POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [27.03.2013, 12:10:43] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Piotr Bahrynowski (w tle) prowadzi zespół siatkarek ręcznych Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy Otton.( fot. Organizator )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma nowego dyrektora. - Kandydat spełnił wszystkie warunki formalne, posiada duże doświadczenie zawodowe, a w rozmowie rekrutacyjnej wykazał się dobrą znajomością zakresem zadań zarówno całego zespołu, jak i danego stanowiska – czytamy w uzasadnieniu wyboru.

- Zaprezentował koncepcję kierowania i funkcjonowania placówki MOSiR, która pozwala sądzić, iż kandydat w pełni nawiąże się z powierzonych mu obowiązków i będzie kierować powierzoną mu jednostką w sposób kompetentny – informuje burmistrz Kamienia Pomorskiego.


komentarzy: 88, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 88

Gość • Środa [22.10.2014, 15:35:33] • [IP: 83.27.199.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [21.05.2014, 11:05:45] • [IP: 89.66.108.***]

Jego córka po" finale" lubi długo bawić się" mleczkiem" - wylewać z buzi na podłogę i zlizywać. Na koniec wszystko połyka i robią jej się takie duże oczy ze szczęścia. Lubi też gdy bawi się z nią trzech lub więcej chłopców na raz. Wszystkich pomieści, taka wygimnastykowana!

Gość • Środa [22.01.2014, 12:43:41] • [IP: 193.24.14.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.01.2014, 01:28:56] • [IP: 83.25.148.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [07.01.2014, 10:06:21] • [IP: 83.11.94.**]

do gościa IP 178235 z06.01.godz 21.07 absplotnie nie są to oszczerstwa, ale prosze zapoznac się z wyrokiem SN Izbą CYWILNĄ sprawa CR438/82, która mówi; osoba, która wiedziała, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu razem z nim tą jazdę odbyła godzi się z ujemnymi następstwami takiego postępowania co nalezy ocenić jako przyczynienia sie do wypadku.SPRAWCA WYPADKU na pewno będzie miał obrońcę i to z urzędu bo tak mu się należy więc obrona jego będzie jak najbardziej powoływać się i za obronę będzie brała to, że pasażer wiedział, a nic nie zrobił, żeby wstrzymać od takiego czynu. Więć kto pisze, że to jest oszczerstwo jest w błedzie i nie zna absolutnie prawa kk i kpk oraz KC

Gość • Wtorek [07.01.2014, 08:16:37] • [IP: 62.69.207.***]

Pan Piotr B. od zawsze był w porządku człowiekiem. W Gimnazjum jak dobrze pamiętam miałam z nim WF. Natomiast Adę też dobrze znałam. Należała do skromnych i wartościowych dziewczyn. To, że jej nie wyszło w poprzednim małżeństwie-zdarza się. A że związała się z Mateuszem-jej wybór. Szczerze-gdyby mój facet wsiadł po pijaku do samochodu-zrobiłabym wszystko aby go powstrzymać (choć wiem, że by tego nie zrobił) jednak jakby to nic nie dało- nie puściłabym go samego. Próbowałabym na pewno zabrać kluczyki a w najgorszym wypadku podczas jazdy zaciągnęłabym hamulec ręczny. Chociaż to tylko tak się łatwo mówi- to są sekundy-człowiek w takich chwilach nie myśli. I darujcie sobie takie głupie komentarze na temat Ady rodziców czy rodziców Mateusza. Oni wychowali z pewnością najlepiej jak potrafili, a Ada i Mateusz są dorośli. Czasami człowiek wychowa dziecko na super człowieka, a ono wpadnie w złe towarzystwo i nie mamy na to wpływu. Oczywiście współczuje rodzinom ofiar i rodzicom Ady i Mateusza.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 23:58:38] • [IP: 188.147.123.**]

Nic takiego nie zrobiła, tylko trochę się obracała w środowisku patologii.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 21:07:27] • [IP: 178.235.186.*]

jestescie nienormalni, ta dziewczyna jego corka nic zlego nie zabila, mogla wsiasc to wsiadla i to je sprawa i nie poelnila przestepstwa ze to zrobila, a wy mam nadzieje ze pojdziecie do wiezienia za te oszczerstwa

Gość • Niedziela [05.01.2014, 13:52:21] • [IP: 83.11.149.***]

byłą mężatką i chyba nazywałAa się PAWLAK, czy ona pracuje w PGK Kamień Pomorski za sekretarkę napiszcie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 22:55:01] • [IP: 89.65.2.***]

Ta jego córcia była mężatką. Przynajmniej tak wynikało ze zdjęcia, które B* miał na swoim profilu nk.pl (notabene już go skasował). Czy ktoś wie dlaczego nie żyła z mężem tylko z tą patologią sokołem?

