POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [27.03.2013, 12:10:43] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Piotr Bahrynowski (w tle) prowadzi zespół siatkarek ręcznych Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy Otton.( fot. Organizator )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma nowego dyrektora. - Kandydat spełnił wszystkie warunki formalne, posiada duże doświadczenie zawodowe, a w rozmowie rekrutacyjnej wykazał się dobrą znajomością zakresem zadań zarówno całego zespołu, jak i danego stanowiska – czytamy w uzasadnieniu wyboru.

- Zaprezentował koncepcję kierowania i funkcjonowania placówki MOSiR, która pozwala sądzić, iż kandydat w pełni nawiąże się z powierzonych mu obowiązków i będzie kierować powierzoną mu jednostką w sposób kompetentny – informuje burmistrz Kamienia Pomorskiego.


komentarzy: 88, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 88

Gość • Środa [22.10.2014, 15:35:33] • [IP: 83.27.199.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [21.05.2014, 11:05:45] • [IP: 89.66.108.***]

Jego córka po" finale" lubi długo bawić się" mleczkiem" - wylewać z buzi na podłogę i zlizywać. Na koniec wszystko połyka i robią jej się takie duże oczy ze szczęścia. Lubi też gdy bawi się z nią trzech lub więcej chłopców na raz. Wszystkich pomieści, taka wygimnastykowana!

Gość • Środa [22.01.2014, 12:43:41] • [IP: 193.24.14.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.01.2014, 01:28:56] • [IP: 83.25.148.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [07.01.2014, 10:06:21] • [IP: 83.11.94.**]

do gościa IP 178235 z06.01.godz 21.07 absplotnie nie są to oszczerstwa, ale prosze zapoznac się z wyrokiem SN Izbą CYWILNĄ sprawa CR438/82, która mówi; osoba, która wiedziała, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu razem z nim tą jazdę odbyła godzi się z ujemnymi następstwami takiego postępowania co nalezy ocenić jako przyczynienia sie do wypadku.SPRAWCA WYPADKU na pewno będzie miał obrońcę i to z urzędu bo tak mu się należy więc obrona jego będzie jak najbardziej powoływać się i za obronę będzie brała to, że pasażer wiedział, a nic nie zrobił, żeby wstrzymać od takiego czynu. Więć kto pisze, że to jest oszczerstwo jest w błedzie i nie zna absolutnie prawa kk i kpk oraz KC

Gość • Wtorek [07.01.2014, 08:16:37] • [IP: 62.69.207.***]

Pan Piotr B. od zawsze był w porządku człowiekiem. W Gimnazjum jak dobrze pamiętam miałam z nim WF. Natomiast Adę też dobrze znałam. Należała do skromnych i wartościowych dziewczyn. To, że jej nie wyszło w poprzednim małżeństwie-zdarza się. A że związała się z Mateuszem-jej wybór. Szczerze-gdyby mój facet wsiadł po pijaku do samochodu-zrobiłabym wszystko aby go powstrzymać (choć wiem, że by tego nie zrobił) jednak jakby to nic nie dało- nie puściłabym go samego. Próbowałabym na pewno zabrać kluczyki a w najgorszym wypadku podczas jazdy zaciągnęłabym hamulec ręczny. Chociaż to tylko tak się łatwo mówi- to są sekundy-człowiek w takich chwilach nie myśli. I darujcie sobie takie głupie komentarze na temat Ady rodziców czy rodziców Mateusza. Oni wychowali z pewnością najlepiej jak potrafili, a Ada i Mateusz są dorośli. Czasami człowiek wychowa dziecko na super człowieka, a ono wpadnie w złe towarzystwo i nie mamy na to wpływu. Oczywiście współczuje rodzinom ofiar i rodzicom Ady i Mateusza.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 23:58:38] • [IP: 188.147.123.**]

Nic takiego nie zrobiła, tylko trochę się obracała w środowisku patologii.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 21:07:27] • [IP: 178.235.186.*]

jestescie nienormalni, ta dziewczyna jego corka nic zlego nie zabila, mogla wsiasc to wsiadla i to je sprawa i nie poelnila przestepstwa ze to zrobila, a wy mam nadzieje ze pojdziecie do wiezienia za te oszczerstwa

Gość • Niedziela [05.01.2014, 13:52:21] • [IP: 83.11.149.***]

byłą mężatką i chyba nazywałAa się PAWLAK, czy ona pracuje w PGK Kamień Pomorski za sekretarkę napiszcie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 22:55:01] • [IP: 89.65.2.***]

Ta jego córcia była mężatką. Przynajmniej tak wynikało ze zdjęcia, które B* miał na swoim profilu nk.pl (notabene już go skasował). Czy ktoś wie dlaczego nie żyła z mężem tylko z tą patologią sokołem?

