POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [27.03.2013, 12:10:43] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Piotr Bahrynowski (w tle) prowadzi zespół siatkarek ręcznych Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy Otton.( fot. Organizator )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma nowego dyrektora. - Kandydat spełnił wszystkie warunki formalne, posiada duże doświadczenie zawodowe, a w rozmowie rekrutacyjnej wykazał się dobrą znajomością zakresem zadań zarówno całego zespołu, jak i danego stanowiska – czytamy w uzasadnieniu wyboru.

- Zaprezentował koncepcję kierowania i funkcjonowania placówki MOSiR, która pozwala sądzić, iż kandydat w pełni nawiąże się z powierzonych mu obowiązków i będzie kierować powierzoną mu jednostką w sposób kompetentny – informuje burmistrz Kamienia Pomorskiego.


komentarzy: 88, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 88

Gość • Środa [22.10.2014, 15:35:33] • [IP: 83.27.199.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [21.05.2014, 11:05:45] • [IP: 89.66.108.***]

Jego córka po" finale" lubi długo bawić się" mleczkiem" - wylewać z buzi na podłogę i zlizywać. Na koniec wszystko połyka i robią jej się takie duże oczy ze szczęścia. Lubi też gdy bawi się z nią trzech lub więcej chłopców na raz. Wszystkich pomieści, taka wygimnastykowana!

Gość • Środa [22.01.2014, 12:43:41] • [IP: 193.24.14.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.01.2014, 01:28:56] • [IP: 83.25.148.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [07.01.2014, 10:06:21] • [IP: 83.11.94.**]

do gościa IP 178235 z06.01.godz 21.07 absplotnie nie są to oszczerstwa, ale prosze zapoznac się z wyrokiem SN Izbą CYWILNĄ sprawa CR438/82, która mówi; osoba, która wiedziała, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu razem z nim tą jazdę odbyła godzi się z ujemnymi następstwami takiego postępowania co nalezy ocenić jako przyczynienia sie do wypadku.SPRAWCA WYPADKU na pewno będzie miał obrońcę i to z urzędu bo tak mu się należy więc obrona jego będzie jak najbardziej powoływać się i za obronę będzie brała to, że pasażer wiedział, a nic nie zrobił, żeby wstrzymać od takiego czynu. Więć kto pisze, że to jest oszczerstwo jest w błedzie i nie zna absolutnie prawa kk i kpk oraz KC

Gość • Wtorek [07.01.2014, 08:16:37] • [IP: 62.69.207.***]

Pan Piotr B. od zawsze był w porządku człowiekiem. W Gimnazjum jak dobrze pamiętam miałam z nim WF. Natomiast Adę też dobrze znałam. Należała do skromnych i wartościowych dziewczyn. To, że jej nie wyszło w poprzednim małżeństwie-zdarza się. A że związała się z Mateuszem-jej wybór. Szczerze-gdyby mój facet wsiadł po pijaku do samochodu-zrobiłabym wszystko aby go powstrzymać (choć wiem, że by tego nie zrobił) jednak jakby to nic nie dało- nie puściłabym go samego. Próbowałabym na pewno zabrać kluczyki a w najgorszym wypadku podczas jazdy zaciągnęłabym hamulec ręczny. Chociaż to tylko tak się łatwo mówi- to są sekundy-człowiek w takich chwilach nie myśli. I darujcie sobie takie głupie komentarze na temat Ady rodziców czy rodziców Mateusza. Oni wychowali z pewnością najlepiej jak potrafili, a Ada i Mateusz są dorośli. Czasami człowiek wychowa dziecko na super człowieka, a ono wpadnie w złe towarzystwo i nie mamy na to wpływu. Oczywiście współczuje rodzinom ofiar i rodzicom Ady i Mateusza.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 23:58:38] • [IP: 188.147.123.**]

Nic takiego nie zrobiła, tylko trochę się obracała w środowisku patologii.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 21:07:27] • [IP: 178.235.186.*]

jestescie nienormalni, ta dziewczyna jego corka nic zlego nie zabila, mogla wsiasc to wsiadla i to je sprawa i nie poelnila przestepstwa ze to zrobila, a wy mam nadzieje ze pojdziecie do wiezienia za te oszczerstwa

Gość • Niedziela [05.01.2014, 13:52:21] • [IP: 83.11.149.***]

byłą mężatką i chyba nazywałAa się PAWLAK, czy ona pracuje w PGK Kamień Pomorski za sekretarkę napiszcie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 22:55:01] • [IP: 89.65.2.***]

Ta jego córcia była mężatką. Przynajmniej tak wynikało ze zdjęcia, które B* miał na swoim profilu nk.pl (notabene już go skasował). Czy ktoś wie dlaczego nie żyła z mężem tylko z tą patologią sokołem?

