POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [01.04.2013, 10:46:16] • Kamień Pomorski

Ukończył ZSP w Kamieniu Pomorskim. Jest Mistrzem Polski Cukierników

Ukończył ZSP w Kamieniu Pomorskim. Jest Mistrzem Polski Cukierników

fot. Lidl Polska

Kim jest cukiernik Kuchni Lidla, Paweł Małecki? Mistrzem! To bardzo utytułowany cukiernik, wielokrotny zdobywca laurów na konkursach cukierniczych w Polsce i na świecie. Autorytet w kręceniu lodów, tworzeniu pralin i cukierniczych dekoracji. Paweł jest absolwentem Zespołu Szkół Zawodowych w Kamieniu Pomorskim z roku 1995. Ukończył naukę w zawodzie kucharz. - Już w czasie pobytu w szkole przejawiał duże zainteresowanie gastronomią – zdradzają jego nauczyciele.

Do Pawła należy także rekord Guinnessa w pieczeniu największego tortu weselnego! Swoje doświadczenie, pasję i wiedzę wykorzystuje na co dzień jako kierownik produkcji działów lodów, dekoracji i pralin w renomowanej polskiej cukierni.

Jego doświadczenie doświadczenie, kulinarne wyczucie i pasję mogą teraz Podziwiać wszyscy Polacy. Stał się twarzą Kuchni Lidla. Podpatrując Pawła, można wzbogacać swój domowy cukierniczy warsztat o nowe pomysły, cukiernicze triki, ciekawostki i wiedzę.

Źródło: Lidl Polska


Zaktualizowano: Środa [03.04.2013, 11:56:25]

komentarzy: 33, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 33

Gość • Czwartek [04.04.2013, 18:57:33] • [IP: 79.186.130.**]

Gratulacje !! Twoja pasja zawsze była widoczna i dużo pracy oraz samozaparcia...Popłaciło...Brawo, wybić się z małej mieścinki w Wielki Świat...Powodzenia

Gość • Środa [03.04.2013, 08:29:28] • [IP: 79.184.199.***]

brawo pawełku oby tak dalej

Gość • Wtorek [02.04.2013, 21:52:19] • [IP: 89.174.73.**]

pracowaliśmy razem w ąmberze w miedzyzdrojach!!

Gość • Wtorek [02.04.2013, 17:53:28] • [IP: 37.30.22.*]

gratulacje !! Wiejkowo

Gość • Wtorek [02.04.2013, 17:51:44] • [IP: 83.20.68.**]

zjadłam bym jego i te torty mniam mniam mniam

Gość • Wtorek [02.04.2013, 11:50:19] • [IP: 79.186.168.**]

"autorytet w kręceniu lodów" hahahah

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 23:47:10] • [IP: 83.21.232.***]

jaki słodki many...

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 23:44:36] • [IP: 81.219.206.**]

GRATUUUUUULACJE!!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 23:03:32] • [IP: 83.25.247.**]

BRAWO BRAWO BRAWO wiecej takich ludzi nie trzeba mieć matury stódiów magistra itp, itd. wystarczy zwykła zawodówka wyobrażnia ciężka praca nie siedzenie sobie z maturką w biurze i wiecznie mieć przerwy na kawke i ploteczki lub darmowe kontakty przez telefony z rodzinką PAWEŁ BRAWO pokazałeś że wioska wieśniaki to nie takie pustaki pozdrawiamy i trzymamy kciuki na dalszą kariere i życze mojemu synkowi aby trafił do ciebie do szkółki

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 22:34:07] • [IP: 83.23.144.**]

No Paweł kolego jesteś super mam nadzieje ze kiedyś spróbuję w końcu twoich wypieków:)Pozdrowionka dla ciebie od sylwi o

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 21:04:11] • [IP: 83.11.70.***]

GRATULACJE PAWEŁ-JA ZAWSZE WIERZYŁAM W CIEBIE.PIERWSZE KROKI STAWIAŁEŚ W PIASKACH.POZDRAWIAM KRYSTYNA H

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 20:52:59] • [IP: 37.30.84.***]

Moje gratulacje Pawcio :) Wiejkowo ;)

baba • Poniedziałek [01.04.2013, 20:04:24] • [IP: 83.8.119.***]

Brawo! Idź przed siebie i kochaj to co robisz! Każda szkoła uczy, uczniowie doskonalą się na Jej podstawach.Brawo dla Nauczycieli Pawła!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 19:48:22] • [IP: 87.205.61.***]

Jestes Wielki.

