POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [27.03.2013, 12:10:43] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Piotr Bahrynowski (w tle) prowadzi zespół siatkarek ręcznych Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy Otton.( fot. Organizator )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma nowego dyrektora. - Kandydat spełnił wszystkie warunki formalne, posiada duże doświadczenie zawodowe, a w rozmowie rekrutacyjnej wykazał się dobrą znajomością zakresem zadań zarówno całego zespołu, jak i danego stanowiska – czytamy w uzasadnieniu wyboru.

- Zaprezentował koncepcję kierowania i funkcjonowania placówki MOSiR, która pozwala sądzić, iż kandydat w pełni nawiąże się z powierzonych mu obowiązków i będzie kierować powierzoną mu jednostką w sposób kompetentny – informuje burmistrz Kamienia Pomorskiego.


komentarzy: 88, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 88

Gość • Środa [22.10.2014, 15:35:33] • [IP: 83.27.199.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [21.05.2014, 11:05:45] • [IP: 89.66.108.***]

Jego córka po" finale" lubi długo bawić się" mleczkiem" - wylewać z buzi na podłogę i zlizywać. Na koniec wszystko połyka i robią jej się takie duże oczy ze szczęścia. Lubi też gdy bawi się z nią trzech lub więcej chłopców na raz. Wszystkich pomieści, taka wygimnastykowana!

Gość • Środa [22.01.2014, 12:43:41] • [IP: 193.24.14.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.01.2014, 01:28:56] • [IP: 83.25.148.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [07.01.2014, 10:06:21] • [IP: 83.11.94.**]

do gościa IP 178235 z06.01.godz 21.07 absplotnie nie są to oszczerstwa, ale prosze zapoznac się z wyrokiem SN Izbą CYWILNĄ sprawa CR438/82, która mówi; osoba, która wiedziała, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu razem z nim tą jazdę odbyła godzi się z ujemnymi następstwami takiego postępowania co nalezy ocenić jako przyczynienia sie do wypadku.SPRAWCA WYPADKU na pewno będzie miał obrońcę i to z urzędu bo tak mu się należy więc obrona jego będzie jak najbardziej powoływać się i za obronę będzie brała to, że pasażer wiedział, a nic nie zrobił, żeby wstrzymać od takiego czynu. Więć kto pisze, że to jest oszczerstwo jest w błedzie i nie zna absolutnie prawa kk i kpk oraz KC

Gość • Wtorek [07.01.2014, 08:16:37] • [IP: 62.69.207.***]

Pan Piotr B. od zawsze był w porządku człowiekiem. W Gimnazjum jak dobrze pamiętam miałam z nim WF. Natomiast Adę też dobrze znałam. Należała do skromnych i wartościowych dziewczyn. To, że jej nie wyszło w poprzednim małżeństwie-zdarza się. A że związała się z Mateuszem-jej wybór. Szczerze-gdyby mój facet wsiadł po pijaku do samochodu-zrobiłabym wszystko aby go powstrzymać (choć wiem, że by tego nie zrobił) jednak jakby to nic nie dało- nie puściłabym go samego. Próbowałabym na pewno zabrać kluczyki a w najgorszym wypadku podczas jazdy zaciągnęłabym hamulec ręczny. Chociaż to tylko tak się łatwo mówi- to są sekundy-człowiek w takich chwilach nie myśli. I darujcie sobie takie głupie komentarze na temat Ady rodziców czy rodziców Mateusza. Oni wychowali z pewnością najlepiej jak potrafili, a Ada i Mateusz są dorośli. Czasami człowiek wychowa dziecko na super człowieka, a ono wpadnie w złe towarzystwo i nie mamy na to wpływu. Oczywiście współczuje rodzinom ofiar i rodzicom Ady i Mateusza.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 23:58:38] • [IP: 188.147.123.**]

Nic takiego nie zrobiła, tylko trochę się obracała w środowisku patologii.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 21:07:27] • [IP: 178.235.186.*]

jestescie nienormalni, ta dziewczyna jego corka nic zlego nie zabila, mogla wsiasc to wsiadla i to je sprawa i nie poelnila przestepstwa ze to zrobila, a wy mam nadzieje ze pojdziecie do wiezienia za te oszczerstwa

Gość • Niedziela [05.01.2014, 13:52:21] • [IP: 83.11.149.***]

byłą mężatką i chyba nazywałAa się PAWLAK, czy ona pracuje w PGK Kamień Pomorski za sekretarkę napiszcie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 22:55:01] • [IP: 89.65.2.***]

Ta jego córcia była mężatką. Przynajmniej tak wynikało ze zdjęcia, które B* miał na swoim profilu nk.pl (notabene już go skasował). Czy ktoś wie dlaczego nie żyła z mężem tylko z tą patologią sokołem?

