POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [27.10.2013, 22:20:21] • Wolin

Giełda Pracy w Wolinie

Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim Filia w Wolinie, informuje, że dnia 08.11.2013 r. o godz. 10:00 w sali Ośrodka Kultury w Wolinie, ul.Zamkowa 23, odbędzie się Giełda Pracy.

Na stanowiska:
sprzedawca w dziale art. świeżych
sprzedawca-kasjer
kierownik grupy towarowej art. spożywcze
kierownik działu art. przemysłowe
kasjer scanning
pracownik informacji – kasjer
kasjer kasy głównej
kierownik zmiany kas

Informacje dodatkowe:
Nazwa pracodawcy:
KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O.
Miejsce wykonywania pracy: Świnoujście


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Środa [06.11.2013, 17:01:35] • [IP: 83.23.201.***]

A co jeśli ktoś naprawdę nie moze skorzystać z tej oferty z wielu przyczyn a UP i tak każe iść na to spotkanie, mimo iż nie ma to sensu?

Gość • Wtorek [05.11.2013, 08:19:51] • [IP: 95.51.202.***]

co wy z tymi pociągami- masakra jakoś, ciężko pomyśleć zebrać się w kilku i autkiem jeździć??!! nie sorry to już wyższa filozofia

hmmm • Środa [30.10.2013, 05:19:25] • [IP: 83.20.6.***]

Do>jolasia 15:28]  [IP: 5.226.70.***]< pomyśl najpierw tą swoją makówką zanim coś głupiego napiszesz ! KAUFLAND to nie jest praca do 18-tej, a przynajmniej 21-22-ej plus przeprawa promowa, a OSTATNI POCIĄG DO WOLINA jest o 19:58 !! Skorzystaj więc z tej szansy zatrudnienia i pochwal nam się potem, swoimi sukcesami z zatrudnienia w KAUFLANDZIE !

Gość do jolasia • Wtorek [29.10.2013, 19:01:30] • [IP: 79.186.121.***]

gbabem i bezmuzgowiem to ty sie nazywasz swinoujscie to pasozyty znam takich abz postawic a do roboty

jolasia • Wtorek [29.10.2013, 15:28:52] • [IP: 5.226.70.***]

Głąby, nie ma problemu w zatrudnieniu ludzi tylko ze Świnoujścia, ale chcą również dać szanse nierobom z Wolina, Rozumiecie czy narysować?

hmmm • Wtorek [29.10.2013, 12:13:31] • [IP: 83.20.6.***]

Do>Gość  Wtorek [29.10.2013, 08:31]  [IP: 95.51.202.***]< no i owszem dojedzie się... na wczasy i siedzenie na miejscu bez ciągłej przeprawy promowej, ale nie codziennie do pracy za minimalną płacę i brak połączenia z Wolinem jak pracę kończy się o 22-ej. OSTATNI POCIĄG DO WOLINA 19:58 !! Ciekawe w jaki sposób Świnoujście zlikwidowało bezrobocie jeżeli pracowników szukają w okolicy ?!

Gość • Wtorek [29.10.2013, 10:58:38] • [IP: 213.238.102.***]

A już miałem nadzieję, że za woliński UMiG zachęcił jakiegoś przedsiębiorcę do otwarcia na terenie gminy nowego zakładu produkcyjnego lub usługowego... A tu masz - praca w handlu - za psi grosz - dla niemieckiego pracodawcy.

Gość • Wtorek [29.10.2013, 08:31:56] • [IP: 95.51.202.***]

nadzieja nadzieją a prawda jest taka, że jak ktoś chce pracować to i do świnoujścia dojedzie- wystarczy chcieć a nie siedzieć w domu i narzekać

Gość • Poniedziałek [28.10.2013, 21:44:12] • [IP: 5.60.184.*]

Słusznie.W Świnoujściu jest tylu bezrobotnych, że oni mogą podjąć pracę u siebie bez straty czasu na uciążliwe dojazdy.Wolin niech pomyśli, żeby coś w końcu zaczęło się dziać u nas na miejscu.Cały czas mam nadzieję, że tak się stanie.

hmmm • Poniedziałek [28.10.2013, 09:42:13] • [IP: 83.8.60.**]

Do pracy w Świnoujściu dojazd trwa dłużej niż do Szczecina, przez brak stałego połączenia i jaki jest problem, żeby w KAUFLANDZIE miejscowych bezrobotnych zatrudnić ?!

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Jutro od godziny 7.00 prognozuje się nad morzem, oraz na Pomorzu i w górach prognozuje się porywy wiatru osiągające od 80 do 100 km/h ■ Komenda Miejska Policji w Świnoujściu odwołuje (05.02.2016 r.) poszukiwania Anny Kozłowskiej. W wyniku podjętych czynności poszukiwawczych policjanci odnaleźli kobietę - pisze oficer prasowy KMP w Świnoujściu st. asp. Beata Olszewska ■ Będzie jeszcze jeden powód więcej, by odwiedzić Międzyzdroje. Władze Międzyzdrojów rozpoczęły wstępne rozmowy w sprawie połączenia gminy ze Świnoujściem ścieżką rowerową. - Tereny mamy piękne, więc warto kontynuować ten kierunek rozwoju – przyznaje Jadwiga Bober z międzyzdrojskiego magistratu. ■ Czy bać się wilka? Na Pomorze wracają wilki. Zapytaliśmy specjalistę z Wolińskiego Parku Narodowego, czy do nas dotrą i czy powinniśmy obawiać się tych zwierząt. ■ Los szkoły w Gostyniu w rękach radnych – podniesionych w górę lub nie! Na czwartkowym, wspólnym posiedzeniu komisji stałych: Komisji Rolno-Budżetowej oraz Komisji Oświaty, Kultury, Służby Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Gminy Świerzno podczas głosowania członkowie obu komisji nie poparli projektu uchwały w sprawie zamiaru likwidacji Szkoły Podstawowej w Gostyniu. 5 radnych było przeciw, 2 radnych za, natomiast 7 radnych wstrzymało się od oddania głosu. ■ Zgłoszeń na mecz wciąż przybywa, bo to bardzo wyjątkowy mecz. 7 lutego w Świerznie odbędzie się turniej, na którym zbierane będą pieniądze dla małej i bardzo chorej Lenki. ■ Szajka złodziejaszków wpadła w ręce policji. Okradali kioski w Kamieniu Pomorskim. Nawet 10 lat więzienia grozi szajce trzech włamywaczy, którzy w ostatni weekend włamali się do kiosku przy Placu Wolności w Kamieniu Pomorskim. Jak się okazuje rabusie mieli już na swoim koncie inne przestępstwa. W minionym tygodniu ich łupem padł towar z kiosku przy ulicy Jagiełły. Trzech włamywaczy trafiło już w ręce policji. Jeden z nich 19- letni mieszkaniec Kamienia Pomorskiego wpadł na gorącym uczynku ■ Ferie w Dziwnowskiej Bibliotece Publicznej. Serdecznie witamy w Ferie 2016 w Dziwnowskiej Miejskiej Bibliotece Publicznej, dzień pierwszy minął super. Przybyło do nas 49 uczestników , wybraliśmy władze ■ Uwaga! W powiecie kamieńskim rusza kwalifikacja wojskowa. W dniach 22.02. – 08.03.2016 roku na terenie powiatu kamieńskiego rozpoczyna się kwalifikacja wojskowa w ramach której będzie działała Powiatowa Komisja Lekarska (PKL) w Kamieniu Pomorskim ■