POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Wtorek [12.03.2013, 10:57:32] • Region

Inna cena paliwa przed stacją, inna na paragonie?

Inna cena paliwa przed stacją, inna na paragonie?

fot. Wojtek Basałygo

Skontaktował się z nami Czytelnik, który skuszony niższą ceną paliwa, postanowił zatankować swój samochód na jednej ze stacji w gminie Kamień Pomorski. Zdziwił się, gdy przy kasie przyszło mu zapłacić kilka złotych więcej niż się spodziewał.

- Jechałem samochodem, skręciłem na stację, aby zatankować. Cena paliwa na reklamie przed stacją była zachęcająca. Wsadziłem pistolet do baku i rozpocząłem tankowanie. W pewnym momencie zorientowałem się, że cena podana na dystrybutorze różni się od tej przed stacją – mówi Czytelnik.

Czytelnik zwrócił uwagę pracownikom stacji, jednak nie usłyszał nawet przepraszam. Nie podajemy nazwy stacji i jej lokalizacji, ponieważ Czytelnik nie złożył reklamacji.


komentarzy: 22, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-22 z 22

Gość • Czwartek [14.03.2013, 19:40:45] • [IP: 81.219.195.***]

Ja myslę że to ostromice

Gość • Czwartek [14.03.2013, 16:05:56] • [IP: 31.63.193.***]

Paliwo powinno kosztować 10zł za litr.

Gość • Środa [13.03.2013, 22:45:30] • [IP: 83.21.147.*]

hahahah ale bzdura! we wrzosowie jest za darmo!!

Gość • Środa [13.03.2013, 10:14:36] • [IP: 37.47.73.***]

Do gościa z 18.59 też mógłbyś pomyslec przed napisaniem. Tankuje 1-2 razy w miesiącu zawsze do pelna. Jedno tankowanie gratis to przenosnia nie stwierdzenie dosłowne. Poza tym sa tacy którzy tankuja do pelna kilka razy w miesiącu (przedstawiciele handlowi)

Gość • Środa [13.03.2013, 08:50:02] • [IP: 83.8.205.**]

W takim bajzlu to tylko pałę można zalać. Ale bajzel. To w komunie by nie pszeszło. Ludzie na księżycu już dawno wylądowali, a tu taki polski burdel.

Gość • Środa [13.03.2013, 08:23:04] • [IP: 37.8.215.***]

tylko to jest dziwne ze takie stacje istnieja, jest tyle inspekcji, a moze to znow kolesiostwoi reka reke myje, to wyglada na jednaduzo kpine

Gość • Środa [13.03.2013, 07:21:08] • [IP: 46.134.92.***]

Do gościa z 18.59 też mógłbyś pomyslec przed napisaniem. Tankuje 1-2 razy w miesiącu zawsze do pelna. Jedno tankowanie gratis to przenosnia nie stwierdzenie dosłowne. Poza tym sa tacy którzy tankuja do pelna kilka razy w miesiącu (przedstawiciele handlowi)

Gość • Wtorek [12.03.2013, 19:59:32] • [IP: 93.94.191.**]

stacja paliw w wysokiej k.

Gość • Wtorek [12.03.2013, 18:59:51] • [IP: 195.205.28.*]

Do gościa z 16:54 - jedno gratis? pomyśl zanim napiszesz- po stu tankowaniach to jakieś 30 zł dopiero. To co ty tankujesz 3 razy dziennie?? Pewnie jesteś jednym z tych co tankują za 15zł codziennie. I na pewno jest więcej tych co nie mają ''końcówek'' niż tych co nie dostają ''reszty''.

Gość • Wtorek [12.03.2013, 18:53:07] • [IP: 37.108.80.***]

nie siej zamętu bo na orlenie do 4 groszy nie upominają się, tankuję odkąd istnieją i jeszcze nigdy końcówki nie dopłacałem, nawet jak fakture biore do place do rownego. Nie wiem jak Ty tankujesz ale mi sie jeszcze za malo nie udalo zatankowac, nawet jak wyskakuje 49, 99 to lekkie" pyk" i jest 50, 02 - 50, 03 nigdy nikt od mnie nie chce tych groszy!

Gość • Wtorek [12.03.2013, 16:54:20] • [IP: 31.62.77.**]

A ja uwielbiam, gdy na Orlenie nie wydają tych końcówek - 2gr, 3gr...I wszystko byłoby ok bo to śmieszne kwoty, ale rozwala mnie sytuacja, gdy to mi brakuje 3-4gr i jest wielkie halo! Jakby tak policzyć te wszystkie groszówki to po roku tankowania miałbym jedno gratis.

Gość • Wtorek [12.03.2013, 14:46:42] • [IP: 89.79.203.**]

"zdziwił się gdy przy kasie przyszło mu zapłacić kilka złotych więcej", " W pewnym momencie zorientowałem się, że cena podana na dystrybutorze różni się od tej przed stacją" TO W KOŃCU gdzie to zdziwienie nastąpiło?

