POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [19.12.2011, 19:58:10] • Kamień Pomorski

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód

Kamień Pomorski: Tragiczny wypadek. Nie żyje kobieta potrącona przez samochód

fot. Wojtek Basałygo

50-letnia kobieta wpadła pod koła samochodu jadącego po ulicy Szczecińskiej. Niestety nie udało się jej uratować.

Do tego tragicznego wypadku doszło dziś około godziny 17.00 na ulicy Szczecińskiej na wysokości marketu spożywczego. Pani Barbara (55l.) wracając z zakupami próbowała przebiec ulicę. Niestety wpadła prosto na maskę Peugeota prowadzonego przez młodą kobietę.

- Parę metrów dalej jest przejście dla pieszych. Ale nie oszukujmy się, większość przechodzi ulicę gdzie chce - opowiada jeden ze świadków wypadku.

Mieszkańcy uważają, że temu wypadkowi można było zapobiec. Od dawna mówią, że spowalniacze na ulicy Szczecińskiej nie powinny być zainstalowane blisko siebie, lecz w większej odległości.


komentarzy: 366, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 366

Gość • Piątek [06.04.2012, 01:31:02] • [IP: 188.146.85.***]

Jeżeli tak to rodzina poszkodowanej powinna jak najszybciej odwołać się od tego wyroku zresztą myślę że skorzystają z fachowej prady i nie pozostawią tego absurdu bez echa bo coś widocznie (umkneło) w czasie procesu !!

Gość • Czwartek [05.04.2012, 23:47:30] • [IP: 83.21.200.**]

trafiło się jej

Gość • Niedziela [01.04.2012, 20:56:02] • [IP: 46.205.84.**]

Tak sprawa jest umorzona

Gość • Sobota [31.03.2012, 21:59:18] • [IP: 83.11.81.***]

dobre sobie winna, a sprawa umorzona ??!!

Gość • Poniedziałek [26.03.2012, 23:04:25] • [IP: 46.204.25.**]

wyrok zapadł poszkodowana została uznana za winną wypadku a sprawa została umorzona

Gość • Czwartek [22.03.2012, 22:26:52] • [IP: 83.11.81.***]

no dokładnie, czarna magia, no ale czekamy

Gość • Niedziela [18.03.2012, 14:07:08] • [IP: 83.23.136.***]

bo to czarna magia

Gość • Środa [07.03.2012, 23:40:44] • [IP: 83.21.212.**]

Nikt nic nie wie co dalej ?

Gość • Czwartek [01.03.2012, 23:49:59] • [IP: 83.11.81.***]

Też ma taką nadzieję do Gość • Czwartek [01.03.2012, 00:20] • [IP: 178.180.92.***] Pozdrawiam

Gość • Czwartek [01.03.2012, 00:20:56] • [IP: 178.180.92.***]

Mam nadzieję że to tak na chwilę do czasu wyjaśnienia bo wiele osób czeka na finał a potem jak znowu się zacznie to myślę że dyskusja się ożywi i wkońcu dowiemy się co i jak było naprawdę a przy okazji czy wyrok jest sprawiedliwy i satysfakcjonujący rodzinę tragicznie zmarłej oraz jej rodzinę do usłyszenia wkrótce Pozdrawiam wszystkch dalej śledzących sprawę!!

Gość • Wtorek [28.02.2012, 21:00:34] • [IP: 83.21.195.*]

ale ucichło. ...

Gość • Sobota [18.02.2012, 20:08:44] • [IP: 83.23.203.**]

przykro mi panie stasiu

Gość • Sobota [18.02.2012, 14:46:26] • [IP: 83.11.79.*]

Do Gość • Sobota [18.02.2012, 01:42] • [IP: 178.180.104.*] dokładnie uważam tak samo, więc nie będę powielała myśli, Pozdr

Gość • Sobota [18.02.2012, 01:42:34] • [IP: 178.180.104.*]

Ten z tą wypowiedzią faktycznie wyskoczył jak filip z konopi myślę że był po jednym głębszym bo trudno to inaczej wytłumaczyć!!Nagle zapragnoł podkreślić wartościowość p.Gosi koń by się uśmiał ci którzy ją znają już wypowiadali się co o niej sądzą nie raz i nie dwa na tym forum.Po zachowaniu tej pani i sposobie jazdy (a mijałem ją dzisiaj na drodze)myślę że już dawno o wszystkim zapomniała o czym też już tu wspominano a raczej wypada na jej miejscu nie zadzierać noska bo zawsze takie zachowanie prędzej czy póżniej wychodzi bokiem bo nie jest pępkiem tego świata!Jeszcze raz przypominam że jesteśmy w naszym regionie wąską społecznością mimo wszystko i tu każdy dużo wie i widzi sory ale to są odwieczne uroki małych miejscowości.Nie będę się już dalej rozpisywał a zapewniam że jest o czym narazie wystarczy poczekam jak większość na finał tej sprawy i wtedy może wypowiem się obszerniej.Pozdrawiam!

