POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Sobota [27.04.2013, 08:33:17] • Kamień Pomorski

Polna Kamień Pomorski wygrywa turniej w siatkówce!

Polna Kamień Pomorski wygrywa turniej w  siatkówce!

fot. MOSiR Kamień Pomorski

Zakończył się turniej młodzieżowych czwórek siatkarskich w piłce siatkowej organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kamieniu Pomorskim. W zawodach udział brała młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjum, liceum z Kamienia Pomorskiego oraz z Golczewa.

Wyniki turnieju:
1 miejsce POLNA Kamień Pomorski
2 miejsce RESOVIA Kamień Pomorski
3 miejsce KOPYTKA Kamień Pomorski
4 miejsce GOLCZEWO 
5 miejsce KARZEŁKI z Kamień Pomorski

Polna Kamień Pomorski wygrywa turniej w  siatkówce!

fot. MOSiR Kamień Pomorski

Wszystkie startujące drużyny otrzymały puchary oraz pamiątkowe dyplomy.

Ze względu na coraz większe zainteresowanie piłką siatkową wśród młodzieży od nowego roku szkolnego Miejski Ośrodek Sporu i Rekreacji planuje zorganizować młodzieżową ligę w piłce siatkowej dla uczniów kamieńskich szkół.

Źródło: Piotr Bahrynowski, Dyrektor MOSiR Kamień Pomorski


komentarzy: 12, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-12 z 12

Gość • Poniedziałek [29.04.2013, 15:06:48] • [IP: 178.37.181.***]

Lepiej by zrobili lige piłki nożnej dla dziewcząt a nie siatkówka !

Gość • Niedziela [28.04.2013, 10:03:02] • [IP: 83.8.66.**]

Polna rządzi

Gość • Niedziela [28.04.2013, 01:54:26] • [IP: 83.8.65.***]

Co tam pseudo RESOVIA miałaby do powiedzenia przy tak mocnym i zgranym składzie zwycięskiej drużyny ? Wiadomo, nasuwa się tylko jedna odpowiedz NIC NIE MIELIBY DO POWIEDZENIA. Nie ma co się oszukiwać nie ma kozaka na team z POLNEJ !! :)

Gość • Sobota [27.04.2013, 17:01:46] • [IP: 188.125.60.***]

Gratulacje dla dzieciaków z Polnej!!Brawo:)

Gość • Sobota [27.04.2013, 16:19:31] • [IP: 188.147.81.**]

Turniej wygrali Weronika Kubiak, Dominika Branicka, Krystian Skupin, Patryk Wiśniewski, Fabian Krzemiźniak

Gość • Sobota [27.04.2013, 16:00:54] • [IP: 77.253.192.*]

to nie szczęście i ciężka praca dała wygraną drużynie z polnej tylko nieobecność drużyny RESOVIA wynikająca z niepoinformowania zawodników :)

• Sobota [27.04.2013, 14:06:41] • [IP: 178.180.217.***]

Gość  Sobota [27.04.2013, 08:35]  [IP: 62.69.254.***].Fuksy czy nie, ale wygrali i ciężko na to pracowali.Szczęście sprzyja lepszym!!

Gość • Sobota [27.04.2013, 13:13:44] • [IP: 77.254.89.*]

Nazwisko BAHRYNOWSKI padło, czterech nazwisk zwycięzców jak zwykle nie ma. Oni się nie liczą? Kto jest dla kogo? Promujemy organizatorów czy walczących?

Gość • Sobota [27.04.2013, 11:22:41] • [IP: 77.114.69.***]

PLA górą ! Brawo ;)

Gość • Sobota [27.04.2013, 09:47:22] • [IP: 83.8.53.**]

Marcela i radzio :d

Gość • Sobota [27.04.2013, 09:39:36] • [IP: 79.186.193.**]

POLNA słynie z ukrytych talentów, lecz niestety z biegiem czasu i tak przekłada się wszystko na zmarnowanie go kosztem czegoś innego :)

Gość • Sobota [27.04.2013, 08:35:27] • [IP: 62.69.254.***]

Fuksy się nie liczą.

Oglądasz 1-12 z 12
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Bandyci pobili 17- latka w Grębowie. W Grębowie w gminie Kamień Pomorski dwóch mężczyzn zaatakowało 17- latka. Mieszkaniec miejscowości wracał do domu i wtedy został napadnięty przez dwóch bandytów, którzy wysiedli z samochodu. Nastolatek doznał licznych obrażeń i trafił do szpitala. Na szczęście policja ujęła już sprawców. Teraz mogą trafić na trzy lata za kratki. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w godzinach wieczornych. Po zmroku też nie da się wyjść na ulicę. Czy ENEA czeka na jakieś nieszczęście?- pytają mieszkańcy Wisełki. - W tych „egipskich ciemnościach” nasze dzieci muszą chodzić rano na przystanki, by dojechać do szkół. Dzieciaki zwyczajnie boją się ■ Słowianie i Wikingowie z Wolina na Targach Turystycznych w Poznaniu ■ Kamień Pomorski: Potrącenie rowerzysty na ulicy Matejki. Wtargnął na jezdnię. ■ W sobotę z udziałem posła Konstantego Oświęcimskiego oddano do użytku nowe, wybudowane w Strzeżewie w Gminie Kamień Pomorski ujęcie wody. Nowe ujęcie zaopatrywać w wodę Gminę Dziwnów. ■ W Lubinie powstaje plac zabaw dla dzieci. ■