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 19:08:41] • [IP: 83.21.211.***]

A JA MYŚLAŁAM ŻE WARSZAWA przepraszam

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 17:50:21] • [IP: 83.8.126.***]

i to jest GOŚĆ !!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 17:50:06] • [IP: 83.21.217.**]

torty Pawla pierwsza klasa żelek wymieka pozdrawiam

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 16:18:21] • [IP: 31.174.188.**]

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 12:17] • [IP: 83.21.202.***] TAKI MĄDRY CIEKAWE CZY TY POTRAFISZ ZROBIĆ CIASTO NA NALEŚNIKI ŁOSIU!! NIKT TAM NA KUCHNI NIE SIEDZI KAŻDY ZAPIERDZIELA PO TO SIĘ CHODZI DO SZKOŁY ŻEBY SIĘ NAUCZYĆ NAWET" CIASTA NA NALEŚNIKI" !!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 16:11:54] • [IP: 31.0.6.***]

Gratulacje Paweł ze tam swoje kwalifikacje podniosłeś i teraz jestes na szczycie i przynajmniej z wioski sie wyprowadziles i teraz napewno zadowolony jestes ze swoich pasji...pozdrawiam...

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 15:59:42] • [IP: 83.25.246.***]

WIEJKOWO!

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 15:51:57] • [IP: 83.23.137.**]

Gratulacje. Mamy przykład nie docenia się pracowników po zawodówkach, a oni nieraz więcej potrafią nisz nie jeden po średnim, wystarczy tylko kochać to co się robi. JESZCZCZE RAZ GRATULACJE.

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 14:55:35] • [IP: 83.21.211.***]

a gdzie on teraz mieszka

Klata • Poniedziałek [01.04.2013, 14:35:56] • [IP: 89.174.73.**]

Razem pracowaliśmy w Międzyzdrojach w hotelu gwiazd:) Bardzo pozytywny gość a humorem rozbrajał wszystkich:P Pozdro Paweł Gratuluje :)

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 14:25:06] • [IP: 83.21.223.***]

ZSP to jest szajs. Ta szkola to totalna porażka, powinni to zamknąć. Nauczyciele tylko wykorzystują uczniów. Tam niczego się nie można nauczyć. Więcej się nauczyłem przez miesiąc w sezonie w pracy niż przez 3 lata w tej szkole na tych warsztatach.

Kulek • Poniedziałek [01.04.2013, 13:53:52] • [IP: 77.253.140.***]

Gość • Poniedziałek [01.04.2013, 12:17] • [IP: 83.21.202.***] Mów o sobie, bo założę się że wymiękłbyś przy mnie przy pierwszej serii Dań

Oglądasz 1-25 z 33
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Dziś rozpoczęła się akcja protestacyjna związków zawodowych, które działają w Morskiej Służbie Poszukiwania i Ratownictwa. Powodem oflagowania siedzib są między innymi bardzo niskie zarobki. Jak powiedział nam jeden z pracowników, przedstawiciel związków zawodowych SARu - Jesteśmy jedyną grupą pracowniczą, która dotyka wręcz dyskryminacja, bo za każdą godzinę bycia w gotowości by podjąć akcję ratowniczą dostajemy zaledwie 2 zł i 57 groszy. Jest to niezgodne z jakimikolwiek przepisami. Próbujemy rozmawiać z dyrekcją na ten temat od wielu miesięcy. A od lutego jesteśmy w sporze zbiorowym. Niestety od tego czasu dyrekcja nie znalazła czasu na rozmowę z nami ■ Mężczyzna jadący w kierunku Świnoujścia, przysnął za kierownicą. Miało to miejsce koło Płocina, na wzniesieniu DK3. Samochód zjechał do rowu. W czwartek o godzinie 9.00, kierowca ze Świnoujścia, wracając do domu, zasnął za kierownicą. Miało to miejsce na wzniesieniu drogi krajowej nr.3, koło Płocina ■ Na parkurze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Benicach odbyły się kolejne zawody jeździeckie. Rozgrywano je w siedmiu kategoriach. Pogoda dopisała, a organizatorzy zadbali o liczne dodatkowe atrakcje ■ Znaleziono jacht. Gdzie jest jego załoga? Znaleziony na mieliźnie jacht z pewnością miał załogę. Nikogo na nim jednak nie ma. W akcję poszukiwawczą zaangażowały się służby SAR, WOPR i jednostka pływająca Straży Granicznej z Pomorskiego dywizjonu. Oprócz pontonu SAR do akcji zaangażowano policyjną łódź i drona. Na Zalewie Szczecińskim, niedaleko jeziora Wicko trwają poszukiwania osoby lub osób, które wczoraj wypłynęły jachtem na ten akwen ■ CBA składa zawiadomienie do prokuratury ws. nieprawidłowości w gminie Międzyzdroje ■ ENEA informuje: Ostromice bez prądu - sprawdź, kiedy 2019-06-07, w godzinach: 08:00-10:00, 15:00-17:00 w miejscowości Ostromice 58, 59, 60, maszt GSM ■ Pociąg relacji Świnoujście - Warszawa przejechał mężczyznę. Po godzinie 21.00 na wysokości Wysokiej Kamieńskiej doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna wpadł pod pociąg pośpieszny, który jechał w kierunku Szczecina. Ofiara wypadku straciła życie na miejscu ■ PIS w Kamieniu Pomorskim domaga się rzeczywistych działań w sprawie szpitala ■