Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [27.03.2013, 12:10:43] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Piotr Bahrynowski (w tle) prowadzi zespół siatkarek ręcznych Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy Otton.( fot. Organizator )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma nowego dyrektora. - Kandydat spełnił wszystkie warunki formalne, posiada duże doświadczenie zawodowe, a w rozmowie rekrutacyjnej wykazał się dobrą znajomością zakresem zadań zarówno całego zespołu, jak i danego stanowiska – czytamy w uzasadnieniu wyboru.

- Zaprezentował koncepcję kierowania i funkcjonowania placówki MOSiR, która pozwala sądzić, iż kandydat w pełni nawiąże się z powierzonych mu obowiązków i będzie kierować powierzoną mu jednostką w sposób kompetentny – informuje burmistrz Kamienia Pomorskiego.


komentarzy: 87, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 87

Gość • Środa [21.05.2014, 11:05:45] • [IP: 89.66.108.***]

Jego córka po" finale" lubi długo bawić się" mleczkiem" - wylewać z buzi na podłogę i zlizywać. Na koniec wszystko połyka i robią jej się takie duże oczy ze szczęścia. Lubi też gdy bawi się z nią trzech lub więcej chłopców na raz. Wszystkich pomieści, taka wygimnastykowana!

Gość • Środa [22.01.2014, 12:43:41] • [IP: 193.24.14.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.01.2014, 01:28:56] • [IP: 83.25.148.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [07.01.2014, 10:06:21] • [IP: 83.11.94.**]

do gościa IP 178235 z06.01.godz 21.07 absplotnie nie są to oszczerstwa, ale prosze zapoznac się z wyrokiem SN Izbą CYWILNĄ sprawa CR438/82, która mówi; osoba, która wiedziała, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu razem z nim tą jazdę odbyła godzi się z ujemnymi następstwami takiego postępowania co nalezy ocenić jako przyczynienia sie do wypadku.SPRAWCA WYPADKU na pewno będzie miał obrońcę i to z urzędu bo tak mu się należy więc obrona jego będzie jak najbardziej powoływać się i za obronę będzie brała to, że pasażer wiedział, a nic nie zrobił, żeby wstrzymać od takiego czynu. Więć kto pisze, że to jest oszczerstwo jest w błedzie i nie zna absolutnie prawa kk i kpk oraz KC

Gość • Wtorek [07.01.2014, 08:16:37] • [IP: 62.69.207.***]

Pan Piotr B. od zawsze był w porządku człowiekiem. W Gimnazjum jak dobrze pamiętam miałam z nim WF. Natomiast Adę też dobrze znałam. Należała do skromnych i wartościowych dziewczyn. To, że jej nie wyszło w poprzednim małżeństwie-zdarza się. A że związała się z Mateuszem-jej wybór. Szczerze-gdyby mój facet wsiadł po pijaku do samochodu-zrobiłabym wszystko aby go powstrzymać (choć wiem, że by tego nie zrobił) jednak jakby to nic nie dało- nie puściłabym go samego. Próbowałabym na pewno zabrać kluczyki a w najgorszym wypadku podczas jazdy zaciągnęłabym hamulec ręczny. Chociaż to tylko tak się łatwo mówi- to są sekundy-człowiek w takich chwilach nie myśli. I darujcie sobie takie głupie komentarze na temat Ady rodziców czy rodziców Mateusza. Oni wychowali z pewnością najlepiej jak potrafili, a Ada i Mateusz są dorośli. Czasami człowiek wychowa dziecko na super człowieka, a ono wpadnie w złe towarzystwo i nie mamy na to wpływu. Oczywiście współczuje rodzinom ofiar i rodzicom Ady i Mateusza.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 23:58:38] • [IP: 188.147.123.**]

Nic takiego nie zrobiła, tylko trochę się obracała w środowisku patologii.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 21:07:27] • [IP: 178.235.186.*]

jestescie nienormalni, ta dziewczyna jego corka nic zlego nie zabila, mogla wsiasc to wsiadla i to je sprawa i nie poelnila przestepstwa ze to zrobila, a wy mam nadzieje ze pojdziecie do wiezienia za te oszczerstwa

Gość • Niedziela [05.01.2014, 13:52:21] • [IP: 83.11.149.***]

byłą mężatką i chyba nazywałAa się PAWLAK, czy ona pracuje w PGK Kamień Pomorski za sekretarkę napiszcie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 22:55:01] • [IP: 89.65.2.***]

Ta jego córcia była mężatką. Przynajmniej tak wynikało ze zdjęcia, które B* miał na swoim profilu nk.pl (notabene już go skasował). Czy ktoś wie dlaczego nie żyła z mężem tylko z tą patologią sokołem?

