POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [01.04.2013, 10:46:16] • Kamień Pomorski

Ukończył ZSP w Kamieniu Pomorskim. Jest Mistrzem Polski Cukierników

Ukończył ZSP w Kamieniu Pomorskim. Jest Mistrzem Polski Cukierników

fot. Lidl Polska

Kim jest cukiernik Kuchni Lidla, Paweł Małecki? Mistrzem! To bardzo utytułowany cukiernik, wielokrotny zdobywca laurów na konkursach cukierniczych w Polsce i na świecie. Autorytet w kręceniu lodów, tworzeniu pralin i cukierniczych dekoracji. Paweł jest absolwentem Zespołu Szkół Zawodowych w Kamieniu Pomorskim z roku 1995. Ukończył naukę w zawodzie kucharz. - Już w czasie pobytu w szkole przejawiał duże zainteresowanie gastronomią – zdradzają jego nauczyciele.

Do Pawła należy także rekord Guinnessa w pieczeniu największego tortu weselnego! Swoje doświadczenie, pasję i wiedzę wykorzystuje na co dzień jako kierownik produkcji działów lodów, dekoracji i pralin w renomowanej polskiej cukierni.

Jego doświadczenie doświadczenie, kulinarne wyczucie i pasję mogą teraz Podziwiać wszyscy Polacy. Stał się twarzą Kuchni Lidla. Podpatrując Pawła, można wzbogacać swój domowy cukierniczy warsztat o nowe pomysły, cukiernicze triki, ciekawostki i wiedzę.

Źródło: Lidl Polska


Zaktualizowano: Środa [03.04.2013, 11:56:25]

komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Czwartek [04.04.2013, 18:57:33] • [IP: 79.186.130.**]

Gratulacje !! Twoja pasja zawsze była widoczna i dużo pracy oraz samozaparcia...Popłaciło...Brawo, wybić się z małej mieścinki w Wielki Świat...Powodzenia

Gość • Środa [03.04.2013, 08:29:28] • [IP: 79.184.199.***]

brawo pawełku oby tak dalej

Gość • Wtorek [02.04.2013, 21:52:19] • [IP: 89.174.73.**]

pracowaliśmy razem w ąmberze w miedzyzdrojach!!

Gość • Wtorek [02.04.2013, 17:53:28] • [IP: 37.30.22.*]

gratulacje !! Wiejkowo

Gość • Wtorek [02.04.2013, 17:51:44] • [IP: 83.20.68.**]

zjadłam bym jego i te torty mniam mniam mniam

Gość • Wtorek [02.04.2013, 11:50:19] • [IP: 79.186.168.**]

"autorytet w kręceniu lodów" hahahah

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 23:47:10] • [IP: 83.21.232.***]

jaki słodki many...

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 23:44:36] • [IP: 81.219.206.**]

GRATUUUUUULACJE!!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 23:03:32] • [IP: 83.25.247.**]

BRAWO BRAWO BRAWO wiecej takich ludzi nie trzeba mieć matury stódiów magistra itp, itd. wystarczy zwykła zawodówka wyobrażnia ciężka praca nie siedzenie sobie z maturką w biurze i wiecznie mieć przerwy na kawke i ploteczki lub darmowe kontakty przez telefony z rodzinką PAWEŁ BRAWO pokazałeś że wioska wieśniaki to nie takie pustaki pozdrawiamy i trzymamy kciuki na dalszą kariere i życze mojemu synkowi aby trafił do ciebie do szkółki

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 22:34:07] • [IP: 83.23.144.**]

No Paweł kolego jesteś super mam nadzieje ze kiedyś spróbuję w końcu twoich wypieków:)Pozdrowionka dla ciebie od sylwi o

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 21:04:11] • [IP: 83.11.70.***]

GRATULACJE PAWEŁ-JA ZAWSZE WIERZYŁAM W CIEBIE.PIERWSZE KROKI STAWIAŁEŚ W PIASKACH.POZDRAWIAM KRYSTYNA H

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 20:52:59] • [IP: 37.30.84.***]

Moje gratulacje Pawcio :) Wiejkowo ;)

baba • Poniedziałek [01.04.2013, 20:04:24] • [IP: 83.8.119.***]

Brawo! Idź przed siebie i kochaj to co robisz! Każda szkoła uczy, uczniowie doskonalą się na Jej podstawach.Brawo dla Nauczycieli Pawła!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 19:48:22] • [IP: 87.205.61.***]

Jestes Wielki.