Gość • Sobota [04.01.2014, 21:46:20] • [IP: 83.242.65.**]

Ciężko go oceniać, ale mi nawet go trochę szkoda. Mimo wszystko wygląda na przyzwoitego człowieka, wątpię, by tak źle córkę wychował, a teraz musi za nią nadstawiać karku. Znacznie bardziej prawdopodobne mi się wydaje, że dziewczyna chciała się zbuntować przeciw rodzicom i dlatego przystała do środowiska patoli, zgodnie z powiedzeniem" na złość mamie odmrożę sobie uszy". IMHO rodzice okazali się słabymi psychologami, że nie potrafili poradzić sobie z takim młodzieńczym buntem, ale niekoniecznie złymi wychowawcami.

Gość • Sobota [04.01.2014, 19:57:17] • [IP: 83.25.166.***]

uważam, że broniąc patologicznej córeczki broni siebie samego, gdyż jest osobą publiczną, a tu pech córeczka pokazała jak wygląda ich życie w rodzinie. A żona tego dyrektorka jako osoba w katedrze przygotowująca do sakramentu nie potrafiła też zaradzić i wskazać ścieżkę normalnego zycia dla córuni. Musiała stać się tragedia obcych ludzi, aby zrozumieli kim jest naprawe ich córeczka.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:55:31] • [IP: 83.11.173.**]

Jesteście niepoważni, niedługo wszyscy będą winni, tylko nie pijany kierowca. Trudno odpowiadać za czyny dorosłych dzieci. Was pewnie też rodzice nie wychowywali na internetowe hieny. Nie znam tego człowieka, ale nie zakładam, że w mordercy, pijaku i złodzieju widział dla córki idealnego partnera i aprobował ich związek. Ona sama postępowała skrajnie głupio i bezmyślnie zadając się z kimś takim, ale nie zmienia to faktu, że samochód prowadził ten dresiarz. Podejrzewam ponadto, że gdyby współpasażerem był mężczyzna, to pod jego adresem nie wylałoby się tyle jadu, co wobec tej dziewczyny. W Polsce niestety mamy tendencję do obdzielania winą wszystkich i zdejmowania jej ze sprawcy - nie inaczej jest w tej sprawie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:16:53] • [IP: 178.42.170.**]

Broń pan dalej córeczki zakłamuj rzeczywistość. Ale pamiętaj Pan nie jesteście anonimowi a ludziom nerwy puszczają coraz bardziej !

pan z wawy • Sobota [04.01.2014, 12:14:32] • [IP: 89.70.154.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [04.01.2014, 09:22:15] • [IP: 95.160.163.***]

Hahahaha gratuluję wyboru :) Ja to bym go wybrał na prowadzącego jakiś program w telewizji hmmm... może, , Super nianie" albo, , Surowi rodzice" :) Może coś nowego, , Jak wychować łysego dresiarza". To takie normalne tatuś na stanowisku a synek naćpany rozbija się BMW :) Umiał uczyć ale swojego nie wychował - zawsze tak jest. To chyba z powodu, iż człowiek poświęca się dla innych, chce być dla nich jak rodzic a o swoich dzieciach zapomina - to chyba jakaś przypadłość nauczycielska.

Gość • Sobota [04.01.2014, 00:42:07] • [IP: 83.10.227.**]

* z rodziną powinien wyjechać z Polski na rok czasu, chociaż córka może trafić do wiezienia za współudział w morderstwie.

Gość • Piątek [03.01.2014, 21:03:36] • [IP: 109.243.241.***]

Córcia blachara

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:35:27] • [IP: 79.187.18.***]

Pogratulować tatusiowi córeczki, która z pijanym ćpunem zagrała w żywe kręgle.

