POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [27.03.2013, 12:10:43] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Kamień Pomorski: Piotr Bahrynowski został dyrektorem MOSiR-u

Piotr Bahrynowski (w tle) prowadzi zespół siatkarek ręcznych Parafialno-Uczniowski Klub Sportowy Otton.( fot. Organizator )

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma nowego dyrektora. - Kandydat spełnił wszystkie warunki formalne, posiada duże doświadczenie zawodowe, a w rozmowie rekrutacyjnej wykazał się dobrą znajomością zakresem zadań zarówno całego zespołu, jak i danego stanowiska – czytamy w uzasadnieniu wyboru.

- Zaprezentował koncepcję kierowania i funkcjonowania placówki MOSiR, która pozwala sądzić, iż kandydat w pełni nawiąże się z powierzonych mu obowiązków i będzie kierować powierzoną mu jednostką w sposób kompetentny – informuje burmistrz Kamienia Pomorskiego.


komentarzy: 88, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 88

Gość • Środa [22.10.2014, 15:35:33] • [IP: 83.27.199.***]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Środa [21.05.2014, 11:05:45] • [IP: 89.66.108.***]

Jego córka po" finale" lubi długo bawić się" mleczkiem" - wylewać z buzi na podłogę i zlizywać. Na koniec wszystko połyka i robią jej się takie duże oczy ze szczęścia. Lubi też gdy bawi się z nią trzech lub więcej chłopców na raz. Wszystkich pomieści, taka wygimnastykowana!

Gość • Środa [22.01.2014, 12:43:41] • [IP: 193.24.14.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Niedziela [19.01.2014, 01:28:56] • [IP: 83.25.148.*]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Wtorek [07.01.2014, 10:06:21] • [IP: 83.11.94.**]

do gościa IP 178235 z06.01.godz 21.07 absplotnie nie są to oszczerstwa, ale prosze zapoznac się z wyrokiem SN Izbą CYWILNĄ sprawa CR438/82, która mówi; osoba, która wiedziała, że kierowca znajduje się pod wpływem alkoholu razem z nim tą jazdę odbyła godzi się z ujemnymi następstwami takiego postępowania co nalezy ocenić jako przyczynienia sie do wypadku.SPRAWCA WYPADKU na pewno będzie miał obrońcę i to z urzędu bo tak mu się należy więc obrona jego będzie jak najbardziej powoływać się i za obronę będzie brała to, że pasażer wiedział, a nic nie zrobił, żeby wstrzymać od takiego czynu. Więć kto pisze, że to jest oszczerstwo jest w błedzie i nie zna absolutnie prawa kk i kpk oraz KC

Gość • Wtorek [07.01.2014, 08:16:37] • [IP: 62.69.207.***]

Pan Piotr B. od zawsze był w porządku człowiekiem. W Gimnazjum jak dobrze pamiętam miałam z nim WF. Natomiast Adę też dobrze znałam. Należała do skromnych i wartościowych dziewczyn. To, że jej nie wyszło w poprzednim małżeństwie-zdarza się. A że związała się z Mateuszem-jej wybór. Szczerze-gdyby mój facet wsiadł po pijaku do samochodu-zrobiłabym wszystko aby go powstrzymać (choć wiem, że by tego nie zrobił) jednak jakby to nic nie dało- nie puściłabym go samego. Próbowałabym na pewno zabrać kluczyki a w najgorszym wypadku podczas jazdy zaciągnęłabym hamulec ręczny. Chociaż to tylko tak się łatwo mówi- to są sekundy-człowiek w takich chwilach nie myśli. I darujcie sobie takie głupie komentarze na temat Ady rodziców czy rodziców Mateusza. Oni wychowali z pewnością najlepiej jak potrafili, a Ada i Mateusz są dorośli. Czasami człowiek wychowa dziecko na super człowieka, a ono wpadnie w złe towarzystwo i nie mamy na to wpływu. Oczywiście współczuje rodzinom ofiar i rodzicom Ady i Mateusza.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 23:58:38] • [IP: 188.147.123.**]

Nic takiego nie zrobiła, tylko trochę się obracała w środowisku patologii.

