POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [01.04.2013, 10:46:16] • Kamień Pomorski

Ukończył ZSP w Kamieniu Pomorskim. Jest Mistrzem Polski Cukierników

Ukończył ZSP w Kamieniu Pomorskim. Jest Mistrzem Polski Cukierników

fot. Lidl Polska

Kim jest cukiernik Kuchni Lidla, Paweł Małecki? Mistrzem! To bardzo utytułowany cukiernik, wielokrotny zdobywca laurów na konkursach cukierniczych w Polsce i na świecie. Autorytet w kręceniu lodów, tworzeniu pralin i cukierniczych dekoracji. Paweł jest absolwentem Zespołu Szkół Zawodowych w Kamieniu Pomorskim z roku 1995. Ukończył naukę w zawodzie kucharz. - Już w czasie pobytu w szkole przejawiał duże zainteresowanie gastronomią – zdradzają jego nauczyciele.

Do Pawła należy także rekord Guinnessa w pieczeniu największego tortu weselnego! Swoje doświadczenie, pasję i wiedzę wykorzystuje na co dzień jako kierownik produkcji działów lodów, dekoracji i pralin w renomowanej polskiej cukierni.

Jego doświadczenie doświadczenie, kulinarne wyczucie i pasję mogą teraz Podziwiać wszyscy Polacy. Stał się twarzą Kuchni Lidla. Podpatrując Pawła, można wzbogacać swój domowy cukierniczy warsztat o nowe pomysły, cukiernicze triki, ciekawostki i wiedzę.

Źródło: Lidl Polska


Zaktualizowano: Środa [03.04.2013, 11:56:25]

komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Czwartek [04.04.2013, 18:57:33] • [IP: 79.186.130.**]

Gratulacje !! Twoja pasja zawsze była widoczna i dużo pracy oraz samozaparcia...Popłaciło...Brawo, wybić się z małej mieścinki w Wielki Świat...Powodzenia

Gość • Środa [03.04.2013, 08:29:28] • [IP: 79.184.199.***]

brawo pawełku oby tak dalej

Gość • Wtorek [02.04.2013, 21:52:19] • [IP: 89.174.73.**]

pracowaliśmy razem w ąmberze w miedzyzdrojach!!

Gość • Wtorek [02.04.2013, 17:53:28] • [IP: 37.30.22.*]

gratulacje !! Wiejkowo

Gość • Wtorek [02.04.2013, 17:51:44] • [IP: 83.20.68.**]

zjadłam bym jego i te torty mniam mniam mniam

Gość • Wtorek [02.04.2013, 11:50:19] • [IP: 79.186.168.**]

"autorytet w kręceniu lodów" hahahah

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 23:47:10] • [IP: 83.21.232.***]

jaki słodki many...

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 23:44:36] • [IP: 81.219.206.**]

GRATUUUUUULACJE!!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 23:03:32] • [IP: 83.25.247.**]

BRAWO BRAWO BRAWO wiecej takich ludzi nie trzeba mieć matury stódiów magistra itp, itd. wystarczy zwykła zawodówka wyobrażnia ciężka praca nie siedzenie sobie z maturką w biurze i wiecznie mieć przerwy na kawke i ploteczki lub darmowe kontakty przez telefony z rodzinką PAWEŁ BRAWO pokazałeś że wioska wieśniaki to nie takie pustaki pozdrawiamy i trzymamy kciuki na dalszą kariere i życze mojemu synkowi aby trafił do ciebie do szkółki

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 22:34:07] • [IP: 83.23.144.**]

No Paweł kolego jesteś super mam nadzieje ze kiedyś spróbuję w końcu twoich wypieków:)Pozdrowionka dla ciebie od sylwi o

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 21:04:11] • [IP: 83.11.70.***]

GRATULACJE PAWEŁ-JA ZAWSZE WIERZYŁAM W CIEBIE.PIERWSZE KROKI STAWIAŁEŚ W PIASKACH.POZDRAWIAM KRYSTYNA H

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 20:52:59] • [IP: 37.30.84.***]

Moje gratulacje Pawcio :) Wiejkowo ;)

baba • Poniedziałek [01.04.2013, 20:04:24] • [IP: 83.8.119.***]

Brawo! Idź przed siebie i kochaj to co robisz! Każda szkoła uczy, uczniowie doskonalą się na Jej podstawach.Brawo dla Nauczycieli Pawła!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 19:48:22] • [IP: 87.205.61.***]

Jestes Wielki.