Gośćkobieta • Piątek [03.01.2014, 17:08:08] • [IP: 83.11.227.**]

patologiczna córeczka pokazała z jakiego domu się wywodzi.NATYCHMIAST Z NIĄ DO KRYMINAŁU JEST WSPÓŁWINNA ŚMIERCI TYLE NIEWINNYCH OSÓB. Obojętnie ile ma lat, za taki czyn odpowiada cała jej rodzina tym bardziej ojciec nauczyciel. dlaczego ojciec stawa w jej obronie, aby nie znalazła się w kryminale przecież ma krew na ręku, a w sumieniu brud i syf za to co zrobiła.

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:36:59] • [IP: 83.30.15.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:21:52] • [IP: 79.189.74.**]

Proponuję zbluzgać jeszcze jej matkę, ciotkę, babcię, dziadka i wszystkich na literę B. Co Czemu ten człowiek winien, że się n a nim tak wyżywacie?? Spokojnie, karma, którą tu siejecie powraca mocniejsza zawistne, plujące jadem polactwo... tfuu!

Gość • Piątek [03.01.2014, 15:56:55] • [IP: 46.128.140.***]

Ta kobieta ma 26 lat!! Czemu winien jest ojciec lub matka? Odpowiedzialnosc mozna brac za dzieci a nie za doroslych ludzi.

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:25:47] • [IP: 83.9.36.**]

Zostawcie Bogu ducha winnego człowieka hieny!

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:09:01] • [IP: 89.70.66.**]

Świetnie Pan wychował córkę ADRIANE BAHRYNDOWSKĄ, która pozwoliła prowadzić pijanemu i naćpanemu mordercy. Czy swoimi podopiecznymi również Pa się zajmie na takim poziomie?? Przekaże takie wartości...plunęłabym w twarz Pańskiej małej blacharze...wstyd. ZERO wartości.

