POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Środa [24.11.2021, 18:25:58] • Kołczewo

Podejrzenie rozszczelnienia instalacji gazowej postawiło na nogi strażaków

Podejrzenie rozszczelnienia instalacji gazowej postawiło na nogi strażaków

fot. OSP Kołczewo

Mieszkaniec domu jednorodzinnego w Kołczewie twierdził, że najprawdopodobniej doszło do rozszczelnienia znajdującej się na zewnątrz instalacji gazowej. Stwierdził, że wyczuwalny był zapach gazu. Na miejsce wezwał straż pożarną. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy.

Do akcji ruszyli strażacy z OSP Kołczewo oraz PSP - Międzyzdroje.

- Po przyjeździe strażacy za pomocą urządzeń pomiarowych sprawdzili czy na miejscu nie ma niebezpiecznych substancji. Zagrożenia nie stwierdzono. Strażacy zalecili skontaktowanie się z serwisantem zbiornika zewnętrznego - poinformował oficer prasowy KP PSP w Kamieniu Pomorskim, Michał Wiaderski.

Do zdarzenia doszło we wtorek, 23 listopada przed godziną 14:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Czwartek [25.11.2021, 12:16:46] • [IP: 5.173.25.*]

Lepiej takie rzeczy zgłosić niż nie zgłosić. Podatków dostają miliardy to nie ma co narzekać. Nie wiem tylko czy nie pogotowie gazowe wtedy.

Gość • Czwartek [25.11.2021, 10:38:55] • [IP: 195.246.216.***]

Sygnalista liczył, że strażacy bezpłatnie usuną nieszczelność instalacji?

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście - Port: Dramatyczny wypadek na terenie portu w Świnoujściu. Nie żyje 22 - letni mężczyzna ■ Strażacy PSP z Międzyzdrojów w walce z żywiołem. Ostatnie silne wiatry robiły spustoszenie w drzewostanie na wyspie Wolin i całym Pomorzu Zachodnim. 22 października o godzinie 17.00 obok postoju taksówek przy ulicy Niepodległości strażacy usuwali połamane, stare, grube drzewo. Ulica była zablokowana, a policja kierowała objazdem. Takich interwencji w całej okolicy i powiecie kamieńskim było dużo. Na szczęście blokada przejazdu trwało krótko, a kierowcy nie musieli czekać. ■ To był moment. Być może krótkie przyśnięcie i znalazłem się w rowie Narodowego Parku Wolińskiego - powiedział pechowy kierowca. W niedzielę około godziny 13:00 kilometr za estakadą Międzyzdroje w stronę Szczecina doszło do dachowania Forda. ■