Gość • Piątek [17.02.2012, 20:54:07] • [IP: 83.21.98.***]

Do Gość • Piątek [17.02.2012, 17:51] • [IP: 87.206.28.**] a Ty skąd się wyrwałeś ? skoro jest wartościowa, to niech to pokaże ! a nie... spokój to daj Ty

Gość • Piątek [17.02.2012, 17:51:36] • [IP: 87.206.28.**]

gosia jest b. wartosciowa. To był wypadek dajcie je spokój. tobie tez kierowco moze sie to przytrafic!

Gość • Sobota [11.02.2012, 02:15:27] • [IP: 46.204.43.**]

Do Ł to że gdzieś zjadłem literkę to chyba nie jest problem ale sory jeżeli aż tak Cię to ubodło ale myślę że czepiasz się drobiazgów żeby odwrócić uwagę od istoty sprawy ale fajnie że inni też to zauważyli.Więc zajmijmy się meritum sprawy którą tu poruszamy a nie pisownią!Więc jak poprzednik napisał nie próbuj na siłę bronić Gośki bo na swoją opinię zapracowała sama sposobem zachowywania się wobec innych żyjących w naszej społeczności!!A te incydenty których się dopuściła w ostatnim czasie bulwersują wiele ludzi i dlatego wyrażają na ten temat takie komentarze a nie inne!!Jeszcze raz pragnę przypomnieć że ten portal jest chyba na tyle swobodny żeby każdy w miarę przynajmniej mógł się tutaj wypowiedzieć co o tym wypadku okolicznościach jak również kierującej mógł wypowiedzieć.Pozdrawiam

Gość • Piątek [10.02.2012, 20:59:34] • [IP: 83.21.212.**]

Do Ł • Piątek [10.02.2012, 16:01] • [IP: 89.229.65.***] Nudzi to się widocznie Tobie, bo również piszesz i też to jest widocznie ciekawsze niż Twoja szara rzeczywistość, a sądząc po Twoich wypowiedziach na siłę bronisz Gośki. Jak Wiesz każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na jej temat, tak jak Ty wyrażasz swoje na temat innych, w jakże beznadziejnych wypowiedziach. Niestety nikt o tym nie zapomni co się stało i każdy czeka na zakończenie sprawy. A Gość • Piątek [10.02.2012, 01:10] • [IP: 46.205.63.**] ma w zupełności rację, co do ogółu, jak i również sprawczyni, tylko nie wszyscy chcą na jej temat akurat pisać tutaj, a uwierz nawet jej znajomi za jej plecami źle o niej mówią. Taka rzeczywistość. Ty osądzasz innych, których nie znasz, inni osądzają ją... I nie wszyscy znają ją tylko z Orlenu. Pozdrawiam

Gość • Piątek [10.02.2012, 18:52:24] • [IP: 83.21.212.**]

Wpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu serwisu przez użytkownika/Admin

Ł • Piątek [10.02.2012, 16:01:32] • [IP: 89.229.65.***]

Odnośnie samego wypadku: nikt z nas nie wie, jaka była prędkość, jak i czy kierowca był rozkojarzony.Pewne jest natomiast, że każdy z Was, mających prawo jazdy, nieraz przekroczył dozwoloną prędkość i nie raz był rozkojarzony za kierownicą.Ja na ten przykład wielokrotnie i pewnie wielokrotnie mi się to zdarzy, natomiast mam wielką nadzieję i Wam wszystkim też tego życzę, by nie było takich konsekwencji, jak tego feralnego dnia.Naprawdę wyluzujcie z tymi oskarżeniami, i opiniami, nie posiadając żadnej wiedzy własnej i poczekajcie na wynik postępowania w tej sprawie - pewnie wiecej będziecie wiedzieć. Odnośnie antypati i sympatii-powieszaliście na dziewczynie psy - każdy może w internecie to zrobić, od tego jest forum itd...Ja napiszę, że jest akurat jedną z wartościowszych osób, jakie w życiu poznałem, a poznałem wiele-różnica taka- ja ją znam, a Wam ktoś coś powiedział, albo byliście przejazdem na stacji...Nie męczcie się i nie odpisujcie mi-poprostu tego, jak i innych wiadomości w temacie już nie przeczytam.