Gość • Sobota [04.01.2014, 21:46:20] • [IP: 83.242.65.**]

Ciężko go oceniać, ale mi nawet go trochę szkoda. Mimo wszystko wygląda na przyzwoitego człowieka, wątpię, by tak źle córkę wychował, a teraz musi za nią nadstawiać karku. Znacznie bardziej prawdopodobne mi się wydaje, że dziewczyna chciała się zbuntować przeciw rodzicom i dlatego przystała do środowiska patoli, zgodnie z powiedzeniem" na złość mamie odmrożę sobie uszy". IMHO rodzice okazali się słabymi psychologami, że nie potrafili poradzić sobie z takim młodzieńczym buntem, ale niekoniecznie złymi wychowawcami.

Gość • Sobota [04.01.2014, 19:57:17] • [IP: 83.25.166.***]

uważam, że broniąc patologicznej córeczki broni siebie samego, gdyż jest osobą publiczną, a tu pech córeczka pokazała jak wygląda ich życie w rodzinie. A żona tego dyrektorka jako osoba w katedrze przygotowująca do sakramentu nie potrafiła też zaradzić i wskazać ścieżkę normalnego zycia dla córuni. Musiała stać się tragedia obcych ludzi, aby zrozumieli kim jest naprawe ich córeczka.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:55:31] • [IP: 83.11.173.**]

Jesteście niepoważni, niedługo wszyscy będą winni, tylko nie pijany kierowca. Trudno odpowiadać za czyny dorosłych dzieci. Was pewnie też rodzice nie wychowywali na internetowe hieny. Nie znam tego człowieka, ale nie zakładam, że w mordercy, pijaku i złodzieju widział dla córki idealnego partnera i aprobował ich związek. Ona sama postępowała skrajnie głupio i bezmyślnie zadając się z kimś takim, ale nie zmienia to faktu, że samochód prowadził ten dresiarz. Podejrzewam ponadto, że gdyby współpasażerem był mężczyzna, to pod jego adresem nie wylałoby się tyle jadu, co wobec tej dziewczyny. W Polsce niestety mamy tendencję do obdzielania winą wszystkich i zdejmowania jej ze sprawcy - nie inaczej jest w tej sprawie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:16:53] • [IP: 178.42.170.**]

Broń pan dalej córeczki zakłamuj rzeczywistość. Ale pamiętaj Pan nie jesteście anonimowi a ludziom nerwy puszczają coraz bardziej !

pan z wawy • Sobota [04.01.2014, 12:14:32] • [IP: 89.70.154.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [04.01.2014, 09:22:15] • [IP: 95.160.163.***]

Hahahaha gratuluję wyboru :) Ja to bym go wybrał na prowadzącego jakiś program w telewizji hmmm... może, , Super nianie" albo, , Surowi rodzice" :) Może coś nowego, , Jak wychować łysego dresiarza". To takie normalne tatuś na stanowisku a synek naćpany rozbija się BMW :) Umiał uczyć ale swojego nie wychował - zawsze tak jest. To chyba z powodu, iż człowiek poświęca się dla innych, chce być dla nich jak rodzic a o swoich dzieciach zapomina - to chyba jakaś przypadłość nauczycielska.

Gość • Sobota [04.01.2014, 00:42:07] • [IP: 83.10.227.**]

* z rodziną powinien wyjechać z Polski na rok czasu, chociaż córka może trafić do wiezienia za współudział w morderstwie.

Gość • Piątek [03.01.2014, 21:03:36] • [IP: 109.243.241.***]

Córcia blachara

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:35:27] • [IP: 79.187.18.***]

Pogratulować tatusiowi córeczki, która z pijanym ćpunem zagrała w żywe kręgle.

