POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [27.10.2013, 22:20:21] • Wolin

Giełda Pracy w Wolinie

Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim Filia w Wolinie, informuje, że dnia 08.11.2013 r. o godz. 10:00 w sali Ośrodka Kultury w Wolinie, ul.Zamkowa 23, odbędzie się Giełda Pracy.

Na stanowiska:
sprzedawca w dziale art. świeżych
sprzedawca-kasjer
kierownik grupy towarowej art. spożywcze
kierownik działu art. przemysłowe
kasjer scanning
pracownik informacji – kasjer
kasjer kasy głównej
kierownik zmiany kas

Informacje dodatkowe:
Nazwa pracodawcy:
KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O.
Miejsce wykonywania pracy: Świnoujście


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Środa [06.11.2013, 17:01:35] • [IP: 83.23.201.***]

A co jeśli ktoś naprawdę nie moze skorzystać z tej oferty z wielu przyczyn a UP i tak każe iść na to spotkanie, mimo iż nie ma to sensu?

Gość • Wtorek [05.11.2013, 08:19:51] • [IP: 95.51.202.***]

co wy z tymi pociągami- masakra jakoś, ciężko pomyśleć zebrać się w kilku i autkiem jeździć??!! nie sorry to już wyższa filozofia

hmmm • Środa [30.10.2013, 05:19:25] • [IP: 83.20.6.***]

Do>jolasia 15:28]  [IP: 5.226.70.***]< pomyśl najpierw tą swoją makówką zanim coś głupiego napiszesz ! KAUFLAND to nie jest praca do 18-tej, a przynajmniej 21-22-ej plus przeprawa promowa, a OSTATNI POCIĄG DO WOLINA jest o 19:58 !! Skorzystaj więc z tej szansy zatrudnienia i pochwal nam się potem, swoimi sukcesami z zatrudnienia w KAUFLANDZIE !

Gość do jolasia • Wtorek [29.10.2013, 19:01:30] • [IP: 79.186.121.***]

gbabem i bezmuzgowiem to ty sie nazywasz swinoujscie to pasozyty znam takich abz postawic a do roboty

jolasia • Wtorek [29.10.2013, 15:28:52] • [IP: 5.226.70.***]

Głąby, nie ma problemu w zatrudnieniu ludzi tylko ze Świnoujścia, ale chcą również dać szanse nierobom z Wolina, Rozumiecie czy narysować?

hmmm • Wtorek [29.10.2013, 12:13:31] • [IP: 83.20.6.***]

Do>Gość  Wtorek [29.10.2013, 08:31]  [IP: 95.51.202.***]< no i owszem dojedzie się... na wczasy i siedzenie na miejscu bez ciągłej przeprawy promowej, ale nie codziennie do pracy za minimalną płacę i brak połączenia z Wolinem jak pracę kończy się o 22-ej. OSTATNI POCIĄG DO WOLINA 19:58 !! Ciekawe w jaki sposób Świnoujście zlikwidowało bezrobocie jeżeli pracowników szukają w okolicy ?!

Gość • Wtorek [29.10.2013, 10:58:38] • [IP: 213.238.102.***]

A już miałem nadzieję, że za woliński UMiG zachęcił jakiegoś przedsiębiorcę do otwarcia na terenie gminy nowego zakładu produkcyjnego lub usługowego... A tu masz - praca w handlu - za psi grosz - dla niemieckiego pracodawcy.

Gość • Wtorek [29.10.2013, 08:31:56] • [IP: 95.51.202.***]

nadzieja nadzieją a prawda jest taka, że jak ktoś chce pracować to i do świnoujścia dojedzie- wystarczy chcieć a nie siedzieć w domu i narzekać

Gość • Poniedziałek [28.10.2013, 21:44:12] • [IP: 5.60.184.*]

Słusznie.W Świnoujściu jest tylu bezrobotnych, że oni mogą podjąć pracę u siebie bez straty czasu na uciążliwe dojazdy.Wolin niech pomyśli, żeby coś w końcu zaczęło się dziać u nas na miejscu.Cały czas mam nadzieję, że tak się stanie.

hmmm • Poniedziałek [28.10.2013, 09:42:13] • [IP: 83.8.60.**]

Do pracy w Świnoujściu dojazd trwa dłużej niż do Szczecina, przez brak stałego połączenia i jaki jest problem, żeby w KAUFLANDZIE miejscowych bezrobotnych zatrudnić ?!

