POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [27.10.2013, 22:20:21] • Wolin

Giełda Pracy w Wolinie

Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim Filia w Wolinie, informuje, że dnia 08.11.2013 r. o godz. 10:00 w sali Ośrodka Kultury w Wolinie, ul.Zamkowa 23, odbędzie się Giełda Pracy.

Na stanowiska:
sprzedawca w dziale art. świeżych
sprzedawca-kasjer
kierownik grupy towarowej art. spożywcze
kierownik działu art. przemysłowe
kasjer scanning
pracownik informacji – kasjer
kasjer kasy głównej
kierownik zmiany kas

Informacje dodatkowe:
Nazwa pracodawcy:
KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O.
Miejsce wykonywania pracy: Świnoujście


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Środa [06.11.2013, 17:01:35] • [IP: 83.23.201.***]

A co jeśli ktoś naprawdę nie moze skorzystać z tej oferty z wielu przyczyn a UP i tak każe iść na to spotkanie, mimo iż nie ma to sensu?

Gość • Wtorek [05.11.2013, 08:19:51] • [IP: 95.51.202.***]

co wy z tymi pociągami- masakra jakoś, ciężko pomyśleć zebrać się w kilku i autkiem jeździć??!! nie sorry to już wyższa filozofia

hmmm • Środa [30.10.2013, 05:19:25] • [IP: 83.20.6.***]

Do>jolasia 15:28]  [IP: 5.226.70.***]< pomyśl najpierw tą swoją makówką zanim coś głupiego napiszesz ! KAUFLAND to nie jest praca do 18-tej, a przynajmniej 21-22-ej plus przeprawa promowa, a OSTATNI POCIĄG DO WOLINA jest o 19:58 !! Skorzystaj więc z tej szansy zatrudnienia i pochwal nam się potem, swoimi sukcesami z zatrudnienia w KAUFLANDZIE !

Gość do jolasia • Wtorek [29.10.2013, 19:01:30] • [IP: 79.186.121.***]

gbabem i bezmuzgowiem to ty sie nazywasz swinoujscie to pasozyty znam takich abz postawic a do roboty

jolasia • Wtorek [29.10.2013, 15:28:52] • [IP: 5.226.70.***]

Głąby, nie ma problemu w zatrudnieniu ludzi tylko ze Świnoujścia, ale chcą również dać szanse nierobom z Wolina, Rozumiecie czy narysować?

hmmm • Wtorek [29.10.2013, 12:13:31] • [IP: 83.20.6.***]

Do>Gość  Wtorek [29.10.2013, 08:31]  [IP: 95.51.202.***]< no i owszem dojedzie się... na wczasy i siedzenie na miejscu bez ciągłej przeprawy promowej, ale nie codziennie do pracy za minimalną płacę i brak połączenia z Wolinem jak pracę kończy się o 22-ej. OSTATNI POCIĄG DO WOLINA 19:58 !! Ciekawe w jaki sposób Świnoujście zlikwidowało bezrobocie jeżeli pracowników szukają w okolicy ?!

Gość • Wtorek [29.10.2013, 10:58:38] • [IP: 213.238.102.***]

A już miałem nadzieję, że za woliński UMiG zachęcił jakiegoś przedsiębiorcę do otwarcia na terenie gminy nowego zakładu produkcyjnego lub usługowego... A tu masz - praca w handlu - za psi grosz - dla niemieckiego pracodawcy.

Gość • Wtorek [29.10.2013, 08:31:56] • [IP: 95.51.202.***]

nadzieja nadzieją a prawda jest taka, że jak ktoś chce pracować to i do świnoujścia dojedzie- wystarczy chcieć a nie siedzieć w domu i narzekać

Gość • Poniedziałek [28.10.2013, 21:44:12] • [IP: 5.60.184.*]

Słusznie.W Świnoujściu jest tylu bezrobotnych, że oni mogą podjąć pracę u siebie bez straty czasu na uciążliwe dojazdy.Wolin niech pomyśli, żeby coś w końcu zaczęło się dziać u nas na miejscu.Cały czas mam nadzieję, że tak się stanie.

hmmm • Poniedziałek [28.10.2013, 09:42:13] • [IP: 83.8.60.**]

Do pracy w Świnoujściu dojazd trwa dłużej niż do Szczecina, przez brak stałego połączenia i jaki jest problem, żeby w KAUFLANDZIE miejscowych bezrobotnych zatrudnić ?!

