka Kultury w Wolinie, ul.Zamkowa 23, odbędzie się Giełda Pracy.

Na stanowiska:
sprzedawca w dziale art. świeżych
sprzedawca-kasjer
kierownik grupy towarowej art. spożywcze
kierownik działu art. przemysłowe
kasjer scanning
pracownik informacji – kasjer
kasjer kasy głównej
kierownik zmiany kas

Informacje dodatkowe:
Nazwa pracodawcy:
KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O.
Miejsce wykonywania pracy: Świnoujście


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Środa [06.11.2013, 17:01:35] • [IP: 83.23.201.***]

A co jeśli ktoś naprawdę nie moze skorzystać z tej oferty z wielu przyczyn a UP i tak każe iść na to spotkanie, mimo iż nie ma to sensu?

Gość • Wtorek [05.11.2013, 08:19:51] • [IP: 95.51.202.***]

co wy z tymi pociągami- masakra jakoś, ciężko pomyśleć zebrać się w kilku i autkiem jeździć??!! nie sorry to już wyższa filozofia

hmmm • Środa [30.10.2013, 05:19:25] • [IP: 83.20.6.***]

Do>jolasia 15:28]  [IP: 5.226.70.***]< pomyśl najpierw tą swoją makówką zanim coś głupiego napiszesz ! KAUFLAND to nie jest praca do 18-tej, a przynajmniej 21-22-ej plus przeprawa promowa, a OSTATNI POCIĄG DO WOLINA jest o 19:58 !! Skorzystaj więc z tej szansy zatrudnienia i pochwal nam się potem, swoimi sukcesami z zatrudnienia w KAUFLANDZIE !

Gość do jolasia • Wtorek [29.10.2013, 19:01:30] • [IP: 79.186.121.***]

gbabem i bezmuzgowiem to ty sie nazywasz swinoujscie to pasozyty znam takich abz postawic a do roboty

jolasia • Wtorek [29.10.2013, 15:28:52] • [IP: 5.226.70.***]

Głąby, nie ma problemu w zatrudnieniu ludzi tylko ze Świnoujścia, ale chcą również dać szanse nierobom z Wolina, Rozumiecie czy narysować?

hmmm • Wtorek [29.10.2013, 12:13:31] • [IP: 83.20.6.***]

Do>Gość  Wtorek [29.10.2013, 08:31]  [IP: 95.51.202.***]< no i owszem dojedzie się... na wczasy i siedzenie na miejscu bez ciągłej przeprawy promowej, ale nie codziennie do pracy za minimalną płacę i brak połączenia z Wolinem jak pracę kończy się o 22-ej. OSTATNI POCIĄG DO WOLINA 19:58 !! Ciekawe w jaki sposób Świnoujście zlikwidowało bezrobocie jeżeli pracowników szukają w okolicy ?!

Gość • Wtorek [29.10.2013, 10:58:38] • [IP: 213.238.102.***]

A już miałem nadzieję, że za woliński UMiG zachęcił jakiegoś przedsiębiorcę do otwarcia na terenie gminy nowego zakładu produkcyjnego lub usługowego... A tu masz - praca w handlu - za psi grosz - dla niemieckiego pracodawcy.

Gość • Wtorek [29.10.2013, 08:31:56] • [IP: 95.51.202.***]

nadzieja nadzieją a prawda jest taka, że jak ktoś chce pracować to i do świnoujścia dojedzie- wystarczy chcieć a nie siedzieć w domu i narzekać

Gość • Poniedziałek [28.10.2013, 21:44:12] • [IP: 5.60.184.*]

Słusznie.W Świnoujściu jest tylu bezrobotnych, że oni mogą podjąć pracę u siebie bez straty czasu na uciążliwe dojazdy.Wolin niech pomyśli, żeby coś w końcu zaczęło się dziać u nas na miejscu.Cały czas mam nadzieję, że tak się stanie.

hmmm • Poniedziałek [28.10.2013, 09:42:13] • [IP: 83.8.60.**]

Do pracy w Świnoujściu dojazd trwa dłużej niż do Szczecina, przez brak stałego połączenia i jaki jest problem, żeby w KAUFLANDZIE miejscowych bezrobotnych zatrudnić ?!

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Z jeziora Wicko Małe wyłowiono zwłoki starszego mężczyzny. Mieszkaniec Wolina najprawdopodobniej utonął. Do zdarzenia doszło 22 października w godzinach wieczornych. Ciało mężczyzny wyłowiono w pobliżu statku MS Hansa przy przystani w Wicku. Incydent potwierdza kamieńska policja. ■ Bandyci pobili 17- latka w Grębowie. W Grębowie w gminie Kamień Pomorski dwóch mężczyzn zaatakowało 17- latka. Mieszkaniec miejscowości wracał do domu i wtedy został napadnięty przez dwóch bandytów, którzy wysiedli z samochodu. Nastolatek doznał licznych obrażeń i trafił do szpitala. Na szczęście policja ujęła już sprawców. Teraz mogą trafić na trzy lata za kratki. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w godzinach wieczornych. Po zmroku też nie da się wyjść na ulicę. Czy ENEA czeka na jakieś nieszczęście?- pytają mieszkańcy Wisełki. - W tych „egipskich ciemnościach” nasze dzieci muszą chodzić rano na przystanki, by dojechać do szkół. Dzieciaki zwyczajnie boją się ■ Słowianie i Wikingowie z Wolina na Targach Turystycznych w Poznaniu ■ Kamień Pomorski: Potrącenie rowerzysty na ulicy Matejki. Wtargnął na jezdnię. ■ W sobotę z udziałem posła Konstantego Oświęcimskiego oddano do użytku nowe, wybudowane w Strzeżewie w Gminie Kamień Pomorski ujęcie wody. Nowe ujęcie zaopatrywać w wodę Gminę Dziwnów. ■ W Lubinie powstaje plac zabaw dla dzieci. ■