POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Poniedziałek [27.12.2021, 18:11:12] • Międzyzdroje

Budują nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach

 Budują nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Na początku przyszłego sezonu obiekty powinny być już oddane do użytku. W Międzyzdrojach powstaje największy Park Handlowy.

Zapowiadana rok temu budowa Parku Handlowego w Międzyzdrojach ruszyła z kopyta. Obiekt powstaje przy wjeździe do Międzyzdrojów z trójki.

 Budują nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

Budowa jest opóźniona o rok. Różne były tego przyczyny. Dzisiaj widzimy postępy. Obiekty pierwszego etapu wyszły z ziemi.

 Budują nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach

fot. Andrzej Ryfczyński

- Najtrudniejsze jest za nami – mówi naszemu portalowi kierownik projektu Lucjan Partyka. – Jest materiał. Pierwszy etap tej budowy zakończymy zgodnie z planem na koniec czerwca, tak by na początku przyszłego sezonu można było obiekty oddać do użytku.

Działać ma tutaj dużo sklepów: od spożywczych, odzieżowych, po elektromarket z produktami nie tylko telewizyjnymi, których w Międzyzdrojach brakuje. Duży parking zapewni możliwość swobodnego zakupu w dłuższym czasie.

 Budują nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Następnie ma powstać stacja paliw. Terenu jest sporo i jest możliwość dalszej rozbudowy. Trwają uzgodnienia.

Przed wjazdem na teren budowy widać już fundamenty do dużego witacza – pylonu reklamowego.

Wiosną znane będą szczegóły tego przedsięwzięcia.

 Budują nowy Park Handlowy w Międzyzdrojach

fot. Organizator

Andrzej Ryfczyński

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 28, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-25 z 28

CHLEBEK • Środa [19.01.2022, 19:43:12] • [IP: 80.54.41.***]

PODOBA MI SIĘ

Oko • Środa [12.01.2022, 16:32:22] • [IP: 37.47.179.***]

Jak dojdzie do wybuchu to pójdzie lawinowo. I zniknie 1km ulicy. A gdzie normy bezpieczeństwa w jakich odległościach muszą znajdować się stacje bezynowe.

Gość380VOLT • Poniedziałek [03.01.2022, 23:12:23] • [IP: 89.67.27.***]

Taką myjnię bezdotykową i stację paliw już dawno powinno zbudować jedną lub dwie Miasto Międzyzdroje lub podległa miastu spółka ZOŚ, lokalizacja na własnej działce, koszty budowy dużo mniejsze, ale w biznesie trzeba śledzić rynek i mieć pomysły , a jak tak patrzę to Urzędnikom Miedzyzdrojów brakuje pomysłów lub jest im tak Dobrze ! ! !, i Basta ! ! !

Gość • Sobota [01.01.2022, 03:36:19] • [IP: 213.238.91.***]

A, to nowość?

Marek • Środa [29.12.2021, 18:26:26] • [IP: 37.201.116.***]

Brawo. cztery stacje benzynowe w promieniu 1km. piąta nie byłaby zła

Gość • Środa [29.12.2021, 10:15:38] • [IP: 195.205.63.***]

Czy uwzględniono drogę wjazdową z Centrum miasta i wyjazdową w kierunku ronda, gdyż latem możemy spodziewać się zablokowania tej drogi. Już jest problem z wjazdem do CPN, gdy w kolejce ustawiają się oprócz samochodów osobowych TIR-y które blokują wjazd do centrum.

Gość • Środa [29.12.2021, 08:48:51] • [IP: 83.20.31.***]

Tu jest potrzebna, Mala Castorama, pniewaz mieszkancy Mieszkancy Miedzyzdroji i okolcznych miast oraz miejscowosci remontujac, modernizujac mieszkaia musza, jezdzic do Szczecina lub Swinoujscia do Smart Castoramy. pozdr.

