POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Czwartek [09.12.2021, 15:38:53] • Międzyzdroje

Mobilny Punkt Pomocy Prawnej S.O.S. dla Rodziny

Mobilny Punkt Pomocy Prawnej S.O.S. dla Rodziny

fot. Organizator

Stowarzyszenie Pactum z Dębna uruchamia "Mobilny Punkt Pomocy Prawnej S.O.S dla Rodziny". Uzyskamy w nim bezpłatnie porady z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego z porad będzie mozna skorzystać telefonicznie lub mailowo od 22 listopada do końca roku.

Pomoc w ramach "Mobilnego Punktu Pomocy Prawnej S.O.S dla Rodziny" dostępna będzie od 22 listopada do końca roku, w godzinach od 10:00 do 13:00. Z radcą prawnym będzie można skontaktować się telefonicznie lub mailowo:
nr telefonu: 502 455 394
mail: stowarzyszenie.pactum@gmail.com

Porad prawnych udzielać będzie radca prawny z doświadczeniem w sprawach rodzinnych, jednocześnie mediator sądowy.

Uruchomienie pomocy przez Stowarzyszenie Pactum możliwe jest dzięki dofinansowaniu przyznanemu przez Województwo Zachodniopomorskie w trybie pozakonkursowym. Kwota dotacji wynosi 8458 zł.

źródło: www.golczewo.pl


komentarzy: 0, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Od ponad tygodnia na Zalewie Szczecińskim w pobliżu Świnoujścia stoi statek. Rosyjski SMP NOVODVINSK przewożący złom utknął na mieliźnie i wciąż znajduje się w tym samym miejscu. Temat zainteresował jednego z mieszkańców. - Nurtuje mnie od jakiegoś czasu temat rosyjskiego statku na mieliźnie na Zalewie Szczecińskim. Statek dalej stoi w tym samym miejscu. Jak wygląda ta sprawa na ten moment? Czy wiadomo coś nowego? Kiedy możliwe będzie jego odholowanie? - pyta mieszkaniec ■