Gość • Sobota [04.01.2014, 21:46:20] • [IP: 83.242.65.**]

Ciężko go oceniać, ale mi nawet go trochę szkoda. Mimo wszystko wygląda na przyzwoitego człowieka, wątpię, by tak źle córkę wychował, a teraz musi za nią nadstawiać karku. Znacznie bardziej prawdopodobne mi się wydaje, że dziewczyna chciała się zbuntować przeciw rodzicom i dlatego przystała do środowiska patoli, zgodnie z powiedzeniem" na złość mamie odmrożę sobie uszy". IMHO rodzice okazali się słabymi psychologami, że nie potrafili poradzić sobie z takim młodzieńczym buntem, ale niekoniecznie złymi wychowawcami.

Gość • Sobota [04.01.2014, 19:57:17] • [IP: 83.25.166.***]

uważam, że broniąc patologicznej córeczki broni siebie samego, gdyż jest osobą publiczną, a tu pech córeczka pokazała jak wygląda ich życie w rodzinie. A żona tego dyrektorka jako osoba w katedrze przygotowująca do sakramentu nie potrafiła też zaradzić i wskazać ścieżkę normalnego zycia dla córuni. Musiała stać się tragedia obcych ludzi, aby zrozumieli kim jest naprawe ich córeczka.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:55:31] • [IP: 83.11.173.**]

Jesteście niepoważni, niedługo wszyscy będą winni, tylko nie pijany kierowca. Trudno odpowiadać za czyny dorosłych dzieci. Was pewnie też rodzice nie wychowywali na internetowe hieny. Nie znam tego człowieka, ale nie zakładam, że w mordercy, pijaku i złodzieju widział dla córki idealnego partnera i aprobował ich związek. Ona sama postępowała skrajnie głupio i bezmyślnie zadając się z kimś takim, ale nie zmienia to faktu, że samochód prowadził ten dresiarz. Podejrzewam ponadto, że gdyby współpasażerem był mężczyzna, to pod jego adresem nie wylałoby się tyle jadu, co wobec tej dziewczyny. W Polsce niestety mamy tendencję do obdzielania winą wszystkich i zdejmowania jej ze sprawcy - nie inaczej jest w tej sprawie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:16:53] • [IP: 178.42.170.**]

Broń pan dalej córeczki zakłamuj rzeczywistość. Ale pamiętaj Pan nie jesteście anonimowi a ludziom nerwy puszczają coraz bardziej !

pan z wawy • Sobota [04.01.2014, 12:14:32] • [IP: 89.70.154.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [04.01.2014, 09:22:15] • [IP: 95.160.163.***]

Hahahaha gratuluję wyboru :) Ja to bym go wybrał na prowadzącego jakiś program w telewizji hmmm... może, , Super nianie" albo, , Surowi rodzice" :) Może coś nowego, , Jak wychować łysego dresiarza". To takie normalne tatuś na stanowisku a synek naćpany rozbija się BMW :) Umiał uczyć ale swojego nie wychował - zawsze tak jest. To chyba z powodu, iż człowiek poświęca się dla innych, chce być dla nich jak rodzic a o swoich dzieciach zapomina - to chyba jakaś przypadłość nauczycielska.

Gość • Sobota [04.01.2014, 00:42:07] • [IP: 83.10.227.**]

* z rodziną powinien wyjechać z Polski na rok czasu, chociaż córka może trafić do wiezienia za współudział w morderstwie.

Gość • Piątek [03.01.2014, 21:03:36] • [IP: 109.243.241.***]

Córcia blachara

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:35:27] • [IP: 79.187.18.***]

Pogratulować tatusiowi córeczki, która z pijanym ćpunem zagrała w żywe kręgle.