Gość • Środa [29.12.2021, 07:27:40] • [IP: 80.50.142.**]

myjnia przy bp bedzie

Gość • Środa [29.12.2021, 00:13:02] • [IP: 83.23.225.***]

To wszystko to jest gruba przesada. Potrzebny park handlowy. Park to jest z drzewami a nie handlowy. Ten konsumpcjonizm zdominował cały świat. Kupowanie stało się sensem życia. Ale idzie mega bieda i wreszcie się to w końcu skończy.

Gość • Wtorek [28.12.2021, 21:11:11] • [IP: 31.0.79.**]

Przydał by się parking dla ciężarówek bezpłatny

Edek • Wtorek [28.12.2021, 18:18:08] • [IP: 37.225.18.***]

Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego w Międzyzdrojach nie ma porządnej myjni bezdotykowej?

Gość • Wtorek [28.12.2021, 18:14:47] • [IP: 83.23.185.**]

będzie media expert

Gość • Wtorek [28.12.2021, 16:30:59] • [IP: 185.210.38.***]

Chyba nigdzie w Polsce nie będzie takiego zagęszczenia stacji paliw na km2

Gość • Wtorek [28.12.2021, 14:12:43] • [IP: 45.88.96.**]

A może znajdzie się miejsce na bezdotykową myjnię samochodową… W wielu mniejszych miejscowościach takie bywają!

Gość • Wtorek [28.12.2021, 13:35:37] • [IP: 5.173.25.*]

Po co tyle stacji paliw

Gość • Wtorek [28.12.2021, 12:28:36] • [IP: 83.23.179.**]

Pogoda dla bogaczy.

Gość • Wtorek [28.12.2021, 10:58:59] • [IP: 83.20.31.***]

Bedzie smart -castorama, brawo p.Burmistrze i inwestorzy, tak trzmac.

Gość • Wtorek [28.12.2021, 10:57:37] • [IP: 89.171.59.***]

Ludzkość zadusi matkę Ziemie. Zamiast drzew czy łąki, tak potrzebna nam czwarta stacja paliw albo kolejny supermarket? To naprawdę jest postęp i rozwój człowieka?

Gość • Wtorek [28.12.2021, 10:26:03] • [IP: 5.173.25.*]

Prywaciarze nic nie mają, po buty, płaszcze trzeba i tak gdzieś jechać

Gość • Wtorek [28.12.2021, 10:15:15] • [IP: 46.171.188.***]

Przydałby się sklep w rodzaju Castoramy czy choćby Brico Marche.

Lizus • Wtorek [28.12.2021, 08:24:45] • [IP: 31.0.58.***]

Będzie San fransisko

Gość • Wtorek [28.12.2021, 06:51:59] • [IP: 80.50.142.**]

resztki malych prywaciarzy wykończą...

Gość • Poniedziałek [27.12.2021, 23:56:01] • [IP: 83.23.194.***]

a tam dalej ma być mała castorama taka jak w Świnoujśiu

Gość • Poniedziałek [27.12.2021, 22:46:55] • [IP: 37.47.150.***]

Coz za wspaniałą inwestycja... czy po sezonie będzie również czynna?!

Gość • Poniedziałek [27.12.2021, 22:38:35] • [IP: 5.173.30.**]

Najem się mrożonych bułek i wyrobow z mrozonki. Hurrraaa. A jakie rybki tam świeże mają. Prosto z hodowli na antybiotykach najczesciej ;d

Oglądasz 1-25 z 28
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od ponad tygodnia na Zalewie Szczecińskim w pobliżu Świnoujścia stoi statek. Rosyjski SMP NOVODVINSK przewożący złom utknął na mieliźnie i wciąż znajduje się w tym samym miejscu. Temat zainteresował jednego z mieszkańców. - Nurtuje mnie od jakiegoś czasu temat rosyjskiego statku na mieliźnie na Zalewie Szczecińskim. Statek dalej stoi w tym samym miejscu. Jak wygląda ta sprawa na ten moment? Czy wiadomo coś nowego? Kiedy możliwe będzie jego odholowanie? - pyta mieszkaniec ■