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Policja kontroluje ogrody działkowe. Zima to czas szczególnie niebezpieczny dla osób pozbawionych dachu nad głową. Wzorem lat ubiegłych policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim wraz z pracownikami Opieki Społecznej, Zarządu Działkowców oraz Strażą Miejską odwiedzali ogrody działkowe na terenie naszego powiatu. ■ Policja zajmie się bydlakiem, który z zimną krwią zastrzelił psa. Na łamach portalu ikamien.pl pisaliśmy na temat incydentu na kamieńskim tzw. ”osiedlu” przy ulicy Warcisława. Nieznany sprawca zastrzelił z wiatrówki psa rasy jack russel terrier. W tej sprawie napisała do nas Czytelniczka. Teraz sprawą zajmie się policja, która będzie dążyć do ustalenia kto dopuścił się tego bestialskiego czynu. ■ Jest wiele powodów do niepokoju. Nie wykluczam możliwości, po podliczeniu głosów, postulatu o powtórzeniu wyborów - powiedział minister Cezary Grabarczyk na antenie TVN24.■ ENEA Operator sp. z o.o. informuje iż w dniu 2014-11-20 w godzinach: 09:00 - 14:00 w miejscowości Wolin ul. Słowiańska 14,16,19,20,24,26,28,30,32 oraz w dniu 2014-11-21 w godzinach: 09:00 - 14:00 w miejscowości Wolin ul. Słowiańska 36,38,40,42,43,45,51,53,55,57,59 odbędzie się planowane wyłączenie prądu ■ Według nieoficjalnych danych do rady powiatu poszczególne partie i komitety wyborcze zdobyły następującą ilość mandatów: PO - 3; SLD - 4; PSL - 4; "Nasza Gmina - Nasz Powiat" - 4; Liga Samorządowa Ziemi Kamieńskiej - 2. ■ Mieszkańcy gminy Golczewo największym zaufaniem obdarzyli Andrzeja Danieluka. ■ Według nieoficjalnych danych do rady powiatu poszczególne partie i komitety wyborcze zdobyły następującą ilość mandatów: PO - 3; SLD - 4; PSL - 4; "Nasza Gmina - Nasz Powiat" - 4; Liga Samorządowa Ziemi Kamieńskiej - 2. ■ Dziwnów: Grzegorz Jóźwiak jedyny kandydat na burmistrza uzyskał 83,96% poparcia wyborców. W radzie miasta znajdzie się także 10 radnych z komitetu wyborczego burmistrza ■ Nieoficjalne wyniki wyborów samorządowych na burmistrza Międzyzdrojów: Leszek Tomasz Dorosz 1239 głosów – 52,10%, Kazimierz Jan Solarz 297 głosów - 12,49 % , Michał Sutyła - 842 głosy - 35,41 %. ■ Drugiej tury nie będzie również w Dziwnowie. Tam jedyny kandydat, urzędujący burmistrz Grzegorz Jóźwiak, uzyskał 90 proc. poparcie. To dane z trzech na pięć działających w mieście komisji. ■ 32- latek włamał się do ośrodka wypoczynkowego, mieszkania i jubilera. Trafił w ręce policji. Mężczyzna włamał się do kilku miejsc na terenie powiatu kamieńskiego. Wtargnął na teren ośrodka wypoczynkowego w Dziwnówku i ukradł portfel, w którym znajdowało się 14 tysięcy złotych. W Kamieniu Pomorskim wtargnął do jednego z mieszkań, tam ukradł kabanosy, chleb i papierosy. To nie był jednak koniec poczynań 32- latka, włamał się do jubilera i ukradł zegarek ■