Gość • Sobota [04.01.2014, 21:46:20] • [IP: 83.242.65.**]

Ciężko go oceniać, ale mi nawet go trochę szkoda. Mimo wszystko wygląda na przyzwoitego człowieka, wątpię, by tak źle córkę wychował, a teraz musi za nią nadstawiać karku. Znacznie bardziej prawdopodobne mi się wydaje, że dziewczyna chciała się zbuntować przeciw rodzicom i dlatego przystała do środowiska patoli, zgodnie z powiedzeniem" na złość mamie odmrożę sobie uszy". IMHO rodzice okazali się słabymi psychologami, że nie potrafili poradzić sobie z takim młodzieńczym buntem, ale niekoniecznie złymi wychowawcami.

Gość • Sobota [04.01.2014, 19:57:17] • [IP: 83.25.166.***]

uważam, że broniąc patologicznej córeczki broni siebie samego, gdyż jest osobą publiczną, a tu pech córeczka pokazała jak wygląda ich życie w rodzinie. A żona tego dyrektorka jako osoba w katedrze przygotowująca do sakramentu nie potrafiła też zaradzić i wskazać ścieżkę normalnego zycia dla córuni. Musiała stać się tragedia obcych ludzi, aby zrozumieli kim jest naprawe ich córeczka.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:55:31] • [IP: 83.11.173.**]

Jesteście niepoważni, niedługo wszyscy będą winni, tylko nie pijany kierowca. Trudno odpowiadać za czyny dorosłych dzieci. Was pewnie też rodzice nie wychowywali na internetowe hieny. Nie znam tego człowieka, ale nie zakładam, że w mordercy, pijaku i złodzieju widział dla córki idealnego partnera i aprobował ich związek. Ona sama postępowała skrajnie głupio i bezmyślnie zadając się z kimś takim, ale nie zmienia to faktu, że samochód prowadził ten dresiarz. Podejrzewam ponadto, że gdyby współpasażerem był mężczyzna, to pod jego adresem nie wylałoby się tyle jadu, co wobec tej dziewczyny. W Polsce niestety mamy tendencję do obdzielania winą wszystkich i zdejmowania jej ze sprawcy - nie inaczej jest w tej sprawie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:16:53] • [IP: 178.42.170.**]

Broń pan dalej córeczki zakłamuj rzeczywistość. Ale pamiętaj Pan nie jesteście anonimowi a ludziom nerwy puszczają coraz bardziej !

pan z wawy • Sobota [04.01.2014, 12:14:32] • [IP: 89.70.154.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [04.01.2014, 09:22:15] • [IP: 95.160.163.***]

Hahahaha gratuluję wyboru :) Ja to bym go wybrał na prowadzącego jakiś program w telewizji hmmm... może, , Super nianie" albo, , Surowi rodzice" :) Może coś nowego, , Jak wychować łysego dresiarza". To takie normalne tatuś na stanowisku a synek naćpany rozbija się BMW :) Umiał uczyć ale swojego nie wychował - zawsze tak jest. To chyba z powodu, iż człowiek poświęca się dla innych, chce być dla nich jak rodzic a o swoich dzieciach zapomina - to chyba jakaś przypadłość nauczycielska.

Gość • Sobota [04.01.2014, 00:42:07] • [IP: 83.10.227.**]

* z rodziną powinien wyjechać z Polski na rok czasu, chociaż córka może trafić do wiezienia za współudział w morderstwie.

Gość • Piątek [03.01.2014, 21:03:36] • [IP: 109.243.241.***]

Córcia blachara

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:35:27] • [IP: 79.187.18.***]

Pogratulować tatusiowi córeczki, która z pijanym ćpunem zagrała w żywe kręgle.

Gośćkobieta • Piątek [03.01.2014, 17:08:08] • [IP: 83.11.227.**]

patologiczna córeczka pokazała z jakiego domu się wywodzi.NATYCHMIAST Z NIĄ DO KRYMINAŁU JEST WSPÓŁWINNA ŚMIERCI TYLE NIEWINNYCH OSÓB. Obojętnie ile ma lat, za taki czyn odpowiada cała jej rodzina tym bardziej ojciec nauczyciel. dlaczego ojciec stawa w jej obronie, aby nie znalazła się w kryminale przecież ma krew na ręku, a w sumieniu brud i syf za to co zrobiła.

