POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [27.10.2013, 22:20:21] • Wolin

Giełda Pracy w Wolinie

Powiatowy Urząd Pracy w Kamieniu Pomorskim Filia w Wolinie, informuje, że dnia 08.11.2013 r. o godz. 10:00 w sali Ośrodka Kultury w Wolinie, ul.Zamkowa 23, odbędzie się Giełda Pracy.

Na stanowiska:
sprzedawca w dziale art. świeżych
sprzedawca-kasjer
kierownik grupy towarowej art. spożywcze
kierownik działu art. przemysłowe
kasjer scanning
pracownik informacji – kasjer
kasjer kasy głównej
kierownik zmiany kas

Informacje dodatkowe:
Nazwa pracodawcy:
KAUFLAND POLSKA MARKETY SP. Z O.O.
Miejsce wykonywania pracy: Świnoujście


komentarzy: 10, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-10 z 10

Gość • Środa [06.11.2013, 17:01:35] • [IP: 83.23.201.***]

A co jeśli ktoś naprawdę nie moze skorzystać z tej oferty z wielu przyczyn a UP i tak każe iść na to spotkanie, mimo iż nie ma to sensu?

Gość • Wtorek [05.11.2013, 08:19:51] • [IP: 95.51.202.***]

co wy z tymi pociągami- masakra jakoś, ciężko pomyśleć zebrać się w kilku i autkiem jeździć??!! nie sorry to już wyższa filozofia

hmmm • Środa [30.10.2013, 05:19:25] • [IP: 83.20.6.***]

Do>jolasia 15:28]  [IP: 5.226.70.***]< pomyśl najpierw tą swoją makówką zanim coś głupiego napiszesz ! KAUFLAND to nie jest praca do 18-tej, a przynajmniej 21-22-ej plus przeprawa promowa, a OSTATNI POCIĄG DO WOLINA jest o 19:58 !! Skorzystaj więc z tej szansy zatrudnienia i pochwal nam się potem, swoimi sukcesami z zatrudnienia w KAUFLANDZIE !

Gość do jolasia • Wtorek [29.10.2013, 19:01:30] • [IP: 79.186.121.***]

gbabem i bezmuzgowiem to ty sie nazywasz swinoujscie to pasozyty znam takich abz postawic a do roboty

jolasia • Wtorek [29.10.2013, 15:28:52] • [IP: 5.226.70.***]

Głąby, nie ma problemu w zatrudnieniu ludzi tylko ze Świnoujścia, ale chcą również dać szanse nierobom z Wolina, Rozumiecie czy narysować?

hmmm • Wtorek [29.10.2013, 12:13:31] • [IP: 83.20.6.***]

Do>Gość  Wtorek [29.10.2013, 08:31]  [IP: 95.51.202.***]< no i owszem dojedzie się... na wczasy i siedzenie na miejscu bez ciągłej przeprawy promowej, ale nie codziennie do pracy za minimalną płacę i brak połączenia z Wolinem jak pracę kończy się o 22-ej. OSTATNI POCIĄG DO WOLINA 19:58 !! Ciekawe w jaki sposób Świnoujście zlikwidowało bezrobocie jeżeli pracowników szukają w okolicy ?!

Gość • Wtorek [29.10.2013, 10:58:38] • [IP: 213.238.102.***]

A już miałem nadzieję, że za woliński UMiG zachęcił jakiegoś przedsiębiorcę do otwarcia na terenie gminy nowego zakładu produkcyjnego lub usługowego... A tu masz - praca w handlu - za psi grosz - dla niemieckiego pracodawcy.

Gość • Wtorek [29.10.2013, 08:31:56] • [IP: 95.51.202.***]

nadzieja nadzieją a prawda jest taka, że jak ktoś chce pracować to i do świnoujścia dojedzie- wystarczy chcieć a nie siedzieć w domu i narzekać

Gość • Poniedziałek [28.10.2013, 21:44:12] • [IP: 5.60.184.*]

Słusznie.W Świnoujściu jest tylu bezrobotnych, że oni mogą podjąć pracę u siebie bez straty czasu na uciążliwe dojazdy.Wolin niech pomyśli, żeby coś w końcu zaczęło się dziać u nas na miejscu.Cały czas mam nadzieję, że tak się stanie.

hmmm • Poniedziałek [28.10.2013, 09:42:13] • [IP: 83.8.60.**]

Do pracy w Świnoujściu dojazd trwa dłużej niż do Szczecina, przez brak stałego połączenia i jaki jest problem, żeby w KAUFLANDZIE miejscowych bezrobotnych zatrudnić ?!