Gośćkobieta • Piątek [03.01.2014, 17:08:08] • [IP: 83.11.227.**]

patologiczna córeczka pokazała z jakiego domu się wywodzi.NATYCHMIAST Z NIĄ DO KRYMINAŁU JEST WSPÓŁWINNA ŚMIERCI TYLE NIEWINNYCH OSÓB. Obojętnie ile ma lat, za taki czyn odpowiada cała jej rodzina tym bardziej ojciec nauczyciel. dlaczego ojciec stawa w jej obronie, aby nie znalazła się w kryminale przecież ma krew na ręku, a w sumieniu brud i syf za to co zrobiła.

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:36:59] • [IP: 83.30.15.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:21:52] • [IP: 79.189.74.**]

Proponuję zbluzgać jeszcze jej matkę, ciotkę, babcię, dziadka i wszystkich na literę B. Co Czemu ten człowiek winien, że się n a nim tak wyżywacie?? Spokojnie, karma, którą tu siejecie powraca mocniejsza zawistne, plujące jadem polactwo... tfuu!

Gość • Piątek [03.01.2014, 15:56:55] • [IP: 46.128.140.***]

Ta kobieta ma 26 lat!! Czemu winien jest ojciec lub matka? Odpowiedzialnosc mozna brac za dzieci a nie za doroslych ludzi.

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:25:47] • [IP: 83.9.36.**]

Zostawcie Bogu ducha winnego człowieka hieny!

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:09:01] • [IP: 89.70.66.**]

Świetnie Pan wychował córkę ADRIANE BAHRYNDOWSKĄ, która pozwoliła prowadzić pijanemu i naćpanemu mordercy. Czy swoimi podopiecznymi również Pa się zajmie na takim poziomie?? Przekaże takie wartości...plunęłabym w twarz Pańskiej małej blacharze...wstyd. ZERO wartości.

Gość • Piątek [03.01.2014, 12:59:45] • [IP: 83.6.163.**]

Czy teraz wartością jest bezstresowe wychowanie?

