POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.03.2013, 10:57:32] • Region

Inna cena paliwa przed stacją, inna na paragonie?

Inna cena paliwa przed stacją, inna na paragonie?

fot. Wojtek Basałygo

Skontaktował się z nami Czytelnik, który skuszony niższą ceną paliwa, postanowił zatankować swój samochód na jednej ze stacji w gminie Kamień Pomorski. Zdziwił się, gdy przy kasie przyszło mu zapłacić kilka złotych więcej niż się spodziewał.

- Jechałem samochodem, skręciłem na stację, aby zatankować. Cena paliwa na reklamie przed stacją była zachęcająca. Wsadziłem pistolet do baku i rozpocząłem tankowanie. W pewnym momencie zorientowałem się, że cena podana na dystrybutorze różni się od tej przed stacją – mówi Czytelnik.

Czytelnik zwrócił uwagę pracownikom stacji, jednak nie usłyszał nawet przepraszam. Nie podajemy nazwy stacji i jej lokalizacji, ponieważ Czytelnik nie złożył reklamacji.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Czwartek [14.03.2013, 19:40:45] • [IP: 81.219.195.***]

Ja myslę że to ostromice

Gość • Czwartek [14.03.2013, 16:05:56] • [IP: 31.63.193.***]

Paliwo powinno kosztować 10zł za litr.

Gość • Środa [13.03.2013, 22:45:30] • [IP: 83.21.147.*]

hahahah ale bzdura! we wrzosowie jest za darmo!!

Gość • Środa [13.03.2013, 10:14:36] • [IP: 37.47.73.***]

Do gościa z 18.59 też mógłbyś pomyslec przed napisaniem. Tankuje 1-2 razy w miesiącu zawsze do pelna. Jedno tankowanie gratis to przenosnia nie stwierdzenie dosłowne. Poza tym sa tacy którzy tankuja do pelna kilka razy w miesiącu (przedstawiciele handlowi)

Gość • Środa [13.03.2013, 08:50:02] • [IP: 83.8.205.**]

W takim bajzlu to tylko pałę można zalać. Ale bajzel. To w komunie by nie pszeszło. Ludzie na księżycu już dawno wylądowali, a tu taki polski burdel.

Gość • Środa [13.03.2013, 08:23:04] • [IP: 37.8.215.***]

tylko to jest dziwne ze takie stacje istnieja, jest tyle inspekcji, a moze to znow kolesiostwoi reka reke myje, to wyglada na jednaduzo kpine

Gość • Środa [13.03.2013, 07:21:08] • [IP: 46.134.92.***]

Do gościa z 18.59 też mógłbyś pomyslec przed napisaniem. Tankuje 1-2 razy w miesiącu zawsze do pelna. Jedno tankowanie gratis to przenosnia nie stwierdzenie dosłowne. Poza tym sa tacy którzy tankuja do pelna kilka razy w miesiącu (przedstawiciele handlowi)

Gość • Wtorek [12.03.2013, 19:59:32] • [IP: 93.94.191.**]

stacja paliw w wysokiej k.

Gość • Wtorek [12.03.2013, 18:59:51] • [IP: 195.205.28.*]

Do gościa z 16:54 - jedno gratis? pomyśl zanim napiszesz- po stu tankowaniach to jakieś 30 zł dopiero. To co ty tankujesz 3 razy dziennie?? Pewnie jesteś jednym z tych co tankują za 15zł codziennie. I na pewno jest więcej tych co nie mają ''końcówek'' niż tych co nie dostają ''reszty''.

Gość • Wtorek [12.03.2013, 18:53:07] • [IP: 37.108.80.***]

nie siej zamętu bo na orlenie do 4 groszy nie upominają się, tankuję odkąd istnieją i jeszcze nigdy końcówki nie dopłacałem, nawet jak fakture biore do place do rownego. Nie wiem jak Ty tankujesz ale mi sie jeszcze za malo nie udalo zatankowac, nawet jak wyskakuje 49, 99 to lekkie" pyk" i jest 50, 02 - 50, 03 nigdy nikt od mnie nie chce tych groszy!

Gość • Wtorek [12.03.2013, 16:54:20] • [IP: 31.62.77.**]

A ja uwielbiam, gdy na Orlenie nie wydają tych końcówek - 2gr, 3gr...I wszystko byłoby ok bo to śmieszne kwoty, ale rozwala mnie sytuacja, gdy to mi brakuje 3-4gr i jest wielkie halo! Jakby tak policzyć te wszystkie groszówki to po roku tankowania miałbym jedno gratis.

Gość • Wtorek [12.03.2013, 14:46:42] • [IP: 89.79.203.**]

"zdziwił się gdy przy kasie przyszło mu zapłacić kilka złotych więcej", " W pewnym momencie zorientowałem się, że cena podana na dystrybutorze różni się od tej przed stacją" TO W KOŃCU gdzie to zdziwienie nastąpiło?