Oglądasz 1-10 z 10
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ IV Sesja Rady Gminy Świerzno. Przewodniczący Rady Gminy Świerzno Dariusz Mądrecki zaprasza wszystkich mieszkańców gminy na IV sesję Rady Gminy Świerzno w dniu 30 stycznia 2015 roku o godzinie 14.00. Sesja odbędzie się w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Świerznie (budynek Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji) ■ Zaginął 34- letni Przemysław Jastrzębski. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach mężczyzny ■ Kolarze golczewskiej Baszty w telewizji■ Komunikat dla płatników składek w KRUS. 31 stycznia 2015 r. upływa ustawowy termin na opłacenie składek na ubezpieczenie społeczne rolników i ubezpieczenie zdrowotne. ■ Kolarze golczewskiej Baszty wchodzą w decydujący okres przygotowań do sezonu startowego 2015. Obecnie przebywają na sportowym zgrupowaniu w Centrum Wypoczynku i Rehabilitacji „Jantar” w Dziwnówku. ■ Porzucony, śliczny, młody mieszaniec szuka dobrego domu, odpowiedzialnych i kochających ludzi, którzy się nim zaopiekują. ■ Wyróżnienie dla Pani Karoliny Flacht ■ Wyżeł pilnie poszukuje właściciela! ■ Na terenie Wolińskiego Parku Narodowego powstaje nowy ośrodek edukacyjny – Centrum Współpracy Międzynarodowej. Będzie miejscem spotkań i realizacji projektów, w tym w ramach współpracy polsko-węgierskiej. Pomysłodawcą przedsięwzięcia jest Fundacja Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej ■ Bałtyk znów do kupienia. W lutym odbędzie się druga licytacja dawnego Hotelu Bałtyk w Międzyzdrojach. Czy dzisiejsza rudera odzyska swój dawny blask? Wszystko zależy od tego, czy znajdzie się kupiec. ■ Relacja I tydzień ferii zimowych - Wolin 2015. Dobiegł końca pierwszy tydzień ferii zimowych w Ośrodku Kultury Gminy Wolin. W trakcie zajęć plastycznych tworzone były prace zbiorowe pt.: "Śnieżne szaleństwa". Po zajęciach plastycznych odbyło się spotkanie na temat bezpieczeństwa pn.: "BEZPIECZNE FERIE", zorganizowane przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Kamieniu Pomorskim oraz Komendę Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■ Afera w powiecie kamieńskim! Podczas wyboru starosty, wicestarosty i zarządu powiatu radni dostali ponumerowane karty do głosowania! Karty wydawano w kolejności alfabetycznej, co pozwala stwierdzić, jak kto głosował. Okazuje się także, że niewłaściwie policzono głosy. Opozycja złożyła zawiadomienie do wojewody ■ Na miejsce dotychczasowego Przewodniczącego Rady Powiatu Kamieńskiego wybrana została radna Jadwiga Adamowicz ■ W Kamieniu Pomorskim na Sesji Rady Powiatu podczas ustalania porządku obrad, radny Marek Matys zgłosił wniosek o odwołanie z funkcji Przewodniczącego Rady Sebastiana Mamzera. Wniosek o wprowadzenie tego punktu do porządku sesji poparło 9 radnych ■ W Grodnie koło Międzyzdrojów powstaje Centrum Współpracy Międzynarodowej ■ Niezwykłe zabytki w Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej. W ostatni wtorek panowie Damian i Przemysław Stefańscy – mieszkańcy Wysokiej Kamieńskiej – członkowie grupy eksploracyjno – poszukiwawczej działającej przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Kamieńskiej, przekazali do Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej niezwykle interesujące zabytki. Pracownia Rękodzieła Artystycznego „Impresje” działająca przy MDK w Międzyzdrojach obchodzi swoje pierwsze urodziny. Została założona w styczniu w 2014 roku przez Annę Piecyk i Monikę Jakubowską ■