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 19:08:41] • [IP: 83.21.211.***]

A JA MYŚLAŁAM ŻE WARSZAWA przepraszam

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 17:50:21] • [IP: 83.8.126.***]

i to jest GOŚĆ !!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 17:50:06] • [IP: 83.21.217.**]

torty Pawla pierwsza klasa żelek wymieka pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 16:18:21] • [IP: 31.174.188.**]

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 12:17] • [IP: 83.21.202.***] TAKI MĄDRY CIEKAWE CZY TY POTRAFISZ ZROBIĆ CIASTO NA NALEŚNIKI ŁOSIU!! NIKT TAM NA KUCHNI NIE SIEDZI KAŻDY ZAPIERDZIELA PO TO SIĘ CHODZI DO SZKOŁY ŻEBY SIĘ NAUCZYĆ NAWET" CIASTA NA NALEŚNIKI" !!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 16:11:54] • [IP: 31.0.6.***]

Gratulacje Paweł ze tam swoje kwalifikacje podniosłeś i teraz jestes na szczycie i przynajmniej z wioski sie wyprowadziles i teraz napewno zadowolony jestes ze swoich pasji...pozdrawiam...

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 15:59:42] • [IP: 83.25.246.***]

WIEJKOWO!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 15:51:57] • [IP: 83.23.137.**]

Gratulacje. Mamy przykład nie docenia się pracowników po zawodówkach, a oni nieraz więcej potrafią nisz nie jeden po średnim, wystarczy tylko kochać to co się robi. JESZCZCZE RAZ GRATULACJE.

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 14:55:35] • [IP: 83.21.211.***]

a gdzie on teraz mieszka

Klata • Poniedziałek [01.04.2013, 14:35:56] • [IP: 89.174.73.**]

Razem pracowaliśmy w Międzyzdrojach w hotelu gwiazd:) Bardzo pozytywny gość a humorem rozbrajał wszystkich:P Pozdro Paweł Gratuluje :)

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 14:25:06] • [IP: 83.21.223.***]

ZSP to jest szajs. Ta szkola to totalna porażka, powinni to zamknąć. Nauczyciele tylko wykorzystują uczniów. Tam niczego się nie można nauczyć. Więcej się nauczyłem przez miesiąc w sezonie w pracy niż przez 3 lata w tej szkole na tych warsztatach.

Kulek • Poniedziałek [01.04.2013, 13:53:52] • [IP: 77.253.140.***]

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 12:17] • [IP: 83.21.202.***] Mów o sobie, bo założę się że wymiękłbyś przy mnie przy pierwszej serii Dań