Ł • Piątek [10.02.2012, 15:35:20] • [IP: 89.229.65.***]

"z tego co dużo ludzi mówi i komentuje"(...)"myślę że..." -BRAWO!Zaginasz wszystkich wiedzą w temacie, tak samo jak stosowaniem znaków interpunkcyjnych, w swojej wypowiedzi... Jak wielu z Was ma pojęcie, jaki ma nastrój ta dziewczyna, jest wręcz niewiarygodne..zobaczyłeś ją na stacji i się do kogoś uśmiechneła?-jak śmiała przecież!Prawda?Albo nawet nie-Ty jej nawet nie widziałeś-przecież ktoś coś powiedział, pewnie na podstawie" własnych obserwacji"...A Ty dalej siedzisz przed komputerem, i interesujesz się plotkami, na ten jakże ciekawy temat i zabierasz głos na forum, który wnosi wiele do dyskusji... Pozdrawiaj uczestników forum, którzy tak jak Ty czekają, czy" czkają", jak napisałeś/aś zawsze to ciekawsze, niż pewnie Twoja szara otoczająca Cię rzeczywistość.Napisałem" pewnie", bo uwierz, że tak to z boku wygląda.

Gość • Piątek [10.02.2012, 01:10:38] • [IP: 46.205.63.**]

Czekamy czkamy i o wypadku pamiętamy!! Myślę że już coś powinno się dziać w tym temacie bo z tego co dużo ludzi mówi i komentuje na podstawie tego co zaobserwowali to sprawczyni ma się całkiem dobrze bo widać ją tu i tam i w jakim jest nastroju.Myślę że powinna zachowywać się bardziej godnie i poważnie w stosunku do całej syuacji!Pozdrawiam wszystkich uczestniczących dalej na tym forum!

Gość • Czwartek [09.02.2012, 20:42:09] • [IP: 83.11.79.**]

No tak, cisza, bo każdy czeka...

Gość • Czwartek [09.02.2012, 10:12:36] • [IP: 82.113.119.**]

cisza?

Gość • Piątek [03.02.2012, 01:12:42] • [IP: 178.182.91.**]

Zanim napiszesz że ktoś jest półgłówkiem to się zastanów bo raczej jest odwrotnie skoro piszesz czy ktoś wie jaka jest droga hamowania zwłaszcza kiedy jest mokro to świadczy o tym że pewnie też nie zachowujesz należytej ostrożności i prędkości w takich warunkach a mówią o tym wyrażnie przepisy drogowe!!A co do prywatnego zachowania pani G.każdy ma swoje zdanie mądralo.Ciao

