Sonda
Czy Polska powinna się bardziej zaangażować w walkę z terroryzmem?
- tak, bo zło trzeba zwalczać
- nie, bo staniemy się celem ataków terrorystycznych
- trudno powiedzieć
POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [30.10.2009, 06:27:16] • Dziwnów

Smerfy w bibliotece

Smerfy w bibliotece

fot. ikamien.pl

22 przedszkolaków z grupy „Smerfów” z Przedszkola „Promyk Słońca” odwiedziło Miejską Bibliotekę Publiczną w Dziwnowie, by wraz z pracownikami i… Panem Jesienią wziąć udział w zajęciach nt.: jesieni.

29 października br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Dziwnowie w ramach „Czwartkowej Strefy Przedszkolaka” zorganizowanej przez bibliotekarzy trzy i czterolatki miały okazję spotkać się z… Panem Jesienią. - Zajęcia dydaktyczno-wychowawcze dla dzieci w wieku przedszkolnym są bardzo ważną sprawą.

Smerfy w bibliotece

fot. ikamien.pl

Jest to etap, w którym one uczą się, obserwują, analizują i na pewno jakieś wnioski z tego wyciągają. My im daliśmy cudowne i niezapomniane przeżycie duchowe, tym bardziej, że w tym roku szkolnym przedszkolaki zagościły w progach biblioteki po raz pierwszy – mówi Wiesława Wąsowicz, dyrektor biblioteki. W rolę Pana Jesieni wcielił się Maciej Dura-Pomarański, który na zmianę z dyrektorem i pracownikami prezentowali barwy jesieni najmłodszym gościom. – Czytanie poezji jesiennej, śpiewanie piosenek, wspólny spacer po mieście jest dla tych maluchów wielkim przeżyciem. To nie tylko zabawa ale także edukacja. Jestem bardzo szczęśliwy, że mogłem brać udział w takim przedsięwzięciu – dodaje Dura-Pomarański.
Bardzo ważne jest, by dzieci w tym wieku idąc w nieznane im jeszcze miejsce, zostały przyjęte z uśmiechem i przyjaźnią. Jesteśmy bardzo wdzięczne pracownikom biblioteki za zorganizowanie takiego spotkania – mówią z uśmiechem Wanda Zalewska i Grażyna Redźko, opiekunki z Przedszkola „Promyk Słońca” w Dziwnowie.
Podczas spaceru po Dziwnowie mieszkańcy miasta z uśmiechem i radością pozdrawiali małych przedszkolaków oraz pracownika biblioteki, który wcielił się w role Jesieni. – Z coraz większym zainteresowaniem patrzę na kolejne pomysły pracowników biblioteki, które mile mnie zaskakują – mówi jedna z mieszkanek Dziwnowa, machająca z entuzjazmem w stronę maluchów.


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Przed zamieszczeniem komentarza zapoznaj się z regulaminem.

 
Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ W stoczni w Świnoujściu palił się statek! Forestera gasili strażacy z Międzyzdrojów. Alarm w Morskiej Stoczni Remontowej w Świnoujściu! Taką informację otrzymali strażacy z PSP w Świnoujściu oraz JRG Międzyzdroje. W akcji brały udział 2 zastępy straży. Na niemieckiej jednostce zapaliło się paliwo! Wszystko wyglądało naprawdę groźnie. Dzięki szybkiej interwencji pracowników Gryfii oraz strażaków nikomu nic się nie stało. ■ Międzyzdroje: Groźny pożar sadzy w kominie. Strażacy otrzymali wezwanie na ulicę Zwycięstwa w Międzyzdrojach. Na miejsce zadysponowano 3 zastępy straży. W domu jednorodzinnym paliła się sadza w kominie. - Po przyjeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali palącą się sadze w kominie oraz strop między poddaszem- informuje straż pożarna w Kamieniu Pomorskim ■ Nowy Bond, Listy do M 2 i Rabusie Fistaszków w kinie Eva w Międzyzdrojach. Na prawdziwych kinomaniaków kino Eva przygotowało prawdziwe hity! Od 27.11 do 3.12 widzowie w Międzyzdrojach będą mogli obejrzeć takie produkcje jak: Spectre, Listy do M. 2 czy Rabusie fistaszków 3D ■ Ich dzieci zostały sprzedane! Zrozpaczonych rodziców słychać na ulicach Wolina!. Gdy tylko na ulicach Wolina zapadał zmrok, można było usłyszeć zawodzenie i płacz rodziców. Jak poinformował nas Czytelnik, odgłosy słyszalne były zwłaszcza w okolicy ulicy Konopnickiej, Słowiańskiej w Wolinie. Nasz Czytelnik przypuszczał że odgłosy wydają zamknięte w szopie zwierzęta, prawda okazała się być jednak inna... ■ ENEA Operator sp. z o.o. - planowane wyłączenia. Wolin w dniach: 2015-11-25, w godzinach: 09:00 - 13:00 w miejscowości Gogolice. Międzyzdroje w dniach: 2015-11-26, w godzinach: 09:00 -13:00 w miejscowości Kołczewo ul. Wolności. Wolin w dniach: 2015-11-27, w godzinach: 09:00 14:00 w miejscowości Żółwino ■