Gość • Wtorek [12.03.2013, 14:40:34] • [IP: 83.21.208.***]

NO WŁŚNIE TAKIE MIEJSCA OMIJA SIĘ SZEROKIM ŁUKIEM

Gość • Wtorek [12.03.2013, 14:22:20] • [IP: 79.186.4.***]

widać stacja krzak

Gość • Wtorek [12.03.2013, 13:27:37] • [IP: 83.8.207.***]

WSZYSTKIE MAJĄ DROGO ALE NIE POWINNI TAK CHAMSKO OSZUKIWAĆ WSTYDU NIE MAJĄ I W TAKICH MIEJSCACH SIĘ NIE TANKUJE PO PROSTU

Gość • Wtorek [12.03.2013, 13:00:53] • [IP: 80.52.219.**]

Na każdej stacji nas kantują, zresztą paliwo i tak jest za drogie

Gość • Wtorek [12.03.2013, 12:44:12] • [IP: 83.8.200.***]

zależy co tankują

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:53:47] • [IP: 83.21.208.***]

jak drogo to na rowerek

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:11:00] • [IP: 83.20.67.***]

wszystkie takie stacje paliw proponuję objeżdżać szerokim łukiem - tym sposobem zbankrutują i nie będzie złodziei na rynku

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:03:44] • [IP: 84.161.104.***]

ta po lewej stronie jak na szczecin jedziem :))

Gość • Wtorek [12.03.2013, 11:00:26] • [IP: 83.21.196.**]

Heh...a no Orlenie to coo??

Gość • Wtorek [12.03.2013, 10:58:54] • [IP: 37.47.71.**]

złodzieje

Oglądasz 1-22 z 22
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ To był wyjątkowo pracowity weekend dla strażaków z naszego regionu. W powiecie kamieńskim paliły się trawy. W sumie, do płonących traw strażacy wyjeżdżali pięciokrotnie. Po raz pierwszy do palących się traw strażacy zostali wezwani w sobotę w Żółcinie, gdzie ogień zajął 100 metrów kwadratowych. Do akcji gaśniczej ruszyły 2 zastępy strażaków z Kamienia Pomorskiego. Tego samego dnia, ogień zajął trawy na nieużytkach w Gostyńcu. Tam paliło się 200 metrów kwadratowych, a ogień gasiły Ochotnicze Straże Pożarne z Gostynia i i Świerzna ■ Z okazji jubileuszu 20 - lecia Firmy Heureka Sp. z o.o. zapraszamy wszystkich mieszkańców Międzyzdrojów (z dokumentem potwierdzającym zamieszkanie) do bezpłatnego zwiedzania Gabinetu Figur Woskowych w dniu 17.06.2018 ■ Radni Powiatu Kamienskiego udzielili Zarzadowi Powiatu absolutorium z wykonania budzetu za rok 2017 ■ Kierowca białego lanosa uszkodził słupki, zgubił tablicę rejestracyjną i...uciekł z miejsca zdarzenia. We Wrzosowie około godz 18:40 kierowca białego lanosa, wchodząc w zakręt z dużą prędkością stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie prędkości wyrzuciło go na chodnik, na którym strącił 7 słupków. Prawdopodobnie nie zauważył, że odpadł mu zderzak z tablicą rejestracyjną, bo od razu uciekł z miejsca wypadku ■ Walczy o lepsze życie mieszkańców więc spalili mu samochód. Czy radny Radosław Drozdowicz poniósł cenę za to że startuje na stanowisko Wójta? ■ Świnoujście: Jak informuje Małgorzata Kapalan, zmarły jest już po sekcji zwłok, wykryto u niego malarię. Potwierdziła również, że zmarły miał krwotok z górnych dróg oddechowych ■ Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie apeluje o ostrożne i rozważne zachowywanie się podczas majowego wypoczynku na terenach leśnych. Od kilkunastu dni występuje bardzo duże zagrożenie pożarowe w lasach oraz prognozy pogody zapowiadające kolejne upalne dni. Tylko we wtorek miało miejsc 5 pożarów lasu o łącznej powierzchni ok. 1,5 ha. Mimo to leśnicy zapraszają do lasu wszystkich tych, którzy szukają wypoczynku, przypominając jednocześnie, że w na terenach leśnych i śródleśnych zabronione jest używanie otwartego ognia, rozpalania ognisk, grilli oraz palenia tytoniu. Co może spowodować pożar? Niedopałek papierosa, niesprawny samochód czy samozapłon. Na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Szczecinie od początku roku miało miejsce 112 pożarów lasu na łącznej powierzchni ponad 13 ha. Koszt odnowienia jednego hektara spalonej powierzchni leśnej przekracza 10 tys. zł. ■ W lasach naszego regionu zaznaczają swoją obecność wilki. Na terenach leśnych za rzeką Dziwną przed Wolinem, na terenach łowisk Koła Łowieckiego "Dzik" i "Orzeł" i nad Dziwną już bytują wilki. Od pewnego czasu na wspomnianych terenach znajduje się zarżniętą przez wilki zwierzynę, myśliwi też obserwują ich obecność. Pokazany na zdjęciu basior jest wagi rzędu 50-60 kg. Kamera-pułapka uchwyciła go pół roku temu w nocy, gdy przechodził obok niej. Wilki nie zawsze chodzą w stadach, ten basior był samotnikiem. Nocą mogą przemieścić się nawet 40 km. ■ W Lubinie, w gminie Międzyzdroje na prywatnej posesji lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Wydarzenie miało miejsce dziś po godzinie 8.00. Jak się okazuje pomocy potrzebował mężczyzna ■