Gość • Wtorek [12.03.2013, 14:40:34] • [IP: 83.21.208.***]

NO WŁŚNIE TAKIE MIEJSCA OMIJA SIĘ SZEROKIM ŁUKIEM

Gość • Wtorek [12.03.2013, 14:22:20] • [IP: 79.186.4.***]

widać stacja krzak

Gość • Wtorek [12.03.2013, 13:27:37] • [IP: 83.8.207.***]

WSZYSTKIE MAJĄ DROGO ALE NIE POWINNI TAK CHAMSKO OSZUKIWAĆ WSTYDU NIE MAJĄ I W TAKICH MIEJSCACH SIĘ NIE TANKUJE PO PROSTU

Gość • Wtorek [12.03.2013, 13:00:53] • [IP: 80.52.219.**]

Na każdej stacji nas kantują, zresztą paliwo i tak jest za drogie

Gość • Wtorek [12.03.2013, 12:44:12] • [IP: 83.8.200.***]

zależy co tankują

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:53:47] • [IP: 83.21.208.***]

jak drogo to na rowerek

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:11:00] • [IP: 83.20.67.***]

wszystkie takie stacje paliw proponuję objeżdżać szerokim łukiem - tym sposobem zbankrutują i nie będzie złodziei na rynku

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:03:44] • [IP: 84.161.104.***]

ta po lewej stronie jak na szczecin jedziem :))

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:00:26] • [IP: 83.21.196.**]

Heh...a no Orlenie to coo??

Gość • Wtorek [12.03.2013, 10:58:54] • [IP: 37.47.71.**]

złodzieje

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Fermy zwierząt futerkowych do likwidacji? To może być początek końca ferm zwierząt futerkowych w Polsce. Projekt ustawy złożyli w Sejmie posłowie Prawa i Sprawiedliwości. Zgodnie z nim całkowity zakaz hodowli np. norek czy lisów obowiązywałby od 2022 roku ■ Groźny wypadek za Międzyzdrojami, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Z naszych informacji wynika, że 1 osoba poniosła śmierć na miejscu, a 2 osoby są zakleszczone w pojeździe ■ Dnia 18.11.2017r. od godz.12.00 do godz.18.00 serdecznie zapraszamy na "WYPRZEDAŻ GARAŻOWĄ ", oraz na pyszne domowe wypieki ,które odbędą się w świetlicy w Kołczewie.Pieniążki ze sprzedaży fantów zostaną przekazane do puli pieniędzy na zakup placu zabaw do Punktu Przedszkolnego oraz monitoringu do budynku szkolnego w Kołczewie. Dziękujemy i zapraszamy serdecznie. Rada Rodziców ■ Spotkanie z Romanem Czejarkiem w dziwnowskiej bibliotece. Już 24 listopada 2017r. o godz. 17.00 spotykamy się w Dziwnowie w Bibliotece - ponownie z dziennikarzem, radiowcem, pisarzem, fotografem i podróżnikiem, autorem humorystycznych opowiadań, konferansjerem Romanem CZEJARKIEM ■ Zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Wolina z okazji 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. W Ładzinie na strzelnicy Kurkowego Bractwa Strzeleckiego w Wolinie w dniu 11 listopada Narodowego Święta Niepodległości z okazji 99. Rocznicy Odzyskania Niepodległości, odbyły się zawody strzeleckie o Puchar Burmistrza Wolina ■ W czwartek 09 listopada br. na Stadionie Miejskim w Kamieniu Pomorskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kamieńskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt i Chłopców w ramach Licealiady 2017/2018 ■ 3 część Listów do M w kinie Eva w Międzyzdrojach! Kino Eva w Międzyzdrojach zaprasza na seanse. Od piątku, 10 listopada w kinie obejrzymy takie produkcje jak: Między nami wampirami 3D, czy kontynuacja hitu kinowego Listy do M.3. ■ Na Pomorzu Zachodnim nie będzie miejsca na nudę. W Międzyzdrojach i Kamieniu Pomorskim powstaną nowe atrakcje!■ Edukacyjny Sejmik Krajoznawczy PTTK w Międzyzdrojach ■ Pracownicy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie, rozpoczęli na terenie 10 powiatów województwa Zachodniopomorskiego cykl bezpłatnych szkoleń dla rolników. W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim, ul. Wolińska 7B 8 listopada 2017 r. o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie dla rolników z powiatu kamieńskiego ■ Nasz Czytelnik, który jest chwilowym opiekunem małego kotka, widocznego na zdjęciu, pragnie znaleźć mu nowy dom. Sam nie może zatrzymać go u siebie, gdyż jest już właścicielem kota oraz psa ■ Wszystkich Świętych-dzień poświęcony pamięci tych. którzy przekroczyli już próg wieczności ■ „Z gliny świat lepimy” to projekt, który polega na stworzeniu przy Kamieńskim Domu Kultury pracowni ceramicznej oraz poszerzeniu możliwości naszego cyklicznego projektu „Artystyczny Kulturobus”. W ramach programu Infrastruktura Domów Kultury otrzymaliśmy dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w wysokości 35 000 złotych na zakup pieca ceramicznego, przyczepki samochodowej i mebli plenerowych, które będą służyły naszym instruktorom do prowadzenia zajęć poza siedzibą KaDeKu ■ Na drodze krajowej numer 3, na wysokości miejscowości Piaski Wielkie kierowca samochodu ciężarowego uderzył w tył Emilbusa. - Kierowca TiR-a uderzył w tył skręcającego w prawo busa - informuje rzecznik kamieńskiej policji, Izabela Trepko. Na miejsce oprócz policji, wezwano także pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy medycznej kobiecie z dzieckiem. Z informacji policji, wynika, że źle się poczuli ■ Śmiertelny wypadek między Wisełką a Międzyzdrojami! Nie żyje 30 - letni kierowca opla! ■ Z inicjatywy radnych nowy plan zagospodarowania przestrzennego Międzyzdrojów uwzględni historyczną zabudowę ■