Oglądasz 1-10 z 10
■ Info od Szymona z wieczora jeszcze: żagle na 3 refie, fok na wytyku i jadę ponad 6 węzłów. Do tego spora fala. i czasem ślizgi! dookoła dużo jachtów. Ostatnia pozycja z sprzed godziny. Szymon obiera kurs bardziej na południe aby złapać ładny pasat, bo w tym roku on ładnie wieje
■ Kołoszuk o Karpińskim: To gwarant rozwoju. Oddajcie swój głos na Bronisława Karpińskiego – apeluje do mieszkańców Miasta i Gminy Kamień Pomorski Anatol Kołoszuk. – Program wyborczy Bronisława Karpińskiego ma wiele wspólnych tez z wizją rozwoju miasta i gminy przedstawianą przeze mnie i Komitet Wyborczy Wyborców Forum Kamieńskie. ■ Sukces sportowy Tks „Jantar” w Wolinie na turnieju w Kołobrzegu W niedzielę, 16 listopada br. Taneczny Klub Sportowy „Jantar” w Wolinie uczestniczył  w turnieju sportowym pn. Grand Prix Polski Ekstraklasa Puchar Województwa Zachodniopomorskiego w tańcach standardowych i latynoamerykańskich zorganizowanym przez Stowarzyszenie „AMBER” – Kołobrzeg. ■ ENEA Operator sp. z o.o. PLANOWANE WYŁĄCZENIA - Rejon Międzyzdroje, Kamień Pomorski w dniach: 2014-11-25, w godzinach: 09:00 - 15:30 w Miejscowości: Chrząszczewo, Buniewice oraz w dniach: 2014-11-26, w godzinach: 09:00 - 14:00 w miejscowości Wrzosowo. ■ Szanowni Państwo, wpłynęło do naszej Fundacji dziś oświadczenie od komitetu wyborczego Stanisława Kuryłło. Z naszej strony potwierdzamy chęć organizacji debaty w Kamieniu Pomorskim. Od momentu otrzymania zaproszenia komitet tego Pana nie wystosował propozycji spotkania, ani uwag do przebiegu debaty. Zapraszamy komitety do współpracy w tym zakresie. Jednocześnie chcemy wydać oświadczenie, że wymieniany na portalach Pan Adrian Guranowski nie jest ani fundatorem Fundacji, ani jej pracownikiem i nie jest związany z naszą fundacją. Z poważaniem Arkadiusz Mielczarek wiceprezes fundacji ■ UKS „Chrobry” liderem I Ligi Kobiet. Podczas ostatniego weekendu zawodniczki UKS Chrobry Międzyzdroje rozegrały dwa spotkania we własnej hali w I Lidze tenisa stołowego. Pierwszy mecz z KU AZS PWSiP Łomża odbył się w piątek, 21 listopada 2014r. Spotkanie rozegrane awansem z 9 kolejki zakończyło się łatwym zwycięstwem naszych tenisistek wynikiem 9:1 ■ Maliny na koniec listopada. Po ostatnim zamieszaniu z Państwową Komisją Wyborczą w tle, to właściwie nic nie powinno nas już zadziwić. A jednak. Otrzymaliśmy zdjęcie zrobione w niedzielę w ogrodzie naszego Czytelnika z informacją: - W smaku już nie są takie słodkie jak w wakacje ale sam fakt, że są o tej porze roku to też szok. Bilans kadencji: Poprawa warunków w szkołach i przedszkolach. Lepiej dla naszych dzieci. Pamiętacie zapisy do przedszkola cztery lata temu? Emocje przy czytaniu listy przyjętych dzieci? I Wasze dziecko na liście rezerwowej? A warunki w szkołach? A place zabaw? Zobaczmy, co się zmieniło przez ostatnią kadencję Tragiczny wypadek w Benicach. Trzech mężczyzn porażonych prądem. Nie żyją. ■