Oglądasz 1-25 z 87
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Czytelnik: Na skrzyżowaniu dróg Chomino- Górki trawa sięga do pasa ■ Wójt Świerzna doposaża przedszkola ■ 30 lipca około godz. 11.00 w jadący drogą wojewódzką nr 105 z kierunku Gryfic samochód osobowy Ford Fokus uderzył wyjeżdżający z bocznej drogi samochód terenowy Suzuki ■ Siedem kamer rozmieszczonych w najważniejszych punktach naszego miasta – monitoring już za kilka dni będzie funkcjonował. „Bezpieczeństwo mieszkańców to nasz priorytet” – mówi Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk■ Wolin: w dniu 30 lipca w godzinach: 09:00 - 14:00 planowane są wyłączenia prądu przy ul. Matejki od 6 do 12 oraz od 19 do 34 ■ Dziwnów: Od miesiąca leci z kranów żółta woda. Ten problem powtarza się co roku o tej samej porze - piszą Czytelnicy. Reakcji osób odpowiedzialnych za problem nie ma. ■ Redakcję o natarczywych Romach, którzy żebrzą przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach poinformowali Czytelnicy. Jak się okazuje sezon letni, a więc tłumy turystów to idealne miejsce dla żebraków i osób bezdomnych, które właśnie wtedy liczą na jak największy ”zarobek”. - Romowie chodzą po Promenadzie i niby grają na instrumencie, ale przy tym zaczepiają turystów, odczuwa się wtedy niemały dyskomfort- uważa nasz Czytelnik ■ W powiecie kamieńskim złodzieje samochodów nadal czują się bezkarni. Aż siedemnaście samochodów osobowych ukradli złodzieje w ciągu tego roku na terenie powiatu kamieńskiego. Ostatnio łupem złodziei padła Mazda z 2009 roku. Złodzieje czyhali na pojazd w Międzywodziu. Na szczęście dzięki interwencji policji samochód udało się odzyskać. ■ Kino na leżakach- 29 lipca DZIWNÓWEK ul. Nad Zalewem , Film pod tytułem " WKRĘCENI" godzina 21.30 ■ Z jednej strony bardzo byśmy chcieli, by przyjeżdżało do nas mnóstwo turystów. Z drugiej- ogromna liczba samochodów, która pojawia się w mieście, bardzo utrudnia nam życie. Czy w Kamieniu Pomorskim powinno być więcej parkingów. ■ Brak miejsc parkingowych szczególnie odczuwalny jest w weekendy i wakacje. Tym bardziej zadziwia niefrasobliwość tego kierowcy, który na parkingu w Golczewie zajął aż dwa stanowiska postojowe. ■ W tej chwili (12.00 Komisja Sędziowska Mistrzostw Świata Mężczyzn w klasie Laser Radial w Dziwnowie wychodzi w morze by sprawdzić stan Bałtyku ■ Silna mgła w rejonie Dziwnowa uniemożliwia start do wyścigów kwalifikacyjnych Mistrzostw Świata Mężczyzn w klasie Laser Radial, także jachty uczestniczące w 50. Etapowych Regatach Turystycznych skierowane zostały poprzez Zalew Szczeciński do Wolina zamiast Bałtykiem do Dziwnowa ■ Korona Stuchowo rozpoczęła przygotowania do rundy jesiennej ■ Po rocznej przerwie Match Racing powraca do Kamienia Pomorskiego!■ Kamieńscy urzędnicy: Zrobimy wszystko by drzewo uratować ■ W Kamieniu Pomorskim przebywał pan Zbigniew Rakocy prezydent Polskiego Związku Klasy Słonka i sekretarz generalny na Europę w międzynarodowym stowarzyszeniu tej klasy. ■ Od lipca w Międzyzdrojach zrobiło się jaśniej. Aż 61 lamp ledowych ustawiono na ulicach Nowomyśliwskiej i Wodziczki. Stanęły w miejscach, gdzie dotąd nie było oświetlenia. ■ Marina Kamień Match Race 2014 – KTBS rekrutuje najmłodszych uczestników! ■ Uwaga kierowcy: na drodze z Golczewa do Świerzna zrobiło się wyjątkowo niebezpiecznie. Wyrwane z korzeniami drzewa odsłoniły krawędź jezdni. Jeśli w ciemnościach zjedziecie z drogi, może się to skończyć urwanym kołem. ■ Trwają gorączkowe przygotowania do Mistrzostw Świata w klasie Laser. Przedsmakiem tego międzynarodowego wydarzenia będzie Puchar Europy w klasie Laser, który rozpocznie się już w nadchodzący piątek. ■ Wyniki matur w szkołach prowadzonych przez powiat kamieński w 2014 roku nie nastrajają optymistycznie. Tak, jak w całym kraju, również w powiecie kamieńskim problemów przysporzyła matematyka. Mimo to, odsetek sukcesów z matematyki w Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Krzywoustego w Kamieniu Pomorskim wyniósł 92 procent. ■ W miniony weekend na Zalewie Kamieńskim odbyły się regaty podsumowujące tygodniowy obóz letni. W zgrupowaniu wzięli udział zawodnicy z YKP Gdynia, JKW Poznań oraz MKŻ OPTI Kamień Pomorski. Na kamieńskim akwenie oraz na morzu trenowali czołowi polscy zawodnicy, reprezentanci na Mistrzostwa Świata i Europy w klasie Optimist. ■ Przez trzy dni na przystani sezonowej przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie w Dziwnowie odbywała się impreza plenerowa pod wspólną nazwą „Ster Na Dziwnów”. W ramach tej imprezy w piątek odbyły się m.in. koncert orkiestry wojskowej, wyścigi Łodzi Smoczych, koncert zespołu „Specyficzni” oraz pokaz sztucznych ogni. ■ Rada Miejska w Kamieniu Pomorskim podjęła uchwałę o wydzieleniu z sołectwa Grębowo wsi Mokrawica i utworzenia odrębnego sołectwa Mokrawica, obejmującego swoimi granicami wieś Mokrawica ■ W miniony weekend młodzież, artyści, mieszkańcy Usedom wzięli udział w wernisażu wieńczącym projekt realizowany przez Ośrodek Kultury Gminy Wolin pod nazwą „polsko-niemieckie spotkania sztuki Wolin-Usedom 2014” ■ Przez dwa dni trwał na rynku wokół kamieńskiego Ratusza Jarmark św. Ottona. Największym aplauzem cieszył się przybyły do Kamienia sam św. Otton biskup Bambergu, który ochrzcił pogan w ogromnej kadzi z wodą. ■ W niedzielę, 28 czerwca z samego rana na Wakule pod Wolinem, na starej żwirowni porośniętej lasem i krzakami, wyposażonej w bunkier, ambonę i kilka innych udogodnień spotkało się 25 paintballowców by rozegrać kolejną grę ■