Oglądasz 1-25 z 366
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Burmistrz Dziwnowa będzie kandydował w kolejnych wyborach. Na dzisiejszej sesji Rady Miejskiej burmistrz Dziwnowa Grzegorz Jóźwiak ogłosił, że będzie kandydował na kolejna kadencje. Podsumował też ostatnie 7 lat rządów. Na inwestycje wydano 100 milionów zł, ze środków zewnętrznych pozyskano 60 milionów. Zadłużenie gminy jest tak małe,że roczne wydatki na inwestycje są większe niż cały dług gminy ■ Spotkanie Burmistrza z mieszkańcami Mechowa. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk w piątek 16 lutego spotkał się z mieszkańcami Mechowa. Na spotkaniu mieszkańcy przekazali Burmistrzowi Golczewa swoje najważniejsze potrzeby. Na pierwszy plan wysunął się temat budowy świetlicy wiejskiej. Burmistrz Danieluk przedstawił projekt powstania tejże świetlicy w podziale na kolejne etapy prac. W dalszej części spotkania prowadzono ożywioną dyskusję na pozostałe tematy interesujące mieszkańców m.in. na temat doposażenia placu zabaw czy naliczania tzw. podatku od deszczówki • Wysoka Kamieńska Próbowali obrabować dom, ale wpadli na gorącym uczynku! Obaj mężczyźni to mieszkańcy powiatu kamieńskiego! ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Ostromic poruszony brakiem dbałości tamtejszych władz o czystość miasta i jego okolic. Czytelnik zwraca uwagę na stos styropianu, wyrzucony prawdopodobnie po jakiejś budowie. Kawałki tego materiału są rozrzucone bezładnie, szpecąc okolicę. Dodaje też, że na terenie pobliskich nieczynnych żwirowni mieszkańcy urządzili sobie dzikie wysypiska śmieci ■ Wyjątkowa i odważna decyzja burmistrza. Co na to mieszkańcy? Dziś Środa Popielcowa. Dla katolików czas pokuty, posypania głowy popiołem. Burmistrz Golczewa Andrzej Danieluk także zrobił rachunek sumienia i jak widać, chce zmienić swoje życie. Pan burmistrz opublikował na swoim Facebooku post, w którym pokazał zaświadczenie medyczne o przyjęciu Esperalu. Czyli powszechnie znanego leku, który wszywa się osobom z problemami alkoholowymi ■ Prawo i Sprawiedliwość zwiększa swoje wpływy w powiecie kamieńskim ■ Zarząd Dróg Powiatowych energicznie zaczął wycinkę niebezpiecznych i starych drzew przy drogach powiatowych. Do wycięcia w całym powiecie takich drzew jest nie dziesiątki, ale tysiące. Sami by tego nie dali rady, dlatego zlecenia wycinki drzew będą wykonywać też inne podmioty gospodarcze. Od 8 lutego zaczęto wycinać drzewa na fragmencie drogi powiatowej w Wapnicy, gmina Międzyzdroje ■ Przed kamieński Ratusz wróci flaga Unii Europejskiej. a jeden z trzech masztów stojących przed kamieńskim Ratuszem już niebawem powróci flaga Unii Europejskiej. Stanie się to za sprawą radnej Jadwigi Cuber ■ W piątek około godziny 17:30 Stanowisko Kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Kamieniu Pomorskim zaalarmowane zostało o pożarze mieszkania na drugim piętrze w budynku przy ulicy Szpitalnej nr 1 w Kamieniu Pomorskim. Dzięki dzielności strażaków pożar szybko zlokalizowano i zgaszono. Nikt w pożarze nie ucierpiał ■ Od 01 lutego 2018 r. Gmina Wolin ma nowego zastępcę Burmistrza, którym została pani Małgorzata Wójcik, dotychczasowa kierownik referatu Budownictwa, Infrastruktury i Ochrony Środowiska w Urzędzie Miejskim w Wolinie ■ W sali odpraw kamieńskiej komendy odbyła się odprawa, podsumowująca pracę funkcjonariuszy naszego powiatu w 2017 roku. Udział w niej wzięli: I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie insp. Jarosław Pasterski, Starosta Kamieński Józef Malec, burmistrzowie gmin powiatu kamieńskiego, a także przedstawiciele organów i instytucji współpracujących z Policją. ■ Rada Miejska Kamienia Pomorskiego podjęła w dniu 24 listopada 2017 roku Uchwałę Nr XL/365/17 w sprawie wyrażenia zgody na zawarcie przez Gminę Kamień Pomorski porozumień w sprawie powierzenia Gminie Kamień Pomorski zadania publicznego w zakresie prowadzenia i kierowania do Środowiskowego Domu Samopomocy w Kamieniu Pomorskim uczestników z terenu gmin: Dziwnów, Świerzno, Golczewo ■ Miłym akcentem zakończył się pierwszy semestr nauki w Szkole Podstawowej w Dziwnowie, ponieważ aż 6 naszych uczniów zakwalifikowało się do wojewódzkiego etapu konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Szczecinie ■ 43 - letni mieszkaniec gminy Wolin znieważył policjantów! Był pijany, miał ponad 3 promile! ■ Głębokie, że wpada całe koło samochodu. Mieszkańcy wysypują gruz i popiół, ale i to już nie pomaga przy tak częstych opadach deszczu. Tak wygląda od zeszłego lata droga na osiedle i cmentarz komunalny w Świerznie. Wąska droga o bardzo małej nośności bywała też nadużywana przez transporty rolnicze, o czym w czasie żniw alarmowali mieszkańcy ■ Urząd Miasta Kamień Pomorski podejmuje kolejną próbę wyłonienia wykonawcy na budowę świetlicy w Miłachowie. To już trzeci przetarg na to zadanie. Poprzednie dwa unieważniono gdyż oferty wykonawców były wyższe niż kwota zabezpieczona w budżecie. Gmina przeznaczyła na ten cel 200.000 zł a wykonawcy oczekiwali od 239.000 zł do 320.000 zł. Oferty w drugim przetargu były wyższe niż oferty w pierwszym przetargu ■ Atak zimy w powiecie kamieńskim! Paraliż na drodze na wysokości Płocina ■ W związku z wystąpieniem awarii na sieci wodociągowej w miejscowości Wolin na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego i Kościelnej nastąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców Wolina, Płocina i Unina. Pracownicy Zakładu czynią starania w celu szybkiego usunięcia ww. awarii. Odbiorców usług za powstałe utrudnienia przepraszam. p.o. Dyrektor Bogdan Wilkowski" ■ Już od 1 marca handel w niedziele będzie stopniowo ograniczany. W nocy, z środy na czwartek Sejm przyjął poprawki zaproponowane przez Senat. Teraz ustawa czeka tylko na podpis prezydenta Andrzeja Dudy. Co zmiany oznaczają dla klientów sklepów? ■ Do redakcji ikamien.pl zwrócił się Czytelnik, któremu skradziono dwie piły spalinowe. Wierzy, że za pośrednictwem portalu, uda się odnaleźć złodzieja i zostanie on ukarany. - W nocy z 31grudnia 2017 na 01stycznia 2018,z prywatnej posesji w Grębowie zostały skradzione dwie piły spalinowe Sztilh: MS170 i MS:211. Mój numer telefonu 513629647 - napisał okradziony Czytelnik. ■ Do redakcji portalu ikamien zwrócił się mieszkaniec Kamienia Pomorskiego poruszony problemem braku miejsc postojowych. Z jego listu wypływa jednoczenie apel i prośba do wszystkich użytkowników dróg ■ Dwie ofiary śmiertelne, jedna osoba wciąż walczy o życie. Jak wynika z informacji uzyskanych przez naszą redakcję, 16- letnia pasażerka zmarła w drodze do szpitala, zaś kolejna - 17-latka zmarła po przewiezieniu do szpitala. Śmierć obu pasażerek nastąpiła prawdopodobnie w wyniku obrażeń wewnętrznych. 18- letni kierowca opla calibry znajduje się w stanie ciężkim, walczy o życie ■ Dokładnie o godzinie 00:00 mieszkańcy Kamienia Pomorskiego witali Nowy Rok 2018 razem ze swoim burmistrzem Stanisławem Kuryłło w kamieńskim Amfiteatrze, przed kamieńskim Ratuszem, podczas imprezy Sylwester pod Gwiazdami ■ Dzięki zaangażowaniu samorządu lokalnego z Międzyzdrojów w poprawę bezpieczeństwa i podniesienie jakości życia mieszkańców tego regionu oraz ze środków własnych Policji, zakupiony został i w dniu 29 grudnia br. uroczyście przekazany nowy radiowóz ISUZU D-MAX. Auto będzie wykorzystywane przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Międzyzdrojach do służby patrolowo-interwencyjnej ■ Zadłużenie gminy Świerzno to zaciągnięte kredyty i wyemitowane obligacje – o czym można przeczytać w informacji o sytuacji finansowej gminy Świerzno z uwzględnieniem stanu zadłużenia ■ Podczas 21. Świątecznej Zbiórki Żywności w Szczecinie i okolicach wolontariusze zebrali 12 636 kg produktów spożywczych. Olej, zboża, cukier, przetwory i konserwy warzywne, owocowe, mięsne oraz słodycze i mleka w kartonach Bank Żywności Szczecin im. Jacka Kuronia rozdzielił pomiędzy pomocowe instytucje i organizacje w regionie ■ Gwiezdne wojny. Ostatni Jedi, Coco i Kraina lodu. Przygody Olafa w kinie Eva. Do 4 stycznia znamy już cały repertuar w kinie ■ Kilkanaście dni ciężkiej pracy,wsparcie wielu ludzi,nieprzespane noce i ponad 2 tys przejechanych kilometrów- a to wszystko aby pomoc drugiemu człowiekowi. Ponad 25 wolontariuszy którzy poświecili swój cenny czas! Efekt? Zebraliśmy artykuły spożywcze na ponad 18 tys zł. ■ To skandal, a nie dobra zmiana! W Międzyzdrojach karetka pogotowia ratunkowego będzie jeździć do pacjentów bez lekarza! ■