POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [19.12.2011, 19:58:10] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód

fot. Wojtek Basałygo

50-letnia kobieta wpadła pod koła samochodu jadącego po ulicy Szczecińskiej. Niestety nie udało się jej uratować.

Do tego tragicznego wypadku doszło dziś około godziny 17.00 na ulicy Szczecińskiej na wysokości marketu spożywczego. Pani Barbara (55l.) wracając z zakupami próbowała przebiec ulicę. Niestety wpadła prosto na maskę Peugeota prowadzonego przez młodą kobietę.

- Parę metrów dalej jest przejście dla pieszych. Ale nie oszukujmy się, większość przechodzi ulicę gdzie chce - opowiada jeden ze świadków wypadku.

Mieszkańcy uważają, że temu wypadkowi można było zapobiec. Od dawna mówią, że spowalniacze na ulicy Szczecińskiej nie powinny być zainstalowane blisko siebie, lecz w większej odległości.


komentarzy: 366, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 366

Gość • Piątek [06.04.2012, 01:31:02] • [IP: 188.146.85.***]

Jeżeli tak to rodzina poszkodowanej powinna jak najszybciej odwołać się od tego wyroku zresztą myślę że skorzystają z fachowej prady i nie pozostawią tego absurdu bez echa bo coś widocznie (umkneło) w czasie procesu !!

Gość • Czwartek [05.04.2012, 23:47:30] • [IP: 83.21.200.**]

trafiło się jej

Gość • Niedziela [01.04.2012, 20:56:02] • [IP: 46.205.84.**]

Tak sprawa jest umorzona

Gość • Sobota [31.03.2012, 21:59:18] • [IP: 83.11.81.***]

dobre sobie winna, a sprawa umorzona ??!!

Gość • Poniedziałek [26.03.2012, 23:04:25] • [IP: 46.204.25.**]

wyrok zapadł poszkodowana została uznana za winną wypadku a sprawa została umorzona

Gość • Czwartek [22.03.2012, 22:26:52] • [IP: 83.11.81.***]

no dokładnie, czarna magia, no ale czekamy

Gość • Niedziela [18.03.2012, 14:07:08] • [IP: 83.23.136.***]

bo to czarna magia

Gość • Środa [07.03.2012, 23:40:44] • [IP: 83.21.212.**]

Nikt nic nie wie co dalej ?

Gość • Czwartek [01.03.2012, 23:49:59] • [IP: 83.11.81.***]

Też ma taką nadzieję do Gość • Czwartek [01.03.2012, 00:20] • [IP: 178.180.92.***] Pozdrawiam

Gość • Czwartek [01.03.2012, 00:20:56] • [IP: 178.180.92.***]

Mam nadzieję że to tak na chwilę do czasu wyjaśnienia bo wiele osób czeka na finał a potem jak znowu się zacznie to myślę że dyskusja się ożywi i wkońcu dowiemy się co i jak było naprawdę a przy okazji czy wyrok jest sprawiedliwy i satysfakcjonujący rodzinę tragicznie zmarłej oraz jej rodzinę do usłyszenia wkrótce Pozdrawiam wszystkch dalej śledzących sprawę!!

Gość • Wtorek [28.02.2012, 21:00:34] • [IP: 83.21.195.*]

ale ucichło. ...

Gość • Sobota [18.02.2012, 20:08:44] • [IP: 83.23.203.**]

przykro mi panie stasiu

Gość • Sobota [18.02.2012, 14:46:26] • [IP: 83.11.79.*]

Do Gość • Sobota [18.02.2012, 01:42] • [IP: 178.180.104.*] dokładnie uważam tak samo, więc nie będę powielała myśli, Pozdr

Gość • Sobota [18.02.2012, 01:42:34] • [IP: 178.180.104.*]

Ten z tą wypowiedzią faktycznie wyskoczył jak filip z konopi myślę że był po jednym głębszym bo trudno to inaczej wytłumaczyć!!Nagle zapragnoł podkreślić wartościowość p.Gosi koń by się uśmiał ci którzy ją znają już wypowiadali się co o niej sądzą nie raz i nie dwa na tym forum.Po zachowaniu tej pani i sposobie jazdy (a mijałem ją dzisiaj na drodze)myślę że już dawno o wszystkim zapomniała o czym też już tu wspominano a raczej wypada na jej miejscu nie zadzierać noska bo zawsze takie zachowanie prędzej czy póżniej wychodzi bokiem bo nie jest pępkiem tego świata!Jeszcze raz przypominam że jesteśmy w naszym regionie wąską społecznością mimo wszystko i tu każdy dużo wie i widzi sory ale to są odwieczne uroki małych miejscowości.Nie będę się już dalej rozpisywał a zapewniam że jest o czym narazie wystarczy poczekam jak większość na finał tej sprawy i wtedy może wypowiem się obszerniej.Pozdrawiam!

Gość • Piątek [17.02.2012, 20:54:07] • [IP: 83.21.98.***]

Do Gość • Piątek [17.02.2012, 17:51] • [IP: 87.206.28.**] a Ty skąd się wyrwałeś ? skoro jest wartościowa, to niech to pokaże ! a nie... spokój to daj Ty

Gość • Piątek [17.02.2012, 17:51:36] • [IP: 87.206.28.**]

gosia jest b. wartosciowa. To był wypadek dajcie je spokój. tobie tez kierowco moze sie to przytrafic!

