POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Piątek [14.01.2022, 16:13:32] • Wolin

Pozyskaj dotację z LGD „PARTNERSTWO W ROZWOJU”

Pozyskaj dotację z LGD „PARTNERSTWO W ROZWOJU”

fot. Organizator

Lokalna Grupa Działania „Partnerstwo w rozwoju” w pierwszym kwartale 2022 roku zorganizuje nabory wniosków o dofinansowanie, dedykowane osobom fizycznym chcącym uruchomić działalność gospodarczą, istniejącym podmiotom gospodarczym, instytucjom publicznym oraz organizacjom pozarządowym z terenu powiatu kamieńskiego.

Środki będzie można pozyskać w zakresach:
1. Podejmowanie działalności gospodarczej z alokacją środków przewidzianych dla naboru w wysokości 994.552,76 PLN. Wsparcie udzielane jest w formie premii w wysokości 65.000 PLN.
2. Rozwijanie działalności gospodarczej z alokacją środków przewidzianych dla naboru w wysokości 665.537,84 PLN.
Dofinasowanie na rozwój działalności gospodarczej to refundacja do 50% kosztów kwalifikowalnych poniesionych na rozwój firmy, nie więcej niż 300.000 PLN dla wnioskodawcy.
3. Infrastruktura obszaru (ogólnodostępna) z alokacją środków przewidzianych dla naboru w wysokości 1.072.515,96 PLN.

Maksymalne dofinansowanie to 200.000 PLN, przy czym koszty całkowite operacji nie mogą być niższe niż 50.000 PLN. Dofinasowanie w zakresie infrastruktury obszaru dla stowarzyszeń to refundacja 100%, poniesionych kosztów kwalifikowalnych, (nie więcej niż 200.000 PLN), a dla jednostek sektora finansów publicznych – 63,63% od kwoty 200.000 PLN.

Ogłoszenia o naborach zostaną wkrótce opublikowane na stronie internetowej www.partnerstwowrozwoju.pl.
Dofinansowania pochodzą ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Pozyskaj dotację z LGD „PARTNERSTWO W ROZWOJU”

fot. Organizator

Osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, Instytucje i organizacje zainteresowane składaniem wniosków zapraszamy do kontaktu z pracownikami biura LGD „Partnerstwo w rozwoju”.

Tel.: 603 614 261 lub 607 221 889.
E-mail: biuro@partnerstwowrozwoju.pl

www.facebook.com/LGDWolin

Maciej Klim
specjalista ds. animacji i promocji
Lokalna Grupa Działania
„Partnerstwo w rozwoju"


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od ponad tygodnia na Zalewie Szczecińskim w pobliżu Świnoujścia stoi statek. Rosyjski SMP NOVODVINSK przewożący złom utknął na mieliźnie i wciąż znajduje się w tym samym miejscu. Temat zainteresował jednego z mieszkańców. - Nurtuje mnie od jakiegoś czasu temat rosyjskiego statku na mieliźnie na Zalewie Szczecińskim. Statek dalej stoi w tym samym miejscu. Jak wygląda ta sprawa na ten moment? Czy wiadomo coś nowego? Kiedy możliwe będzie jego odholowanie? - pyta mieszkaniec ■