Gość • Poniedziałek [06.01.2014, 21:07:27] • [IP: 178.235.186.*]

jestescie nienormalni, ta dziewczyna jego corka nic zlego nie zabila, mogla wsiasc to wsiadla i to je sprawa i nie poelnila przestepstwa ze to zrobila, a wy mam nadzieje ze pojdziecie do wiezienia za te oszczerstwa

Gość • Niedziela [05.01.2014, 13:52:21] • [IP: 83.11.149.***]

byłą mężatką i chyba nazywałAa się PAWLAK, czy ona pracuje w PGK Kamień Pomorski za sekretarkę napiszcie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 22:55:01] • [IP: 89.65.2.***]

Ta jego córcia była mężatką. Przynajmniej tak wynikało ze zdjęcia, które B* miał na swoim profilu nk.pl (notabene już go skasował). Czy ktoś wie dlaczego nie żyła z mężem tylko z tą patologią sokołem?

Gość • Sobota [04.01.2014, 21:46:20] • [IP: 83.242.65.**]

Ciężko go oceniać, ale mi nawet go trochę szkoda. Mimo wszystko wygląda na przyzwoitego człowieka, wątpię, by tak źle córkę wychował, a teraz musi za nią nadstawiać karku. Znacznie bardziej prawdopodobne mi się wydaje, że dziewczyna chciała się zbuntować przeciw rodzicom i dlatego przystała do środowiska patoli, zgodnie z powiedzeniem" na złość mamie odmrożę sobie uszy". IMHO rodzice okazali się słabymi psychologami, że nie potrafili poradzić sobie z takim młodzieńczym buntem, ale niekoniecznie złymi wychowawcami.

Gość • Sobota [04.01.2014, 19:57:17] • [IP: 83.25.166.***]

uważam, że broniąc patologicznej córeczki broni siebie samego, gdyż jest osobą publiczną, a tu pech córeczka pokazała jak wygląda ich życie w rodzinie. A żona tego dyrektorka jako osoba w katedrze przygotowująca do sakramentu nie potrafiła też zaradzić i wskazać ścieżkę normalnego zycia dla córuni. Musiała stać się tragedia obcych ludzi, aby zrozumieli kim jest naprawe ich córeczka.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:55:31] • [IP: 83.11.173.**]

Jesteście niepoważni, niedługo wszyscy będą winni, tylko nie pijany kierowca. Trudno odpowiadać za czyny dorosłych dzieci. Was pewnie też rodzice nie wychowywali na internetowe hieny. Nie znam tego człowieka, ale nie zakładam, że w mordercy, pijaku i złodzieju widział dla córki idealnego partnera i aprobował ich związek. Ona sama postępowała skrajnie głupio i bezmyślnie zadając się z kimś takim, ale nie zmienia to faktu, że samochód prowadził ten dresiarz. Podejrzewam ponadto, że gdyby współpasażerem był mężczyzna, to pod jego adresem nie wylałoby się tyle jadu, co wobec tej dziewczyny. W Polsce niestety mamy tendencję do obdzielania winą wszystkich i zdejmowania jej ze sprawcy - nie inaczej jest w tej sprawie.