Gość • Sobota [04.01.2014, 21:46:20] • [IP: 83.242.65.**]

Ciężko go oceniać, ale mi nawet go trochę szkoda. Mimo wszystko wygląda na przyzwoitego człowieka, wątpię, by tak źle córkę wychował, a teraz musi za nią nadstawiać karku. Znacznie bardziej prawdopodobne mi się wydaje, że dziewczyna chciała się zbuntować przeciw rodzicom i dlatego przystała do środowiska patoli, zgodnie z powiedzeniem" na złość mamie odmrożę sobie uszy". IMHO rodzice okazali się słabymi psychologami, że nie potrafili poradzić sobie z takim młodzieńczym buntem, ale niekoniecznie złymi wychowawcami.

Gość • Sobota [04.01.2014, 19:57:17] • [IP: 83.25.166.***]

uważam, że broniąc patologicznej córeczki broni siebie samego, gdyż jest osobą publiczną, a tu pech córeczka pokazała jak wygląda ich życie w rodzinie. A żona tego dyrektorka jako osoba w katedrze przygotowująca do sakramentu nie potrafiła też zaradzić i wskazać ścieżkę normalnego zycia dla córuni. Musiała stać się tragedia obcych ludzi, aby zrozumieli kim jest naprawe ich córeczka.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:55:31] • [IP: 83.11.173.**]

Jesteście niepoważni, niedługo wszyscy będą winni, tylko nie pijany kierowca. Trudno odpowiadać za czyny dorosłych dzieci. Was pewnie też rodzice nie wychowywali na internetowe hieny. Nie znam tego człowieka, ale nie zakładam, że w mordercy, pijaku i złodzieju widział dla córki idealnego partnera i aprobował ich związek. Ona sama postępowała skrajnie głupio i bezmyślnie zadając się z kimś takim, ale nie zmienia to faktu, że samochód prowadził ten dresiarz. Podejrzewam ponadto, że gdyby współpasażerem był mężczyzna, to pod jego adresem nie wylałoby się tyle jadu, co wobec tej dziewczyny. W Polsce niestety mamy tendencję do obdzielania winą wszystkich i zdejmowania jej ze sprawcy - nie inaczej jest w tej sprawie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:16:53] • [IP: 178.42.170.**]

Broń pan dalej córeczki zakłamuj rzeczywistość. Ale pamiętaj Pan nie jesteście anonimowi a ludziom nerwy puszczają coraz bardziej !

pan z wawy • Sobota [04.01.2014, 12:14:32] • [IP: 89.70.154.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [04.01.2014, 09:22:15] • [IP: 95.160.163.***]

Hahahaha gratuluję wyboru :) Ja to bym go wybrał na prowadzącego jakiś program w telewizji hmmm... może, , Super nianie" albo, , Surowi rodzice" :) Może coś nowego, , Jak wychować łysego dresiarza". To takie normalne tatuś na stanowisku a synek naćpany rozbija się BMW :) Umiał uczyć ale swojego nie wychował - zawsze tak jest. To chyba z powodu, iż człowiek poświęca się dla innych, chce być dla nich jak rodzic a o swoich dzieciach zapomina - to chyba jakaś przypadłość nauczycielska.

Gość • Sobota [04.01.2014, 00:42:07] • [IP: 83.10.227.**]

* z rodziną powinien wyjechać z Polski na rok czasu, chociaż córka może trafić do wiezienia za współudział w morderstwie.

Gość • Piątek [03.01.2014, 21:03:36] • [IP: 109.243.241.***]

Córcia blachara

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:35:27] • [IP: 79.187.18.***]

Pogratulować tatusiowi córeczki, która z pijanym ćpunem zagrała w żywe kręgle.

Gośćkobieta • Piątek [03.01.2014, 17:08:08] • [IP: 83.11.227.**]

patologiczna córeczka pokazała z jakiego domu się wywodzi.NATYCHMIAST Z NIĄ DO KRYMINAŁU JEST WSPÓŁWINNA ŚMIERCI TYLE NIEWINNYCH OSÓB. Obojętnie ile ma lat, za taki czyn odpowiada cała jej rodzina tym bardziej ojciec nauczyciel. dlaczego ojciec stawa w jej obronie, aby nie znalazła się w kryminale przecież ma krew na ręku, a w sumieniu brud i syf za to co zrobiła.

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:36:59] • [IP: 83.30.15.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:21:52] • [IP: 79.189.74.**]

Proponuję zbluzgać jeszcze jej matkę, ciotkę, babcię, dziadka i wszystkich na literę B. Co Czemu ten człowiek winien, że się n a nim tak wyżywacie?? Spokojnie, karma, którą tu siejecie powraca mocniejsza zawistne, plujące jadem polactwo... tfuu!

Gość • Piątek [03.01.2014, 15:56:55] • [IP: 46.128.140.***]

Ta kobieta ma 26 lat!! Czemu winien jest ojciec lub matka? Odpowiedzialnosc mozna brac za dzieci a nie za doroslych ludzi.

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:25:47] • [IP: 83.9.36.**]

Zostawcie Bogu ducha winnego człowieka hieny!

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:09:01] • [IP: 89.70.66.**]

Świetnie Pan wychował córkę ADRIANE BAHRYNDOWSKĄ, która pozwoliła prowadzić pijanemu i naćpanemu mordercy. Czy swoimi podopiecznymi również Pa się zajmie na takim poziomie?? Przekaże takie wartości...plunęłabym w twarz Pańskiej małej blacharze...wstyd. ZERO wartości.

