POGODA

Reklama

Wydarzenia

ikamien.pl • Niedziela [21.11.2021, 15:25:26] • Kamień Pomorski

Otworzyli mieszkanie, a w środku znajdowały się zwłoki

Rodzina nie miała kontaktu z mężczyzną mieszkającym przy ulicy Bankowej w Kamieniu Pomorskim. Bliscy mężczyzny postanowili wezwać na miejsce służby.

Jako pierwsi na Bankową przyjechali policjanci. Znajdujący się w środku mężczyzna nie otwierał drzwi. Konieczna okazała się pomoc strażaków. W działaniach wzięły udział 2 zastępy strażaków z JRG - Kamień Pomorski.

- Strażacy przy pomocy podnośnika dostali się do mieszkania przez okno balkonowe - informuje dyżurny straży pożarnej w Kamieniu Pomorskim.

Po wejściu służb do mieszkania okazało się, że znajdują się w nim zwłoki mężczyzny.

Straż pożarna otrzymała wezwanie o zdarzeniu w czwartek, 18 listopada przed godziną 16:00.

źródło: www.ikamien.pl


komentarzy: 2, skomentuj, drukuj, udostępnij

Twoim Zdaniem

Dodaj Komentarz

Dodając komentarz akceptujesz
Regulamin oraz Politykę prywatności.

Zauważyłeś błąd lub komentarz niezgodny z regulaminem?
 
Oglądasz 1-2 z 2

Gość • Środa [24.11.2021, 14:33:28] • [IP: 31.1.245.***]

To bardzo przykre.Wieczny odpoczynek.

Gość • Wtorek [23.11.2021, 11:23:33] • [IP: 188.146.161.***]

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, a światłość wiekuista niechaj mu świeci na wieki wieków Amen.

Oglądasz 1-2 z 2
■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl lub wyślij mms na numer 602 657 344 ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl ■ Wiesz o czymś o czym my nie wiemy? Napisz! kontakt@ikamien.pl ■ Zrobiłeś zdjęcie lub film? Wyślij do nas! kontakt@ikamien.pl
■ Świnoujście - Port: Dramatyczny wypadek na terenie portu w Świnoujściu. Nie żyje 22 - letni mężczyzna ■ Strażacy PSP z Międzyzdrojów w walce z żywiołem. Ostatnie silne wiatry robiły spustoszenie w drzewostanie na wyspie Wolin i całym Pomorzu Zachodnim. 22 października o godzinie 17.00 obok postoju taksówek przy ulicy Niepodległości strażacy usuwali połamane, stare, grube drzewo. Ulica była zablokowana, a policja kierowała objazdem. Takich interwencji w całej okolicy i powiecie kamieńskim było dużo. Na szczęście blokada przejazdu trwało krótko, a kierowcy nie musieli czekać. ■ To był moment. Być może krótkie przyśnięcie i znalazłem się w rowie Narodowego Parku Wolińskiego - powiedział pechowy kierowca. W niedzielę około godziny 13:00 kilometr za estakadą Międzyzdroje w stronę Szczecina doszło do dachowania Forda. ■