POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.03.2013, 10:57:32] • Region

Inna cena paliwa przed stacją, inna na paragonie?

Inna cena paliwa przed stacją, inna na paragonie?

fot. Wojtek Basałygo

Skontaktował się z nami Czytelnik, który skuszony niższą ceną paliwa, postanowił zatankować swój samochód na jednej ze stacji w gminie Kamień Pomorski. Zdziwił się, gdy przy kasie przyszło mu zapłacić kilka złotych więcej niż się spodziewał.

- Jechałem samochodem, skręciłem na stację, aby zatankować. Cena paliwa na reklamie przed stacją była zachęcająca. Wsadziłem pistolet do baku i rozpocząłem tankowanie. W pewnym momencie zorientowałem się, że cena podana na dystrybutorze różni się od tej przed stacją – mówi Czytelnik.

Czytelnik zwrócił uwagę pracownikom stacji, jednak nie usłyszał nawet przepraszam. Nie podajemy nazwy stacji i jej lokalizacji, ponieważ Czytelnik nie złożył reklamacji.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Czwartek [14.03.2013, 19:40:45] • [IP: 81.219.195.***]

Ja myslę że to ostromice

Gość • Czwartek [14.03.2013, 16:05:56] • [IP: 31.63.193.***]

Paliwo powinno kosztować 10zł za litr.

Gość • Środa [13.03.2013, 22:45:30] • [IP: 83.21.147.*]

hahahah ale bzdura! we wrzosowie jest za darmo!!

Gość • Środa [13.03.2013, 10:14:36] • [IP: 37.47.73.***]

Do gościa z 18.59 też mógłbyś pomyslec przed napisaniem. Tankuje 1-2 razy w miesiącu zawsze do pelna. Jedno tankowanie gratis to przenosnia nie stwierdzenie dosłowne. Poza tym sa tacy którzy tankuja do pelna kilka razy w miesiącu (przedstawiciele handlowi)

Gość • Środa [13.03.2013, 08:50:02] • [IP: 83.8.205.**]

W takim bajzlu to tylko pałę można zalać. Ale bajzel. To w komunie by nie pszeszło. Ludzie na księżycu już dawno wylądowali, a tu taki polski burdel.

Gość • Środa [13.03.2013, 08:23:04] • [IP: 37.8.215.***]

tylko to jest dziwne ze takie stacje istnieja, jest tyle inspekcji, a moze to znow kolesiostwoi reka reke myje, to wyglada na jednaduzo kpine

Gość • Środa [13.03.2013, 07:21:08] • [IP: 46.134.92.***]

Do gościa z 18.59 też mógłbyś pomyslec przed napisaniem. Tankuje 1-2 razy w miesiącu zawsze do pelna. Jedno tankowanie gratis to przenosnia nie stwierdzenie dosłowne. Poza tym sa tacy którzy tankuja do pelna kilka razy w miesiącu (przedstawiciele handlowi)

Gość • Wtorek [12.03.2013, 19:59:32] • [IP: 93.94.191.**]

stacja paliw w wysokiej k.

Gość • Wtorek [12.03.2013, 18:59:51] • [IP: 195.205.28.*]

Do gościa z 16:54 - jedno gratis? pomyśl zanim napiszesz- po stu tankowaniach to jakieś 30 zł dopiero. To co ty tankujesz 3 razy dziennie?? Pewnie jesteś jednym z tych co tankują za 15zł codziennie. I na pewno jest więcej tych co nie mają ''końcówek'' niż tych co nie dostają ''reszty''.

Gość • Wtorek [12.03.2013, 18:53:07] • [IP: 37.108.80.***]

nie siej zamętu bo na orlenie do 4 groszy nie upominają się, tankuję odkąd istnieją i jeszcze nigdy końcówki nie dopłacałem, nawet jak fakture biore do place do rownego. Nie wiem jak Ty tankujesz ale mi sie jeszcze za malo nie udalo zatankowac, nawet jak wyskakuje 49, 99 to lekkie" pyk" i jest 50, 02 - 50, 03 nigdy nikt od mnie nie chce tych groszy!

Gość • Wtorek [12.03.2013, 16:54:20] • [IP: 31.62.77.**]

A ja uwielbiam, gdy na Orlenie nie wydają tych końcówek - 2gr, 3gr...I wszystko byłoby ok bo to śmieszne kwoty, ale rozwala mnie sytuacja, gdy to mi brakuje 3-4gr i jest wielkie halo! Jakby tak policzyć te wszystkie groszówki to po roku tankowania miałbym jedno gratis.

Gość • Wtorek [12.03.2013, 14:46:42] • [IP: 89.79.203.**]

"zdziwił się gdy przy kasie przyszło mu zapłacić kilka złotych więcej", " W pewnym momencie zorientowałem się, że cena podana na dystrybutorze różni się od tej przed stacją" TO W KOŃCU gdzie to zdziwienie nastąpiło?