Gość • Sobota [04.01.2014, 15:16:53] • [IP: 178.42.170.**]

Broń pan dalej córeczki zakłamuj rzeczywistość. Ale pamiętaj Pan nie jesteście anonimowi a ludziom nerwy puszczają coraz bardziej !

pan z wawy • Sobota [04.01.2014, 12:14:32] • [IP: 89.70.154.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Sobota [04.01.2014, 09:22:15] • [IP: 95.160.163.***]

Hahahaha gratuluję wyboru :) Ja to bym go wybrał na prowadzącego jakiś program w telewizji hmmm... może, , Super nianie" albo, , Surowi rodzice" :) Może coś nowego, , Jak wychować łysego dresiarza". To takie normalne tatuś na stanowisku a synek naćpany rozbija się BMW :) Umiał uczyć ale swojego nie wychował - zawsze tak jest. To chyba z powodu, iż człowiek poświęca się dla innych, chce być dla nich jak rodzic a o swoich dzieciach zapomina - to chyba jakaś przypadłość nauczycielska.

Gość • Sobota [04.01.2014, 00:42:07] • [IP: 83.10.227.**]

* z rodziną powinien wyjechać z Polski na rok czasu, chociaż córka może trafić do wiezienia za współudział w morderstwie.

Gość • Piątek [03.01.2014, 21:03:36] • [IP: 109.243.241.***]

Córcia blachara

Gość • Piątek [03.01.2014, 20:35:27] • [IP: 79.187.18.***]

Pogratulować tatusiowi córeczki, która z pijanym ćpunem zagrała w żywe kręgle.

Gośćkobieta • Piątek [03.01.2014, 17:08:08] • [IP: 83.11.227.**]

patologiczna córeczka pokazała z jakiego domu się wywodzi.NATYCHMIAST Z NIĄ DO KRYMINAŁU JEST WSPÓŁWINNA ŚMIERCI TYLE NIEWINNYCH OSÓB. Obojętnie ile ma lat, za taki czyn odpowiada cała jej rodzina tym bardziej ojciec nauczyciel. dlaczego ojciec stawa w jej obronie, aby nie znalazła się w kryminale przecież ma krew na ręku, a w sumieniu brud i syf za to co zrobiła.

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:36:59] • [IP: 83.30.15.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Gość • Piątek [03.01.2014, 16:21:52] • [IP: 79.189.74.**]

Proponuję zbluzgać jeszcze jej matkę, ciotkę, babcię, dziadka i wszystkich na literę B. Co Czemu ten człowiek winien, że się n a nim tak wyżywacie?? Spokojnie, karma, którą tu siejecie powraca mocniejsza zawistne, plujące jadem polactwo... tfuu!

Gość • Piątek [03.01.2014, 15:56:55] • [IP: 46.128.140.***]

Ta kobieta ma 26 lat!! Czemu winien jest ojciec lub matka? Odpowiedzialnosc mozna brac za dzieci a nie za doroslych ludzi.

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:25:47] • [IP: 83.9.36.**]

Zostawcie Bogu ducha winnego człowieka hieny!

Gość • Piątek [03.01.2014, 14:09:01] • [IP: 89.70.66.**]

Świetnie Pan wychował córkę ADRIANE BAHRYNDOWSKĄ, która pozwoliła prowadzić pijanemu i naćpanemu mordercy. Czy swoimi podopiecznymi również Pa się zajmie na takim poziomie?? Przekaże takie wartości...plunęłabym w twarz Pańskiej małej blacharze...wstyd. ZERO wartości.