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 19:08:41] • [IP: 83.21.211.***]

A JA MYŚLAŁAM ŻE WARSZAWA przepraszam

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 17:50:21] • [IP: 83.8.126.***]

i to jest GOŚĆ !!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 17:50:06] • [IP: 83.21.217.**]

torty Pawla pierwsza klasa żelek wymieka pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 16:18:21] • [IP: 31.174.188.**]

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 12:17] • [IP: 83.21.202.***] TAKI MĄDRY CIEKAWE CZY TY POTRAFISZ ZROBIĆ CIASTO NA NALEŚNIKI ŁOSIU!! NIKT TAM NA KUCHNI NIE SIEDZI KAŻDY ZAPIERDZIELA PO TO SIĘ CHODZI DO SZKOŁY ŻEBY SIĘ NAUCZYĆ NAWET" CIASTA NA NALEŚNIKI" !!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 16:11:54] • [IP: 31.0.6.***]

Gratulacje Paweł ze tam swoje kwalifikacje podniosłeś i teraz jestes na szczycie i przynajmniej z wioski sie wyprowadziles i teraz napewno zadowolony jestes ze swoich pasji...pozdrawiam...

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 15:59:42] • [IP: 83.25.246.***]

WIEJKOWO!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 15:51:57] • [IP: 83.23.137.**]

Gratulacje. Mamy przykład nie docenia się pracowników po zawodówkach, a oni nieraz więcej potrafią nisz nie jeden po średnim, wystarczy tylko kochać to co się robi. JESZCZCZE RAZ GRATULACJE.

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 14:55:35] • [IP: 83.21.211.***]

a gdzie on teraz mieszka

Klata • Poniedziałek [01.04.2013, 14:35:56] • [IP: 89.174.73.**]

Razem pracowaliśmy w Międzyzdrojach w hotelu gwiazd:) Bardzo pozytywny gość a humorem rozbrajał wszystkich:P Pozdro Paweł Gratuluje :)

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 14:25:06] • [IP: 83.21.223.***]

ZSP to jest szajs. Ta szkola to totalna porażka, powinni to zamknąć. Nauczyciele tylko wykorzystują uczniów. Tam niczego się nie można nauczyć. Więcej się nauczyłem przez miesiąc w sezonie w pracy niż przez 3 lata w tej szkole na tych warsztatach.

Kulek • Poniedziałek [01.04.2013, 13:53:52] • [IP: 77.253.140.***]

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 12:17] • [IP: 83.21.202.***] Mów o sobie, bo założę się że wymiękłbyś przy mnie przy pierwszej serii Dań

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Zaginął Patryk Mirgos lat 24 Gmina Wolin. W/w w na początku sierpnia 2018 r., w godzinach popołudniowych, wyszedł z domu swojej babci w miejscowości Kołczewo i udał się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. RYSOPIS Wzrost: 175 cm; Waga: 60 kg; Budowa ciała: szczupła; Włosy: blond, krótkie; Kolor oczu: niebieskie; Twarz: owalna; Uszy: lekko odstające; Nos: duży, lekko okrągły; Uzębienie: pełne. W chwili zaginięcia ubrany był: w spodenki o długości ¾ koloru zielono – niebieskiego, rozpinaną bluzę z kapturem koloru niebieskiego. Na stopach miał klapki koloru granatowego. Jeśli posiadają Państwo informacje na temat zaginionego, prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kamieniu Pomorskim ■