Gość • Wtorek [12.03.2013, 14:40:34] • [IP: 83.21.208.***]

NO WŁŚNIE TAKIE MIEJSCA OMIJA SIĘ SZEROKIM ŁUKIEM

Gość • Wtorek [12.03.2013, 14:22:20] • [IP: 79.186.4.***]

widać stacja krzak

Gość • Wtorek [12.03.2013, 13:27:37] • [IP: 83.8.207.***]

WSZYSTKIE MAJĄ DROGO ALE NIE POWINNI TAK CHAMSKO OSZUKIWAĆ WSTYDU NIE MAJĄ I W TAKICH MIEJSCACH SIĘ NIE TANKUJE PO PROSTU

Gość • Wtorek [12.03.2013, 13:00:53] • [IP: 80.52.219.**]

Na każdej stacji nas kantują, zresztą paliwo i tak jest za drogie

Gość • Wtorek [12.03.2013, 12:44:12] • [IP: 83.8.200.***]

zależy co tankują

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:53:47] • [IP: 83.21.208.***]

jak drogo to na rowerek

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:11:00] • [IP: 83.20.67.***]

wszystkie takie stacje paliw proponuję objeżdżać szerokim łukiem - tym sposobem zbankrutują i nie będzie złodziei na rynku

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:03:44] • [IP: 84.161.104.***]

ta po lewej stronie jak na szczecin jedziem :))

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:00:26] • [IP: 83.21.196.**]

Heh...a no Orlenie to coo??

Gość • Wtorek [12.03.2013, 10:58:54] • [IP: 37.47.71.**]

złodzieje

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ American Assassin, Tulipanowa gorączka, Super Park. Gwiezda misja do obejrzenia w kinie Eva! ■ Alarm pożarowy w kamieńskiej jedynce. Po godzinie 10-tej ulicami Kamienia Pomorskiego mknął na sygnałach dźwiękowych i świetlnych samochód bojowy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej. Samochód zmierzał w kierunku Placu Katedralnego. ■ Trzysta jeden młodych żeglarzy startowało w Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W Międzynarodowych Mistrzostwach Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist startowało 301 zawodników z siedmiu krajów. Z zaplanowanych 11 wyścigów rozegrani tylko siedem. ■ 300 złotych do każdego ula? Dopłaty do ula nie są możliwe - tak Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi odpowiada na apel zachodniopomorskich pszczelarzy. Dwa tygodnie temu hodowcy zwrócili się do resortu o zmiany w dofinansowaniu ich pasiek ■ Niedawno jeden z mieszkańców Dargoszewa zwrócił się do nas z dymiącym problemem. Mężczyzna twierdził, że mieszkańcy musieli znosić śmierdzącej funkcjonowanie fermy drobiarskiej, z której unosiły się chmury żrącego pyłu. W tej sprawie skontaktowaliśmy się z Kompanią Drobiarską IKO. Mamy dobrą wiadomość! Z informacji Piotra Jarzębskiego, wynika, że firma zaprzestała już palenia w piecach na FD Dargoszewo i sytuacja, która widoczna jest na zdjęciu powyżej nie powinna się już powtórzyć ■ W dniu dzisiejszym, 31 sierpnia 2017 roku droga powiatowa 1012Z Kamień Pomorski – Recław na odcinku Skarchowo – Dusin została zamknięta ■ Muzeum Historii Ziemi Kamieńskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej dr inż. Haliny Rutyny zatytułowanej „Zachodniopomorskie sacrum. Architektura ryglowa”, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 28 sierpnia br., o godz. 17.00 w siedzibie naszego Muzeum, przy ulicy Adama Mickiewicza 34, na tzw. Kwartale Dominikańskim ■ Dzień po wizycie reporterów telewizji, ułożyli przejście i udrożnili drogę w Śniatowie. Wystarczył jeden dzień od wizyty reporterów tvn24, żeby Zarząd Dróg Powiatowych ułożył worki z piaskiem, które umożliwiają mieszkańcom Śniatowa przejście przez zalegającą od kilku miesięcy wodę na drodze prowadzącej do wioski. Jak się okazało, (może tylko tymczasowo) heroiczne zmagania służb drogowych doprowadziły do odprowadzenia wody ponownie do rowów ■ Sprawca napadu z Międzyzdrojów zatrzymany w Poznaniu. To 18-latek wcześniej notowany przez policję za posiadanie narkotyków. Do Poznania pojechał pociągiem ■ Napad na lombard w Międzyzdrojach! Mężczyzna sterroryzował właściciela bronią i nożem! ■