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W pierwszej części dnia prognozuje się występowanie silnego północno-zachodniego wiatru wiejącego o średniej predkości od 30 do 40 km, w porywach osiagającego prędkość w przedziale od 70 do 120 km ■ Wojciech Zyska o Wolińskim Parku Narodowym: Na tle Wyspy Wolin to przysłowiowa „kość w gardle”. Pozostawiam park w dobrej kondycji. Odchodzę z podniesioną głową, dziękując jednocześnie wszystkim za współpracę i pomoc na rzecz ochrony tego parku – pisze w pożegnalnym liście dr inż. Wojciech Zyska, odwołany właśnie dyrektor Wolińskiego Parku Narodowego ■ „Do trumny ubierzcie mnie na różowo”. Wzruszający list pacjentki zapisany na kartkach książki ■ Międzyzdroje: Urzędnicy mogą liczyć na nagrody także w tym roku ■ Dyrektor MDK Artur Duszyński serdecznie zaprasza na wiosenne wydarzenia kulturalne: koncert muzyki włoskiej w wykonaniu Luigi Pagano Trio 5 marca o godz.19.00. 8 marca w Dniu Kobiet zapraszamy na spektakl komediowy Teatru Kameralnego ze Szczecina pt.,,Modliszka” z udziałem Michała Janickiego i Olgi Adamskiej. Wybitni aktorzy zapewnią moc zabawy i śmiechu do łez ■ Uwaga na fałszywych strażników granicznych. Dwójka mężczyzn w średnim wieku, ubranych na czarno udaje strażników granicznych i wchodzą do domów mieszkańców Świnoujścia. Jedna z mieszkanek Przytoru ostrzega mieszkańców naszych wysp przed „przebierańcami” ■ Miał ulubiony motyw obrazów: kolorowy samolocik. Zaskakujące, kiedy wiemy, gdzie się urodził, co przeżył. Rankiem, 25 lutego zmarł artysta malarz z Kamienia Pomorskiego, Stefan Jędrzejewski. 25 lutego 2019 roku rano, zmarł nasz: Ojciec, Dziadek, Brat, Wujek i Przyjaciel : artysta malarz Stefan Jędrzejewski. Wspaniały Człowiek, z otwartym sercem dla świata – piszą najbliżsi ■ Zaginął Krzysztof Peczko. Szukają go bliscy. Krzysztof Peczko jest mieszkańcem Unina i od dłuższego czasu nikt nie ma z nim kontaktu. Mieszkał w Uninie i bardzo często bywał w Świnoujściu. Widziany był ostatni raz październik - listopad w Berlinie, Spandau okolice metra. Ostatni kontakt z nim miałem mniej więcej we wrześniu. Ma niebieskie oczy 70 cm wzrostu, ciemny szatyn, jest szczupły. Ma tatuaż na prawym przedramieniu. Lubił luźne ciuchy. Numer kontaktowy +48789364769 ■ Kontynuujemy cykl artykułów związanych z realizacją projektu „Międzyzdroje - Morze Zieleni”. Koncepcja projektu opracowanego przez pracownię ze Szczecina „Górski Chmielewska Architekci” zakłada zagospodarowanie części promenady, terenów zielonych przy ul. Bohaterów Warszawy, na wysokości ul. Poprzecznej i Plażowej ■ Zapraszamy na konferencję prasową VIII Dni Kultury Żydowskiej ADLOJADA 2019, które odbędą się między 4 a 9 marca 2019 roku pod hasłem KULTURA I MEDIA. Spotkanie, podczas którego zaprezentowany zostanie szczegółowy program festiwalu, odbędzie się w poniedziałek, 25 lutego 2019 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Muzeum Narodowego w Szczecinie – Muzeum Tradycji Regionalnych przy ul. Staromłyńskiej 27. Zapraszam dziennikarzy i fotoreporterów ■ Dyrektor Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Wolinie informuje, że w związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w Wolinie, w dniu 14 lutego 2019 r. od godz. 12:00 do ok 15:00 nastąpi przerwa w dostawie wody dla mieszkańców m. Unin i Darzowice. Po wznowieniu dostawy może nastąpić okresowo podwyższona mętność wody. Za powstałe utrudnienia przepraszam - informuje dyrektor Adam Celiński ■ Burmistrz Międzyzdrojów Mateusz Bobek powołał Miejskiego Architekta w Międzyzdrojach. Jest nim doświadczony architekt z wizją i pasją swojego zawodu Robert Rachuta ■ Filip Szyszkowski wygrał wybory uzupełniające na radnego w Międzyzdrojach ■ W ramach wdrażania Programu „Czyste Powietrze”, którego celem jest zmniejszenie zanieczyszczenia w powietrzu, zapraszamy mieszkańców Gminy Dziwnów na spotkanie, które odbędzie się 14 lutego o godzinie 16.00 w skali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Dziwnowie (ul. Szosowa 5). Spotkanie poprowadzi Przedstawiciel Regionalny Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ■ Coraz więcej osób zatrutych tlenkiem węgla, w tym jeden przypadek w Kamieniu Pomorskim. 11 stycznia – Kamień Pomorski, ul. Dziwnowska – wezwanie do sparaliżowanej 31-letniej kobiety, która przebywała w mieszkaniu sama z 9-miesięcznym dzieckiem. Na miejscu stwierdzono wysokie stężenie tlenku węgla. Mama i dziecko zostali przewiezieni do szpitala - informuje Paulina Targaszewska rzecznik prasowy WSPR w Szczecinie ■ Olaf Lubaszenko: Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach będzie powracał do korzeni ■ Dużo nowości w kinie Eva. Aquaman, Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru, Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 oraz Underdog w kinie Eva od 25 stycznia 2019r. ■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■