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:36:59] • [IP: 83.30.15.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:21:52] • [IP: 79.189.74.**]

Proponuję zbluzgać jeszcze jej matkę, ciotkę, babcię, dziadka i wszystkich na literę B. Co Czemu ten człowiek winien, że się n a nim tak wyżywacie?? Spokojnie, karma, którą tu siejecie powraca mocniejsza zawistne, plujące jadem polactwo... tfuu!

Gość • Piątek [03.01.2014, 15:56:55] • [IP: 46.128.140.***]

Ta kobieta ma 26 lat!! Czemu winien jest ojciec lub matka? Odpowiedzialnosc mozna brac za dzieci a nie za doroslych ludzi.

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:25:47] • [IP: 83.9.36.**]

Zostawcie Bogu ducha winnego człowieka hieny!

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:09:01] • [IP: 89.70.66.**]

Świetnie Pan wychował córkę ADRIANE BAHRYNDOWSKĄ, która pozwoliła prowadzić pijanemu i naćpanemu mordercy. Czy swoimi podopiecznymi również Pa się zajmie na takim poziomie?? Przekaże takie wartości...plunęłabym w twarz Pańskiej małej blacharze...wstyd. ZERO wartości.

Oglądasz 1-25 z 88
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Uwaga, mieszkańcy rejonu Golczewo - zabraknie prądu. ENEA Operator informuje o planowanych przerwach w dostawie prądu w rejonie Golczewo. 12 grudnia 2016r. od godziny 10:00 do 13:00 planowane jest wyłączenie w miejscowościach Balbiców 1,2,3,4 i Sosnowice 4,5. ■ UWAGA! Jak informuje centrum meteorologiczne MeteoSky, od godz. 19:00 dnia 07-12-2016 do godz. 11:00 dnia 08-12-2016 prognozuje się wystąpienie słabych opadów deszczu, które w połączeniu z wychłodzonymi nawierzchniami dróg i chodników powodować będą gołoledź! ■ Po miesiącach ukończono budowę zejścia technicznego na plażę w Międzywodziu na ulicy Szkolnej wraz ze schodami na promenadę ■ Właścicielu, sprzątaj po swoim psie! Problem psich kup jest wciąż aktualny. Mimo licznych koszy i śmietników, nie wszyscy posiadacze czworonogów z nich korzystają. Przyzwyczajeni do swobodnego wypuszczania psa na trawnik, zatrzymywania się na chodniku, pozostawiają psie odchody i beztrosko kontynuują spacer. Taka sytuacja ma miejsce w każdej miejscowości. ■ Ponad 880 tysięcy złotych wynagrodzenia dla prezesów pięciu międzyzdrojskich spółek! W październiku jeden z naszych Czytelników pytał po co gminie Międzyzdroje takie spółki jak: Nowe Centrum czy Promenada? Ile kosztuje gminę utrzymanie ich prezesów i zarządów? Tego typu działalność mogłoby prowadzić przecież MTBS, tak jak funkcjonuje to np. w Kamieniu Pomorskim. Z tymi pytaniami zwróciliśmy się wówczas do burmistrza Międzyzdrojów. Leszek Dorosz przekonywał, że międzyzdrojskie spółki to innowacyjne zarządzanie, inwestycje, ochrona lokalnych miejsc pracy oraz wiele innych korzyści dla rozwoju gminy ■ Butla z gazem przyczyną wybuchu w mieszkaniu. Jedna osoba ranna. Dramatyczne chwile przeżyli mieszkańcy ulicy Myśliwskiej w Międzyzdrojach. Tuż przed godziną 22:00 usłyszeli wybuch. Jak się okazało, przyczyną był gaz, który eksplodował na parterze w jednym z domów. Na skutek wybuchu zostały wyrwane framugi okienne i szyby, zniszczeniu uległa też ściana frontowa budynku ■ Na trasie Wysoka Kamieńska - Parłówko volvo uderzyło w drzewo. Dwoje dzieci w szpitalu. Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej numer 108, między Wysoką- Kamieńską a Parłówkiem. Kierująca volvo, 36- letnia kobieta zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo. Uderzenie było na tyle silne, że drzewo przechyliło się na linię energetyczną. Na miejsce oprócz ratowników medycznych wezwano także pogotowie energetyczne i straż pożarną. Jak podaje policja, w wypadku nikt nie ucierpiał. - Dwoje dzieci, które podróżowały osobówką zostały przewiezione na obserwację do szpitala w Szczecinie- informuje rzecznik kamieńskiej policji, Aleksandra Berenda ■ W jednym z mieszkań w tej niewielkiej miejscowości w gminie Wolin ujawniono zwłoki. Na ciało 70- letniego mężczyzny natknęła się właścicielka mieszkania, które starszy mężczyzna od niej wynajmował. Jak podaje policja, zgon nastąpił z przyczyn naturalnych ■ Po 44 latach w Wysokiej Kamieńskiej znowu sesja samorządu terytorialnego■ ENEA Operator sp. z o.o. informuje o planowanym wyłączeniu Kamień Pomorski w dniach: 2016-12-01, w godzinach: 1 gru 09:00 - 1 gru 14:00 w miejscowości Żółcino ■ Co dalej z oświatą w gminie Międzyzdroje? Środowa debata w MDK-u. Planowana reforma oświatowa wzbudza wśród różnych środowisk wiele emocji i kontrowersji. „Jak najmniej boleśnie” przez nią przejść dyskutowano w ramach zorganizowanego przez Burmistrza Międzyzdrojów Forum, w dniu 23 listopada br. w sali teatralnej Międzynarodowego Domu Kultury. W spotkaniu uczestniczyło niemal całe grono pedagogiczne Gimnazjum nr 1, przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Międzyzdrojach, Szkoły Podstawowej nr 2 w Wapnicy, Przedszkola Miejskiego, Radni Rady Miejskiej, oraz przedstawiciele instytucji i rodzice - mieszkańcy Międzyzdrojów i sołectw. ■ Zachodniopomorskie zagrożone ptasią grypą! Wojewoda zachodniopomorski Krzysztof Kozłowski podpisał rozporządzenie w sprawie określenia obszarów zagrożenia wystąpieniem „Wysoce zjadliwej grypy ptaków” wywołanej przez wirus grypy ptaków podtyp H5N8 oraz nakazów i zakazów obowiązujących na tych obszarach ■ Dywersyfikacja dostaw źródeł energii jako podstawowy element bezpieczeństwa Państwa. W dniach 23-25 listopada 2016 roku w Międzyzdrojach odbywa się międzynarodowa konferencja naukowa „Dywersyfikacja dostaw źródeł energii jako podstawowy element bezpieczeństwa Państwa”. Organizatorami konferencji była Komenda Wojewódzka Policji w Szczecinie, Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz System S.A. , Polska Grupa Energetyczna PGE S.A. oraz Grupa Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A ■ Wspólne robienie świątecznych kartek w DPS Śniatowo. Nadchodzą święta Bożego Narodzenia, więc kolejny raz członkowie Stowarzyszenia UTW wybrali się do Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie, aby pomóc pensjonariuszom przy robieniu świątecznych kartek ■ OTRZĘSINY SHOW w Gimnazjum w Świerznie. 22 listopada 2016r. w Gimnazjum w Świerznie odbyła się coroczna impreza z okazji otrzęsin pierwszoklasistów. Uczniowie klasy IA z wychowawczynią p. Beatą Jaroszyńską i klasy IB z p. Jolantą Kalbarczyk zmagali się w wielu konkurencjach intelektualno-sportowych z dużą dawką humoru. „Sławne Koty”, „Czy znasz swojego wychowawcę?’, „Kocie powiedzenia”, „Jajeczny wyścig” to tylko niektóre z konkurencji, w których musieli sprawdzić się uczniowie klas pierwszych ■ Wstydliwy problem Międzyzdrojów, czyli… dlaczego tu tak śmierdzi? Latem są takie dni, że smród w pobliżu oczyszczalni ścieków nie pozwala zbliżać się do budynków tam ludziom wrażliwym na zapachy. Stara mała oczyszczalnia ścieków w Międzyzdrojach już od dawnaanie sprostać coraz większej liczbie przyłączanych do sieci obiektów ■ W Międzyzdrojach powstał eksklu nie jest w stzywny Lidl! 1 grudnia wielkie otwarcie! Nowy sklep sieci Lidl przy ulicy Niepodległości i Komunalnej w Międzyzdrojach może zachwycić nawet najbardziej wybrednych klientów. Ten ekskluzywny i przestrzenny market wyposażony w nowoczesne kasy i stoiska powstał w wyjątkowo ekspresowym tempie, bo w zaledwie pół roku! Już 1 grudnia mieszkańcy Międzyzdrojów oraz okolic będą mogli zrobić zakupy w nowym Lidlu ■