Oglądasz 1-25 z 88
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Ottonowe Święto Plonów – Wolin 2016. Wolin park miejski 03.09.2016. Dożynkowe zaproszenie kierujemy do was szanowni i drodzy rolnicy, a razem z wami chcemy zaprosić mieszkańców gminy wolin. ■ Projekt pn.: ”Aktywność seniorów kluczem do sukcesu” w trakcie realizacji! Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w rozwoju” realizuje po raz kolejny (III edycja) przedsięwzięcie kierowane do seniorów 60+ pn.: ”Aktywność seniorów kluczem do sukcesu”. Projekt realizowany jest w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych (ASOS 2016) na lata 2014-2020, finansowany ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Partnerami projektu są Gminy: Wolin, Golczewo, Świerzno, Kamień Pomorski, Międzyzdroje i Dziwnów ■ W kamieńskim szpitalu urodziły się bliźniaki! To był naprawdę szczęśliwy dzień dla rodziców dwóch maleństw, które urodziły się w sobotę w kamieńskim szpitalu. Pani Agnieszka i pan Sylwester zostali rodzicami bliźniaczek. Dziewczynki Kaja Królik (waga 2750g, dł. 52cm) po prawej Iga Królik (waga 2500g, dł. 51cm) mają się dobrze ■ W Międzyzdrojach 3000 złotych poszybowało w niebo. Wandal dwukrotnie zniszczył balony z helem. Wojna konkurencji? ■ Międzynarodowy Mityng Lekkoatletyczny im. Wł. Komara i T. Ślusarskiego już pełnoletni...To już tradycja, że w rocznicę śmierci znanych olimpijczyków na skwerze rekreacyjnym przy Alei Gwiazd, z udziałem gwiazd sportu i sceny teatralnej, mistrzów i działaczy sportowych, zawodników, przyjaciół oraz tłumów publiczności mogliśmy uczestniczyć w pięknym wydarzeniu jakim niewątpliwie jest Mityng Lekkoatletyczny ■ W piątek Zachodniopomorskie żegna wojewodę. Decyzją wicewojewody jutro 19. sierpnia 2016 r. o godzinie 11.55 na terenie całego naszego województwa na minutę włączone zostaną syreny alarmowe dla uczczenia pamięci zmarłego Wojewody Zachodniopomorskiego Piotra Jani ■ Amika JKKP Team Wicemistrzem Polski! Koncertowe zakończenie Polskiej Ekstraklasy Żeglarskiej. Zwycięzcą IV rundy został zespół Sailing Event MOS Iława, a tytuł Klubowego Mistrza Polski 2016 przypadł SŻ KU AZS Politechniki Gdańskiej. Drugie miejsce dla zespołu z Mariny Kamień Pomorski - Amica JKKP Team, a na ostatnim stopniu podium uplasowała się załoga MBSW Rainmaker Giżycko ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej oraz Klub Przyjaciół Jane Austen w Kamieniu Pomorskim serdecznie zapraszają turystów i mieszkańców naszego miasta na kaligraficzne zmagania w atmosferze początków XIX stulecia. ■ Śmietanka towarzyska i same nowości w Kinie Eva w Międzyzdrojach! BFG: Bardzo Fajny Gigant, Śmietanka towarzyska i Jason Bourne! Takie filmy przygotowało Kino EVA w Międzyzdrojach przy ulicy Bohaterów Warszawy 19 ■ Coraz więcej tajemnic gromadzi się wokół zatonięcia Zefira. Jacht-widmo czy prawdziwa tragedia? ■ Tomuś ze Świnoujścia potrzebuje Waszej pomocy! Uratujmy jego oczko! Siatkówczak – pan życia i śmierci. Nasz synek żyje, uśmiecha się, poznaje świat, na który patrzy. Taki obraz chcielibyśmy zachować przed naszymi oczami, jednak od niespełna roku, to co do tej pory było rzeczywistością, stało się marzeniem. Tomuś ma raka, śmiertelny, złośliwy guz, który umiejscowił się w prawym oku. www.siepomaga.pl/tomekcieciork ■ Szerszenie sieją postrach w powiecie kamieńskim! Szerszenie zagnieździły się w dwóch budynkach mieszkalnych. W obydwu przypadkach owady na miejsca bytowania wybrały sobie ocieplenie budynków. W piątek po godzinie 10.00 strażacy z JRG Kamień Pomorski zostali wezwani na ulicę Kopernika w Kamieniu Pomorskim, kilka minut później gniazdo szerszeni wyjechali usuwać strażacy z OSP Golczewo. W miejscowości Gadom, koło Golczewa owady zagnieździły się przy kominie ■ Międzyzdrojska lodziarnia ma szansę zostać najlepszą w województwie zachodniopomorskim! Plebiscyt trwa do końca sierpnia! Plebiscyt na najlepszą lodziarnię w województwie zachodniopomorskim już w trakcie. Ruszyła akcja AżNaLody. Do końca sierpnia wielbiciele lodów mogą oddawać głosy na jedną z 10 lodziarni biorących udział w plebiscycie. Wśród nich znalazła się międzyzdrojska lodziarnia Cafe Melba znajdująca się przy Placu Neptuna ■ Wolińskie klify mogą zostać jednym z cudów Polski! Rusza plebiscyt miesięcznika National Geographic Traveler. Rusza 6. edycja wakacyjnego plebiscytu „7 nowych cudów Polski” organizowanego przez miesięcznik National Geographic Traveler. O to wyjątkowe wyróżnienie powalczą w tym roku, aż 32 niezwykłe miejsca w naszym kraju. Plebiscyt nie móglby się odbyć bez wyjątkowych miejsc z województwa zachodniopomorskiego, do konkursu zostały zgłoszone wolińskie klify. Aby zwiększyć ich szansę na zwycięstwo głosujcie na stronie 7cudow.national-geographic.pl. Głosowanie w plebiscycie odbywa się online i potrwa do 31 sierpnia br. Na głosujących czekają atrakcyjne nagrody. ■ III liga: Trzy punkty dla Vinety na inaugurację. Udanie rozpoczęli rozgrywki ligowe w sezonie 2016/2017 piłkarze pierwszej drużyny Vinety Wolin. Nasi seniorzy pewnie pokonali KS Chwaszczyno 4-2 (2-1). Mecz od pierwszych minut był bardzo atrakcyjny dla kibiców. Już w 6. minucie wynik uderzeniem z rzutu karnego otworzył najlepszy strzelec zespołu Adam Nagórski. Po chwili po składnej akcji całej drużyny Adrian Nagórski wypatrzył na dogodnej pozycji Kacpra Wittbrodta, który uderzeniem w długi róg podwyższył rezultat. Wraz ze zmianą pogody zmieniła się sytuacja na boisku. Od 25. minuty to goście uzyskali przewagę i zdobyli kontaktową bramkę, uderzeniem głową popisał się Krzysztof Wicki. Chwile później doskonałą okazję zmarnował Łukasz Kowalski ■