Gośćkobieta • Piątek [03.01.2014, 17:08:08] • [IP: 83.11.227.**]

patologiczna córeczka pokazała z jakiego domu się wywodzi.NATYCHMIAST Z NIĄ DO KRYMINAŁU JEST WSPÓŁWINNA ŚMIERCI TYLE NIEWINNYCH OSÓB. Obojętnie ile ma lat, za taki czyn odpowiada cała jej rodzina tym bardziej ojciec nauczyciel. dlaczego ojciec stawa w jej obronie, aby nie znalazła się w kryminale przecież ma krew na ręku, a w sumieniu brud i syf za to co zrobiła.

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:36:59] • [IP: 83.30.15.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:21:52] • [IP: 79.189.74.**]

Proponuję zbluzgać jeszcze jej matkę, ciotkę, babcię, dziadka i wszystkich na literę B. Co Czemu ten człowiek winien, że się n a nim tak wyżywacie?? Spokojnie, karma, którą tu siejecie powraca mocniejsza zawistne, plujące jadem polactwo... tfuu!

Gość • Piątek [03.01.2014, 15:56:55] • [IP: 46.128.140.***]

Ta kobieta ma 26 lat!! Czemu winien jest ojciec lub matka? Odpowiedzialnosc mozna brac za dzieci a nie za doroslych ludzi.

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:25:47] • [IP: 83.9.36.**]

Zostawcie Bogu ducha winnego człowieka hieny!

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:09:01] • [IP: 89.70.66.**]

Świetnie Pan wychował córkę ADRIANE BAHRYNDOWSKĄ, która pozwoliła prowadzić pijanemu i naćpanemu mordercy. Czy swoimi podopiecznymi również Pa się zajmie na takim poziomie?? Przekaże takie wartości...plunęłabym w twarz Pańskiej małej blacharze...wstyd. ZERO wartości.

