POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [27.04.2013, 08:33:17] • Kamień Pomorski

Polna Kamień Pomorski wygrywa turniej w siatkówce!

Polna Kamień Pomorski wygrywa turniej w  siatkówce!

fot. MOSiR Kamień Pomorski

Zakończył się turniej młodzieżowych czwórek siatkarskich w piłce siatkowej organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. W zawodach udział brała młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjum, liceum z Kamienia Pomorskiego oraz z Golczewa.

Wyniki turnieju:
1 miejsce POLNA Kamień Pomorski
2 miejsce RESOVIA Kamień Pomorski
3 miejsce KOPYTKA Kamień Pomorski
4 miejsce GOLCZEWO 
5 miejsce KARZEŁKI z Kamień Pomorski

Polna Kamień Pomorski wygrywa turniej w  siatkówce!

fot. MOSiR Kamień Pomorski

Wszystkie startujące drużyny otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Ze względu na coraz większe zainteresowanie piłką siatkową wśród młodzieży od nowego roku szkolnego Miejski Ośrodek Sporu i Rekreacji planuje zorganizować młodzieżową ligę w piłce siatkowej dla uczniów kamieńskich szkół.

Źródło: Piotr Bahrynowski, Dyrektor MOSiR Kamień Pomorski


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 15:06:48] • [IP: 178.37.181.***]

Lepiej by zrobili lige piłki nożnej dla dziewcząt a nie siatkówka !

Gość • Niedziela [28.04.2013, 10:03:02] • [IP: 83.8.66.**]

Polna rządzi

Gość • Niedziela [28.04.2013, 01:54:26] • [IP: 83.8.65.***]

Co tam pseudo RESOVIA miałaby do powiedzenia przy tak mocnym i zgranym składzie zwycięskiej drużyny ? Wiadomo, nasuwa się tylko jedna odpowiedz NIC NIE MIELIBY DO POWIEDZENIA. Nie ma co się oszukiwać nie ma kozaka na team z POLNEJ !! :)

Gość • Sobota [27.04.2013, 17:01:46] • [IP: 188.125.60.***]

Gratulacje dla dzieciaków z Polnej!!Brawo:)

Gość • Sobota [27.04.2013, 16:19:31] • [IP: 188.147.81.**]

Turniej wygrali Weronika Kubiak, Dominika Branicka, Krystian Skupin, Patryk Wiśniewski, Fabian Krzemiźniak

Gość • Sobota [27.04.2013, 16:00:54] • [IP: 77.253.192.*]

to nie szczęście i ciężka praca dała wygraną drużynie z polnej tylko nieobecność drużyny RESOVIA wynikająca z niepoinformowania zawodników :)

• Sobota [27.04.2013, 14:06:41] • [IP: 178.180.217.***]

Gość  Sobota [27.04.2013, 08:35]  [IP: 62.69.254.***].Fuksy czy nie, ale wygrali i ciężko na to pracowali.Szczęście sprzyja lepszym!!

Gość • Sobota [27.04.2013, 13:13:44] • [IP: 77.254.89.*]

Nazwisko BAHRYNOWSKI padło, czterech nazwisk zwycięzców jak zwykle nie ma. Oni się nie liczą? Kto jest dla kogo? Promujemy organizatorów czy walczących?

Gość • Sobota [27.04.2013, 11:22:41] • [IP: 77.114.69.***]

PLA górą ! Brawo ;)

Gość • Sobota [27.04.2013, 09:47:22] • [IP: 83.8.53.**]

Marcela i radzio :d

Gość • Sobota [27.04.2013, 09:39:36] • [IP: 79.186.193.**]

POLNA słynie z ukrytych talentów, lecz niestety z biegiem czasu i tak przekłada się wszystko na zmarnowanie go kosztem czegoś innego :)

Gość • Sobota [27.04.2013, 08:35:27] • [IP: 62.69.254.***]

Fuksy się nie liczą.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Niedziela: Po godzinie 10-tej w Łukęcinie w gminie Dziwnów doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych: dwa mercedesy oraz ford focus. Jednej z osób biorących udział w zdarzeniu służby medyczne udzieliły pomocy na miejscu. Powodem kolizji była nieostrożność jednego z uczestników ruchu ■ Za oknem deszcz? Idźcie do kina! Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od 23 do 29 czerwca w kinie obejrzymy takie filmy jak: Ponad wszystko, Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski oraz Jak dogryźć mafii. ■ ”Idol Publiczności” 22. Festiwalu Gwiazd wybrany! Zgodnie z regulaminem ogłoszonego plebiscytu na „Idola Publiczności” 22. Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach”, w dniu 21 czerwca br. odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która dokonała kontroli prawidłowości przeprowadzonego plebiscytu. Łącznie w plebiscycie oddano 9 429 głosów w tym 144 głosów uznano za nieważne. Zwycięzcą plebiscytu została Zofia Zborowska, która uzyskała w głosowaniu internautów 4 041 głosów. Zgodnie z regulaminem konkursu wśród głosujących rozlosowano nagrody ufundowane przez gestorów branży turystycznej. ■ Waldemar Dubrawski, radny powiatu kamieńskiego zwrócił się z wnioskiem do burmistrza Wolina o udostępnienie kopii faktur za utrzymanie świetlic wiejskich, bibliotek oraz instytucji kultury działających na terenie gminy Wolin. Burmistrz Eugeniusz Jasiewicz odmówił. Twierdzi, że na przygotowanie tej informacji pracownik gminy musiałby poświęcić prawie 8 dni roboczych. Sprawa trafiła do Samorządowego Kolegium Odwoławczego ■