Oglądasz 1-25 z 88
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Koncepcja sieci tras rowerowych Pomorza Zachodniego nabiera realnego kształtu. W Kołobrzegu miało miejsce podpisanie Listu Intencyjnego w sprawie zawarcia partnerstwa przy podjęciu stosownych działań na rzecz wytyczenia i oznakowania „Sieci tras rowerowych Pomorza Zachodniego” oraz ewentualnej budowie, rozbudowie lub przebudowie infrastruktury technicznej służącej przemieszczaniu się rowerzystów ■ Większe domowe budżety dzięki programowi „500+”. W dwa miesiące tego roku mieszkańcy gminy Golczewo na swoje pociechy dostali już w sumie blisko pół miliona złotych. To efekt rządowego programu 500 plus. Chcielibyśmy zaprosić naszych Czytelników do dyskusji o tym, co znaczą te dodatkowe pieniądze w ich domowym budżecie ■ Przeczytaj dlaczego warto chodzić do Zespołu Szkół Społecznych w Dziwnowie. W ciągu kilku lat od swojego powstania Zespół Szkół Społecznych w Dziwnowie wypracował bardzo wysoki poziom kształcenia potwierdzany między innymi najlepszymi wynikami maturalnymi na terenie Powiatu Kamieńskiego -w roku 2015 (100% zdawalności), czy sukcesów uczniów na kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. To, co jednak skupia coraz większe zainteresowanie wokół szkoły to sposoby podnoszenia efektywności kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi- a więc zarówno uczniów zdolnych, jak i uczniów mających trudności w nauce ■ Języki obce nie są nam obce- wyjątkowe wydarzenie w Gimnazjum w Świerznie! W piątek, 20 maja 2016 w Gimnazjum w Świerznie odbyło się wydarzenie promujące naukę języków obcych pod hasłem „Języki obce nie są nam obce”. ■ Centrum topograficzne Międzyzdrojów - czyli trudne torfowe i podmokłe tereny do zagospodarowania. Strach przed terroryzmem zmusił wielu turystów do rezygnacji z wyjazdów w miejsca, które zawsze chcieli odwiedzić. Polska w obliczu innych państw UE dotkniętych terroryzmem, wydaje się bardzo bezpiecznym miejscem na wakacje. Czy w związku z tym, podczas nadchodzących wakacji, będzie można spodziewać się ogromnej ilości turystów nie tylko z Polski, ale przede wszystkim innych krajów, a szczególnie ze Skandynawii? Jest to bardzo prawdopodobne, dlatego też przygotowania do sezonu na całym wybrzeżu są bardzo intensywne. W Międzyzdrojach podejmuje się wszelkie inicjatywy na rzecz zwiększenia miejsc parkingowych i miejsc na rozłożenie namiotu. Są także próby uporządkowania trudnych podmokłych terenów w centrum Międzyzdrojów. ■ Co obejrzymy w kinie Eva w Międzyzdrojach? Wiemy co czeka na prawdziwych kinomaniaków w kinie Eva w Międzyzdrojach. Od 27 maja w repertuarze takie filmy jak: Dzielny kogut Maniek, Błogosławiona wina, Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów 2 D oraz Cleverfield Lane 10. ■ Ścieżką spacerową im Janusza Domańskiego wokół jeziora Szczuczego w Golczewie. Festyn sportowy pn. „Bieg 16 Zakrętów – Memoriał im. Janusza Domańskiego” w Golczewie rozpoczęto otwarciem Ścieżki spacerowej im Janusza Domańskiego. ■ 60-latek został złapany gdy ograbiał grób! Grozi mu teraz nawet do 8 lat więzienia! Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim kilka dniu temu zatrzymali mieszkańca gm. Kamień Pomorski, który w dniu 08 maja 2016 roku ograbił jeden z grobów na terenie cmentarza komunalnego w Kamieniu Pomorskim. ■ Wyjazd do fabryki mebli IKEA w Goleniowie. Dnia 18.05.2016 r. uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy (SPdP) wraz z uczestnikami WTZ w ramach zwiedzania zakładów pracy odwiedzili fabrykę IKEI w Goleniowie. Wizyta w IKEI rozpoczęła się od pogadanki dotyczącej firmy, czym się firma zajmuje, co produkuje. Uczniowie SPdP i uczestnicy WTZ mieli okazję zobaczyć, jak wygląda praca w zakładzie pracy, jakim jest fabryka IKEA ■ Wątpliwej urody ozdoba na ulicy Dworcowej. O pozostałości w postaci znaku drogowego zasłoniętego folią na ulicy Dworcowej w Kamieniu Pomorskim po remoncie ulic: Dziwnowskiej, Bolesława Chrobrego oraz Mieszka I poinformował naszą redakcję Czytelnik ■