Oglądasz 1-25 z 88
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Już 26 stycznia odbędą się warsztaty i spotkanie autorskie z Sylwią Trojanowską! Kochani 26 stycznia 2017r. w czwartek w MBP w Dziwnowie o 13.30 odbędą się Warsztaty dla Gimnazjum a o 17.00 Spotkanie Autorskie z pisarką - Sylwią Trojanowską, oraz promocja najnowszej książki o miłości: „Szepty wiatru”■ 62 miliony złotych, 120 tys. wolontariuszy, 1700 sztabów oraz olbrzymie wsparcie mediów. W ciągu ostatnich trzech dni o WOŚP pojawiło się ponad 10 tysięcy wzmianek o wartości 28,5 mln złotych. Tegoroczny brak wsparcia TVP najwyraźniej nie przeszkodził Orkiestrze w zyskaniu medialnego rozgłosu – wynika z raportu PRESS-SERVICE Monitoring Mediów ■ W Golczewie rozdano „Golczewskie Żabki”. Jorgo Apostolu, Bogdan Wierchanowski, Stadnina Kucy Szetlanckich, Miody Golczewskie, Andrej Vedmuk to osoby oraz podmioty gospodarcze, laureaci „Golczewskich Żabek” za osiągnięcia w 2016 roku. ■ Złe warunki jazdy na zasypanych drogach. Walka o cenne sekundy by uratować życie. 13 grudnia i to w piątek wiele dróg w naszym powiecie były zasypane i trudne do jazdy samochodem. Właśnie około 13-tej w Lubinie jeden mieszkaniec dostał zawału serca. Jednostki ratownicze miały problem z dojazdem. Całe szczęście że znalazł się na miejscu strażak ratownik z OSP Lubin który był przeszkolony w ratowaniu życia. Do pomocy Centrum 112 wysłało karetkę, OSP Lubin i PSP Międzyzdroje ■ Ostatnie dzieło Andrzeja Wajdy do obejrzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! Znamy najnowszy repertuar kina Eva w Międzyzdrojach. Na widzów czekają takie filmy jak: Kubo i dwie struny, Po prostu przyjaźń oraz ostatni film Andrzeja Wajdy- Powidoki ■ Pod okiem kamery dwukrotnie włamali się do domu w Dziwnowie! Zobacz złodziei w akcji! ■ Sukces uczniów szkoły podstawowej z Kamienia Pomorskiego. Zdobyli 3 miejsce na konkursie plastycznym! Dzieci z kółka plastycznego klas 4-6 wzięły udział w ogólnopolskim konkursie, na wykonanie z materiałów recyklingowych ,modelu przestrzennego kosmicznego pojazdu. Konkurs ogłosiła firma G. EN. Gaz Energia z siedzibą w Tarnowie Podgórnym ,której filia jest również w Kamieniu Pomorskim. 21- go listopada nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu i miło nam powiadomić, że kółko plastyczne Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamieniu Pomorskim zdobyło trzecie miejsce, a tym samym wygrało dla szkoły tablicę interaktywną z całym potrzebnym oprzyrządowaniem, również z projektorem ,a dzieci dostały upominki od firmy. Dzieciom życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy. Na zdjęciach dzieci z kółka wraz z przedstawicielką firmy G. EN Gaz Energia Magdaleną Wodnicką, Pani Dyrektor szkoły Elżbieta Słowik i opiekunka koła plastycznego Dorota Jędrzejewska - Motyka oraz dzieci podczas tworzenia i gotowy statek kosmiczny. ■ Dzięki współpracy Policjantów ze Świnoujścia i Zespołu Poszukiwań Celowych KWP w Szczecinie oraz funkcjonariuszy z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Głównej Policji poszukiwany do sprawy zabójstwa 19 -latka na terenie Świnoujścia, 26 - letni mężczyzna został dzisiaj zatrzymany na terenie innego państwa. Zespól Prasowy KWP w Szczecinie ■ Na północy kraju, południowym-zachodzie i lokalnie w centrum wystąpią silne porywy prędkości wiatru do 80 km/h. Nad morzem sztorm ■ Ostatni film Andrzeja Wajdy do objerzenia w kinie Eva w Międzyzdrojach! Od 13 stycznia kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza swoich widzów na takie produkcje filmowe jak: Kubo i dwie struny, Po prostu przyjaźń, oraz ostatni film Andrzeja Wajdy, Powidoki ■ Mieszkaniec powiatu kamieńskiego pomalował farbą drzwi wejściowe do Sądu Rejonowego, ściany kościoła oraz Prokuratury Rejonowej. Mieszkaniec powiatu kamieńskiego, który w dniu 3 stycznia 2017 roku dopuścił się aktów wandalizmu polegających na niszczeniu mienia, w wyniku działań przeprowadzonych przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim, został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed Sądem ■ Salon fryzjerski z Wolina dla WOŚP. - Bądźcie z nami w niedzielę, 15 stycznia! Najlepsi fryzjerzy czekają, by uczynić Was piękniejszymi! – do udziału we fryzjerskiej zbiórce dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zachęca Jurek Owsiak. W ogólnopolskiej akcji bierze udział salon fryzjerski Danuty Łużnej z Wolina (ul. Słowiańska 1E) ■ Może to Twój psiak błąka się po Kamieniu Pomorskim? Jeden z naszych Czytelników zwrócił się do nas z prośbą o opublikowanie zdjęcia psa, który błąka się po ulicy Bałtyckiej w Kamieniu Pomorskim. - Pojawił się tam już jakiś czas temu. Jest lekko zaniedbany, ma obrożę. Na pierwszy rzut oka widać, że nie boi się ludzi. Najczęściej można go spotkać pod blokiem przy ulicy Bałtyckiej 3a ■ Garstka pozbawionych człowieczeństwa ludzi z bloku nr 22 przy ulicy Szczecińskiej w Kamieniu Pomorskim wraz ze Spółdzielnią Mieszkaniową Zdrój zabiła deską okienko piwniczne, skazując tym samym zimujące tam wcześniej koty na śmierć z wyziębienia. Czy nieznajomość prawa zwalnia nas od jego przestrzegania? Bo według ustawy o ochronie o wolno bytujących zwierzętach, którą przeczytałam, prawo zostało ewidentnie złamane.Osoba, która utrudnia innym osobom opiekę nad bezdomnymi lub wolno żyjącymi zwierzętami, podlega karze tak samo jakby się nad nimi znęcała ■ Uwaga, mieszkańcy Kołczewa, zabraknie prądu. Jak informuje ENEA Operator, trwają planowane wyłączenia prądu. Tym razem energii elektrycznej nie będą mieli mieszkańcy Kołczewa - 09 stycznia 2017r. od godziny 09:00 do 14:00 ul. Osadników Wojskowych i Kościelna ■