Oglądasz 1-25 z 88
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burmistrz Dziwnowa będzie kandydował w kolejnych wyborach. Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak ogłosił, że będzie kandydował na kolejna kadencje. Podsumował też ostatnie 7 lat rządów. Na inwestycje wydano 100 milionów zł, ze środków zewnętrznych pozyskano 60 milionów. Zadłużenie gminy jest tak małe,że roczne wydatki na inwestycje są większe niż cały dług gminy ■ Spotkanie Burmistrza z mieszkańcami Mechowa. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk w piątek 16 lutego spotkał się z mieszkańcami Mechowa. Na spotkaniu mieszkańcy przekazali Burmistrzowi Golczewa swoje najważniejsze potrzeby. Na pierwszy plan wysunął się temat budowy świetlicy wiejskiej. Burmistrz Danieluk przedstawił projekt powstania tejże świetlicy w podziale na kolejne etapy prac. W dalszej części spotkania prowadzono ożywioną dyskusję na pozostałe tematy interesujące mieszkańców m.in. na temat doposażenia placu zabaw czy naliczania tzw. podatku od deszczówki • Wysoka Kamieńska Próbowali obrabować dom, ale wpadli na gorącym uczynku! Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu kamieńskiego! ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Ostromic poruszony brakiem dbałości tamtejszych władz o czystość miasta i jego okolic. Czytelnik zwraca uwagę na stos styropianu, wyrzucony prawdopodobnie po jakiejś budowie. Kawałki tego materiału są rozrzucone bezładnie, szpecąc okolicę. Dodaje też, że na terenie pobliskich nieczynnych żwirowni mieszkańcy urządzili sobie dzikie wysypiska śmieci ■ Wyjątkowa i odważna decyzja burmistrza. Co na to mieszkańcy? Dziś Środa Popielcowa. Dla katolików czas pokuty, posypania głowy popiołem. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk także zrobił rachunek sumienia i jak widać, chce zmienić swoje życie. Pan burmistrz opublikował na swoim Facebooku post, w którym pokazał zaświadczenie medyczne o przyjęciu Esperalu. Czyli powszechnie znanego leku, który wszywa się osobom z problemami alkoholowymi ■ Prawo i Sprawiedliwość zwiększa swoje wpływy w powiecie kamieńskim ■ Zarząd Dróg Powiatowych energicznie zaczął wycinkę niebezpiecznych i starych drzew przy drogach powiatowych. Do wycięcia w całym powiecie takich drzew jest nie dziesiątki, ale tysiące. Sami by tego nie dali rady, dlatego zlecenia wycinki drzew będą wykonywać też inne podmioty gospodarcze. Od 8 lutego zaczęto wycinać drzewa na fragmencie drogi powiatowej w Wapnicy, gmina Międzyzdroje ■ Przed kamieński Ratusz wróci flaga Unii Europejskiej. a jeden z trzech masztów stojących przed kamieńskim Ratuszem już niebawem powróci flaga Unii Europejskiej. Stanie się to za sprawą radnej Jadwigi Cuber ■ W piątek około godziny 17:30 Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim zaalarmowane zostało o pożarze mieszkania na drugim piętrze w budynku przy ulicy Szpitalnej nr 1 w Kamieniu Pomorskim. Dzięki dzielności strażaków pożar szybko zlokalizowano i zgaszono. Nikt w pożarze nie ucierpiał ■ Od 01 lutego 2018 r. Gmina Wolin ma nowego zastępcę Burmistrza, którym została pani Małgorzata Wójcik, dotychczasowa kierownik referatu Budownictwa, Infrastruktury i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Wolinie ■ W sali odpraw kamieńskiej komendy odbyła się odprawa, podsumowująca pracę funkcjonariuszy naszego powiatu w 2017 roku. Udział w niej wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski, Starosta Kamieński Józef Malec, burmistrzowie gmin powiatu kamieńskiego, a także przedstawiciele organów i instytucji współpracujących z Policją. ■ Rada Miejska Kamienia Pomorskiego podjęła w dniu 24 listopada 2017 roku Uchwałę Nr XL/365/17 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez Gminę Kamień Pomorski porozumień w sprawie powierzenia Gminie Kamień Pomorski zadania publicznego w zakresie prowadzenia i kierowania do Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamieniu Pomorskim uczestników z terenu gmin: Dziwnów, Świerzno, Golczewo ■ Miłym akcentem zakończył się pierwszy semestr nauki w Szkole Podstawowej w Dziwnowie, ponieważ aż 6 naszych uczniów zakwalifikowało się do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie ■ 43 - letni mieszkaniec gminy Wolin znieważył policjantów! Był pijany, miał ponad 3 promile! ■ Głębokie, że wpada całe koło samochodu. Mieszkańcy wysypują gruz i popiół, ale i to już nie pomaga przy tak częstych opadach deszczu. Tak wygląda od zeszłego lata droga na osiedle i cmentarz komunalny w Świerznie. Wąska droga o bardzo małej nośności bywała też nadużywana przez transporty rolnicze, o czym w czasie żniw alarmowali mieszkańcy ■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■