POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [09.01.2022, 19:23:16] • Kołczewo

Zdarzenie drogowe na wjeździe do Kolczewa. Kierowca osobówki prawie wjechał do jeziora!

Zdarzenie drogowe na wjeździe do Kolczewa. Kierowca osobówki prawie wjechał do jeziora!

fot. OSP Kołczewo

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło przed godziną 13:00 na wjeździe do Kołczewa. Kierujący samochodem osobowym z nieznanych jak dotąd przyczyn stracił panowanie nad pojazdem wpadł w poślizg i wjechał w plac budowy ścieżki rowerowej. Auto dosłownie zawisło nad brzegiem jeziora. Kierowca auta może mówić o dużym szczęściu bo nikomu nic się nie stało.

Na miejsce przyjechała policja, pogotowie, straż pożarna z Kołczewa oraz Międzyzdrojów.

Zdarzenie drogowe na wjeździe do Kolczewa. Kierowca osobówki prawie wjechał do jeziora!

fot. OSP Kołczewo

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 9, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-9 z 9

Gość • Środa [12.01.2022, 20:03:26] • [IP: 83.23.141.***]

Czy pamiętacie jak w tym miejscu wywalił się tir z winem tylko po llewej stronie za budynkiem kaskadera ale kołczewiacy zaopatrzyli się w wino

Gość • Poniedziałek [10.01.2022, 11:55:03] • [IP: 5.173.29.***]

Ostatnio jezdzac sporo bylo oblodzonych odcinkow, az autem delikatnie miotalo, wiec zwalnialem do 70km/h, a w zakrecie jeszczecwolniej... i bylem przez wszystkich wyprzedzany :)

Gość • Poniedziałek [10.01.2022, 10:26:24] • [IP: 83.23.141.***]

Ten zakręt jest zaj...ty

Gość • Poniedziałek [10.01.2022, 09:33:10] • [IP: 83.13.155.**]

Idiota zniszczył grunt pod drogę rowerową. Bezmózg nie wie co to lód?

Gość • Poniedziałek [10.01.2022, 08:57:06] • [IP: 5.173.40.***]

Proszę sypać a nie owiec szukac

Gość • Poniedziałek [10.01.2022, 07:19:58] • [IP: 89.64.118.**]

Był lód. A przy lidze każdy kierowca jest słaby

Gość • Poniedziałek [10.01.2022, 05:56:20] • [IP: 37.47.182.**]

• Niedziela [09.01.2022, 22:22:17] • [IP: 5.173.40.***] jeszcze jakiś fachowiec od je... owiec?

GośćMonika • Poniedziałek [10.01.2022, 00:53:54] • [IP: 31.1.183.***]

Nt stanu zawartości % wieku i narodowości cisza tj czy z polski dziwny ten portal i bez zapytań do jesionki?

Gość • Niedziela [09.01.2022, 22:22:17] • [IP: 5.173.40.***]

Posypane bylo? Czy lód na drodze lub normalna droga i slaby kierowca. Przy jeziorze może być wilgoć.

Oglądasz 1-9 z 9
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od ponad tygodnia na Zalewie Szczecińskim w pobliżu Świnoujścia stoi statek. Rosyjski SMP NOVODVINSK przewożący złom utknął na mieliźnie i wciąż znajduje się w tym samym miejscu. Temat zainteresował jednego z mieszkańców. - Nurtuje mnie od jakiegoś czasu temat rosyjskiego statku na mieliźnie na Zalewie Szczecińskim. Statek dalej stoi w tym samym miejscu. Jak wygląda ta sprawa na ten moment? Czy wiadomo coś nowego? Kiedy możliwe będzie jego odholowanie? - pyta mieszkaniec ■