Gość • Sobota [11.02.2012, 02:15:27] • [IP: 46.204.43.**]

Do Ł to że gdzieś zjadłem literkę to chyba nie jest problem ale sory jeżeli aż tak Cię to ubodło ale myślę że czepiasz się drobiazgów żeby odwrócić uwagę od istoty sprawy ale fajnie że inni też to zauważyli.Więc zajmijmy się meritum sprawy którą tu poruszamy a nie pisownią!Więc jak poprzednik napisał nie próbuj na siłę bronić Gośki bo na swoją opinię zapracowała sama sposobem zachowywania się wobec innych żyjących w naszej społeczności!!A te incydenty których się dopuściła w ostatnim czasie bulwersują wiele ludzi i dlatego wyrażają na ten temat takie komentarze a nie inne!!Jeszcze raz pragnę przypomnieć że ten portal jest chyba na tyle swobodny żeby każdy w miarę przynajmniej mógł się tutaj wypowiedzieć co o tym wypadku okolicznościach jak również kierującej mógł wypowiedzieć.Pozdrawiam

Gość • Piątek [10.02.2012, 20:59:34] • [IP: 83.21.212.**]

Do Ł • Piątek [10.02.2012, 16:01] • [IP: 89.229.65.***] Nudzi to się widocznie Tobie, bo również piszesz i też to jest widocznie ciekawsze niż Twoja szara rzeczywistość, a sądząc po Twoich wypowiedziach na siłę bronisz Gośki. Jak Wiesz każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na jej temat, tak jak Ty wyrażasz swoje na temat innych, w jakże beznadziejnych wypowiedziach. Niestety nikt o tym nie zapomni co się stało i każdy czeka na zakończenie sprawy. A Gość • Piątek [10.02.2012, 01:10] • [IP: 46.205.63.**] ma w zupełności rację, co do ogółu, jak i również sprawczyni, tylko nie wszyscy chcą na jej temat akurat pisać tutaj, a uwierz nawet jej znajomi za jej plecami źle o niej mówią. Taka rzeczywistość. Ty osądzasz innych, których nie znasz, inni osądzają ją... I nie wszyscy znają ją tylko z Orlenu. Pozdrawiam

Gość • Piątek [10.02.2012, 18:52:24] • [IP: 83.21.212.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Ł • Piątek [10.02.2012, 16:01:32] • [IP: 89.229.65.***]

Odnośnie samego wypadku: nikt z nas nie wie, jaka była prędkość, jak i czy kierowca był rozkojarzony.Pewne jest natomiast, że każdy z Was, mających prawo jazdy, nieraz przekroczył dozwoloną prędkość i nie raz był rozkojarzony za kierownicą.Ja na ten przykład wielokrotnie i pewnie wielokrotnie mi się to zdarzy, natomiast mam wielką nadzieję i Wam wszystkim też tego życzę, by nie było takich konsekwencji, jak tego feralnego dnia.Naprawdę wyluzujcie z tymi oskarżeniami, i opiniami, nie posiadając żadnej wiedzy własnej i poczekajcie na wynik postępowania w tej sprawie - pewnie wiecej będziecie wiedzieć. Odnośnie antypati i sympatii-powieszaliście na dziewczynie psy - każdy może w internecie to zrobić, od tego jest forum itd...Ja napiszę, że jest akurat jedną z wartościowszych osób, jakie w życiu poznałem, a poznałem wiele-różnica taka- ja ją znam, a Wam ktoś coś powiedział, albo byliście przejazdem na stacji...Nie męczcie się i nie odpisujcie mi-poprostu tego, jak i innych wiadomości w temacie już nie przeczytam.

Ł • Piątek [10.02.2012, 15:35:20] • [IP: 89.229.65.***]

"z tego co dużo ludzi mówi i komentuje"(...)"myślę że..." -BRAWO!Zaginasz wszystkich wiedzą w temacie, tak samo jak stosowaniem znaków interpunkcyjnych, w swojej wypowiedzi... Jak wielu z Was ma pojęcie, jaki ma nastrój ta dziewczyna, jest wręcz niewiarygodne..zobaczyłeś ją na stacji i się do kogoś uśmiechneła?-jak śmiała przecież!Prawda?Albo nawet nie-Ty jej nawet nie widziałeś-przecież ktoś coś powiedział, pewnie na podstawie" własnych obserwacji"...A Ty dalej siedzisz przed komputerem, i interesujesz się plotkami, na ten jakże ciekawy temat i zabierasz głos na forum, który wnosi wiele do dyskusji... Pozdrawiaj uczestników forum, którzy tak jak Ty czekają, czy" czkają", jak napisałeś/aś zawsze to ciekawsze, niż pewnie Twoja szara otoczająca Cię rzeczywistość.Napisałem" pewnie", bo uwierz, że tak to z boku wygląda.

Gość • Piątek [10.02.2012, 01:10:38] • [IP: 46.205.63.**]

Czekamy czkamy i o wypadku pamiętamy!! Myślę że już coś powinno się dziać w tym temacie bo z tego co dużo ludzi mówi i komentuje na podstawie tego co zaobserwowali to sprawczyni ma się całkiem dobrze bo widać ją tu i tam i w jakim jest nastroju.Myślę że powinna zachowywać się bardziej godnie i poważnie w stosunku do całej syuacji!Pozdrawiam wszystkich uczestniczących dalej na tym forum!

Gość • Czwartek [09.02.2012, 20:42:09] • [IP: 83.11.79.**]

No tak, cisza, bo każdy czeka...